0 oy
1,007 göst.
Aile kategorisinde (8 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
Esinin gözü hep dışarıda yani hep grzmek istiyor kendi başına arkadaşlarıyla takılmak istiyor ona karisilmasin istiyor. Evde durmayi sevmiyor. Halbuki onu evde durduğu icin sıkan bir  eş değilim. Evde olsada baska odada olur yada telefonla oynar. Simdi bebegimiz var yine aynı  hatta  artik ayri odalarda yatıyoruz bebek olali yabimzda yat diyorum yatmıyor. Birsey yapacagim zaman cocugun yabina cagirirsam geliyor. Yoksa ben  gelince  hemen obur odaya gidiyo. Afedersiniz bana yaklaşmıyor. Hanileykende bebeğe birsey olacak diye yanaşmıyordu takmıyordum. Aski da halads takılmıyorum ama normal bi durum degil gibi geldi 6 senedir evliyiz severek evlendik ama evlenmeye mecbur bırakılmış evliligin uzerinden 50 sene geçmiş birbirinden bikmis ciftler gibiyiz. Hele bebeknolali ikimizinde gözü birbirimizi görmüyor bebegi sevip kaçıyor hemen sununyap dersem oyke yapıyor obur odadan çağırmakla anca. Konuşsam niye böyleyiz desem ona gore anormal bir durum yokmuş gibi davranıyor. Bitmiş bir evliliğin mecburiyeti gibi birnhayat yaşıyorum. Sanki

12 Cevaplar

0 oy
(7,098 puan) tarafından
tarafından seçilmiş

En İyi Cevap
Canim vuzel bir dille bu durumu esine anlat konus ayrica ben ayri yatmaya cok karsiyim ya bi zamandan snra sogukluk girer araya allah korusun
(8 puan) tarafından
Yapamıyorum ki hep ondan bekliyorum. Cok kahırlı bir insanim ben yanassam ve yuzunu dönse. Bir  daha o istese bile yanaşamam mesela. Ona cok kızıyorum ona yanasmamak icin hakli birmcok sebebik var. Bununda isine geliyor
(7,098 puan) tarafından
Valla kuzum erkekler yanasinca donucegini sanmiyorum oyle büyük kirginliklarin yoksa elinden geleni yap derim gerisi sana kalmis bisiy tabiki
(8 puan) tarafından
Istemedigi zaman dur bi felan  diyor. Hani belki üstelesem öyle olmaz ama bilmiyorum. Cok ters bir durum bana ;(
(8 puan) tarafından
Sence bu durum.daha neleri getirir beraberinde. Ayri yatmak
(7,098 puan) tarafından
Valla seni korkutmak kusgulandrmak falan istemem ama her seyi getirir valla gozu disari bile kayabilir allah korusun siddetli gecimsizlik olur bir suru sey yani
-Reklam-
0 oy
tarafından
Allah yardimcin olsun canm 
(8 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
Sağol canim kimin duasi kabul okur bilinmez bana dua edermisin. Hangi yon hayırlı ise rabbim.o yone yönetsin beni devamsada tamamsada artik.
tarafından
Ederim canm hatta simdi ezan okunuyo insallah rabbim yuvana mutlulk huzur versn esinle aranizdaki  sevgyi saygiyinizi muhabetinizi artrsn insallah AMINN
insallah duzelr kuzumm duzelnce banada dua etmeyi unutma
(8 puan) tarafından
Duzelmesine gerek ylk canim dua etmem ederim simdide ederim allah kimin ne dilegi3kimin ne sıkıntısı varsa gidersin insallah
0 oy
(8 puan) tarafından
Daha başka sorunlarimda var belki niye dayaniyon diyeceksiniz. Karşılıkli anlaşıp ayrılik olursa bilmem diher gibi istemez ve olay büyür tatsiz seyler yasanirsa diye korkuyorum. Mutlu değilim.
0 oy
(1,718 puan) tarafından
Bu yaşlarda ayrı ayrı yatmak ne dmeek.ne sacma böyle birşey olmaz cnm yaa ayrıca ayri odalarda duruyoruz demişsin ne.bu otel mi o ev çocuğunla karın yaşıyor o evdee bu kadar olmazz konuş eşinlee rahatına.düşkün sanırım allah sabır versin sana böyle olmaz nasl yürür bu evlilik.denilen.şey biran önce konuşmalısınn 
(8 puan) tarafından
Konuşuyorum ama ne çare yanimizda yatmasi gerektiğini bebege birsey okursa onubla mi ilgileneyim seninuyandirnaya mi koşayım diyorum ama ne care benim abarttgimi düşünüyor. Bebek konusundan girince
0 oy
(6,203 puan) tarafından
Niye evlenmis sordunuz mu?
(8 puan) tarafından
Hep ağzımda o soru var zateb
(6,203 puan) tarafından
Yataklariniz ayirmayin tartissaniz bile ve bu konuyu esinizle konusun.Yani nereye kadar boyle surdurebilir ki
0 oy
(1,158 puan) tarafından
Esiniz hâla bekar gibi davraniyo adapte olamamis evlilige
(8 puan) tarafından
Evet kesinlikle böyle yasamak istiyor hep ama benim.zoruma gidiyor
0 oy
(7,935 puan) tarafından
Koskoca 6 yıl olmuş yeni evlilik olsa oturmamış derim .Bu konuyu bi konuşmayı dene.Şimdi etle kemik gibi iç içe olmalısınız siz
(8 puan) tarafından
Bu davranislarini hoş karsilamami istiyor evde sus pus oturup ona guler yuz göstermemi bekliyor. Bende tartisma kavga çıkarınca sonuç buralara geldi
0 oy
(699 puan) tarafından
Aynısını yaşıyoruz yemin ederim dün de sorunlarım vardı gece ağlaya ağlaya yattım kızımın yanında smdi başımın vr gözlerimin ağrısından duramyrm Allah yardımcımız olsun 
(8 puan) tarafından
Tek bende sanıyorum gercekten allah yardımcımiz.olsun
(699 puan) tarafından
Varmış böyle gamszlar bize denk gelmiş canım ne zman istersen özelden yazablrsn dertlesrx
0 oy
(86 puan) tarafından
Aynı sorunlar bende de var canım birlikte yatıyoruz ama bana yaklaşmıyor telefon elinde oynuyor benimde daha yeni bebeğim oldu aramızdaki konu sadece bebek oldu eskiden işe giderken öpüyordu onu bile yapmıyor artık bende ne yapacağımı bilmiyorum
(8 puan) tarafından
Evet canim giderken degilde gelirken öperdi korona girdi uzaklastik bir suru sebeb var aslinda
0 oy
(5,311 puan) tarafından
Kuzum sizin evde iletişim bitmiş  kaldı ki ilişkinizde pek seyrğnde gitmiyor yatakları ayırmanız odaları ayırmanız  iki oda arkadaşına dönüştürmüşsünüz bence  iltişimi kurun sorunları konuşarak halledin mümkünse tartışmadan yrip atmadan uzak durun 
(8 puan) tarafından
Enbuyuk sorun iletişimsizlik zaten konuşamıyoruz biz bende öyle ya ağlarım konuşursam yada kavgaya dönüşür.
(5,311 puan) tarafından
İşte ne ağla nede tartışmaya  insan isteyipte başaramadığı bişey yık kuzum
0 oy
(369 puan) tarafından
Aynı bnm kocam sabah ise gidiyor 9 a kadar ayakta çalışıyor ben üzülüyorum yoruluyor diye arayıp ben iş çıkışı biraz arkadaşlarla takılacak diyor..bana gelince yorgun dışarı olunca dinc
(8 puan) tarafından
Benimki açıkça söylemiyor ama davraniskari herseyi anlatıyor. Yavrununda gece gıkı ciksa sadece acikinca uyanıyor masallah
(369 puan) tarafından
Ayy kuzum bnm maşallah..aman biz çocuklarımıza bakalim bosver bunlar böyle.. millet eşini eve bağlıyor ben yapamadım sen de yaparsın inşallah cilve neyim yap
(8 puan) tarafından
Canim uyuyamazsa agkar bide cok gaz sancisi okur onun disinda ağlamaz geceleri. Ama babasina anlat iste. Bende cilve frlan yapamam belki o yüzden bu haldeyim
(369 puan) tarafından
Ben yaptım yine ise yaramadı.. haram daha tatlı geliyor
Benim oğlum gece ağlar ama bu bi sebep değil çocuğu tek yapmadım ki tek bakiyim
(8 puan) tarafından
Cok haklısın canim. Allah yardimciniz oksun ocleeine vicdan merhamet versin. Sorumsuzlar

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 114 göst.
25 Haziran 2021 Diğer kategorisinde SafiyeY (155 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 254 göst.
24 Aralık 2022 Diğer kategorisinde Mavi-beyaz (1,681 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 634 göst.
15 Şubat 2022 Aile kategorisinde yagmurzamani (262 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 3,871 göst.