0 oy
412 göst.
Diğer kategorisinde (113 puan) tarafından
Yüksekova'da oturuyoruz. Bulunduğumuz yerin belediyesine hiç bir şekilde ulaşamadık. Ve kapıcı sularimizi kesiyor suçuda belediyenin üzerine atıyor apartman olarak suyumuz yok. Tabi bu bizim şüphelerimiz. Çünkü önceden beri kesiyor. Bir seferinde babası vefat etti 2 hafta gelmedi işe ozaman sularımız kesilmemişti.  birde köyünde korona çıktı ozamanda 1 ay gelmedi. Ozamanda kesilmemişti. İşe başlıyor sular gidiyor zaten çöpler kapının önünde dağ oldu onları bile haftada bir atıyor. Bu adamı nereye şikayet edebiliriz. Yada bu suları kimlerle konuşup actirabiliriz bı akıl verin ya

10 Cevaplar

+1 oy
(22,070 puan) tarafından
Belediyeyi ara canim olmadi polisi 
(113 puan) tarafından
Belediye telefonları açmıyor ilgilenen kimse yok. Polisi arayıp ne diycen bilmiyorum
-Reklam-
0 oy
(705 puan) tarafından
Kapiciligi hayrına mi yapiyor yoksa karşılığında maaş mi aliyor? Allah'ım ya kazandığı paranin helal olmasi icin calismasi lazim bu nasil bir Allah'tan korkmazlik. İşten cikarmakla uyarip daha sonra işten çıkartin apartman olarak
(113 puan) tarafından
Maaşını alıyor ama apartman eniştesinin olduğu için kovulamiyor ne yazikki. Bizde taşınmak istiyoruz ama bir türlü ev bulamıyoruz 2 yıldır su sıkıntısı çekiyorum. Geldiğim günden beri bıktım vallahi
(705 puan) tarafından
Şahsim adina konuşayim biz hizmet almadiğimiz kişiye parada vermezdik yani apartmandaki kimse bir iki ay aidat vermezse istemiyoruz derse çıkarılır bence
(113 puan) tarafından
Bunun için akillarin bir olması lazım. Buranın kendi insanları memnun sanırım hayatından kimse bu fikre yaklasmiyor
(705 puan) tarafından
Çok saçma ya ne desem bilemedim paranla rezil olmak dedikleri bu olsa gerek. Belediyeye ulaşamiyorsaniz şikayet edin.
0 oy
(6,978 puan) tarafından
Yoneticiye sikayet edin ilk basta, gerekiyorsa belediyeye gidin bizzat sikayet edin. Suyu kesmesinde ne gibi bir çıkarı olabilir ki, ona gore iyi düşünmeli 
(113 puan) tarafından
Apartmanda yönetici yok. Belediye telefonları açmıyor ilgilenen yok. Apartman eniştesinin kış kovulamiyorda. Burda su faturası gelmiyor. Su faturası elektirige yansıyor. Ev sahibi demişti çok elektrik faturası geliyor suları kes. Böyle bir söylenti de var ama doğrumu bilmiyorum
(6,978 puan) tarafından
Komsularla toplanip yuzlesmeli o zaman o kisiyle. Telefondan defil belwdiyeye bizzat gidin gerekirse
0 oy
(4,237 puan) tarafından
Canim bu kapiciyi kim.buldu binanizin yoneticisi falan yokmu nasip kapiciymis almiyorsa copleri vermeyin parasinj
(113 puan) tarafından
Parasını paşa paşa alıyor kimsede kocamiyor apt. Enistesininmis
(4,237 puan) tarafından
Torpilli yani ona bisi olmaz ozaman aldigi paranin helal olmadigini umursamis olsa isini duzgun yapardi zaten
0 oy
(13,887 puan) tarafından

yönetici yokmu apartmanda belediyeye gidin 

0 oy
(3,274 puan) tarafından
Apartmanın suyunun kesilmesinin ona yararı ne peki cnm neden böyle bişey yapar ki 
0 oy
tarafından
Ne hakla kesiyor ki anlamadim apartman yönetimi yok mi olmasa bile hepiniz toplanın çıkartın adamı başkasını alın çok sacma
0 oy
(3,753 puan) tarafından
Bir firmaya bağlı mı çalışıyor sizin apartman da yoksa siz mi aldınız işe eğer öyleyse siz çıkarın yada firmayı arayın çıkartın öyle saçmalık olmaz 
0 oy
tarafından
Kapıcıyı işten çıkarmak daha mantıklı değil mi 
0 oy
tarafından
Kapiciya bak sen 

İlgili sorular

0 oy
12 cevap 555 göst.
13 Kasım 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
21 cevap 985 göst.