0 oy
327 göst.
Diğer kategorisinde tarafından

Evet canlarım.ben agdaya gitmek istiyorum aslında çok kıllı değilim bacaklarda hiç yok koltuk altı çok az ve ince özel bölgede öyle kendim idare ediyorum ama böyle zorlanıyorum artık adaya gideyim diyom ama çok utaniyom siz nasıl gidiyonuz ne diyonuz bide hep aynı kişiye mi gidiyonuz nasıl acacam ay :))

10 Cevaplar

0 oy
(6,859 puan) tarafından
Ayy bende oyleyim hic gitmedim agirlasinca son aylar gitcem ama alt taraf günah ne bilim yaa nasl olck
tarafından
Çok içe doğru yapmıyorum.yapsam.yanar sadece üstu alt zaten sıkıntı yok:)
(6,859 puan) tarafından
Kız iyi cesaret hee :) yikarken illakk deger ya oraya
tarafından
Yok canım bak onuda krem gibi kaziyosun yani tecrubeli olman lazım:)
tarafından
Krem gibi katı yapıp suruyosun son bekleyip bu kazıma aparatları var onla.kaziyosun sona yikiyosun sanki jilet yapar gibi tersten
(6,859 puan) tarafından
Hee spatulayla kaziyon. Ben direk yikardim :) ondan dedim
-Reklam-
0 oy
tarafından
Hiç gideniniz yok mu laa:((
0 oy
(140 puan) tarafından
Canım hiç utanıcak bişey yok aslında mesela temiz bir kuaföre bir gidiyorsun diğer gittiğinde hiç bir utanma falan kalmıyor çünkü afedersin kadın bizim gibi daha kactane alıyor günde emin olabilirsin eğer çok utangacsan iç camasirini çıkartmadan az az küçük küçük aldır zaten sohbet ediyor senle 5 dakikada bitiyor 
(140 puan) tarafından
Vallahi benim gittiğim kuaför 30 liraya yapıyordu ama kredi kartina nakit olarak hiç vermedim ben birde gidersem tüm vücut gidiyorum tüm vücuda 110 lira veriyorum
tarafından
Yok tüm vucud değil sadece orası:)) bide koltuk altu
(140 puan) tarafından
Yani en fazla vericegin 50 liradır ama o kadar bile değildir pandemiden dolayı maalesef ki kuaför fiyatlarıda arttı ben sana en az 50 diyeyim öyle hesap et :)
tarafından
Tamam canım herifle bu durumu bı konuşayım;))
(140 puan) tarafından
Tamam canım :)
0 oy
(7,118 puan) tarafından
Gitmiyorum çünkü doğru değil. Kadin bile olsa zaruri durumlar dısında kimsenin gormemesi gerekiyor. 
0 oy
(6,143 puan) tarafından
Ben doguma 1 hafta kala gitmiştim aslında cok utanıyodum ama önümde 2 3 kişi vardl baktım onlar cok rahatlar bende oyle olmalıyım dedim korkutmak gibi olmasın asırı acımıstı baskası yaptıgı İcin zaten 10 dk bile surmedi oraya gittiğin an utanma falan kalmıyor o ortam seni sarıyor yani
tarafından
Kız bende yapoyom zaten Ma artık zorlaniyim bide o daha temiz yapiyodur
(6,143 puan) tarafından
Valla kuaforleri de karalamak istemiyorum ama benim gittiğim kuafor asırı acıttı aralarına hic bakmamıs bile eve gidince zar zor kendim almak zorunda kaldım Bi de gerdiremeden crkiyordu agdayı ertesi günü belki 30 tane kadar sivilce çıktı uzerınde. Tabi her kuafor aynı mı orasını bilemem ben acı tecrübemi anlatıyorum :)
0 oy
(119,719 puan) tarafından
Kendim yapiyom bem
tarafından
Aşkım bende yapiyom ama artık birtanede çocuk var vakit bile ayiramiyorum öyle agiliyor ben banyodayken odadayken en iyisi gideyim diyorum ama
0 oy
(247 puan) tarafından
Bence en temizi kuaföre gitmek evde iki büklüm uğraşmaktansa gidiyosun 10 dakikada tertemiz miss canı çok yanan gitmeden 30 dk önce emla krem sürüp gitsin acı da hissedilmiyor o zaman. Utanma kısmına gelince de bende çok çekinirdim tek başıma gitmeye hiç cesarer edemedim. Biri vesile oldu randevu aldı bana benimle geldi oraya kadar sağolsun öyle başladım bende. Bacak kol altı genital yarım saat sürüyo sonra 1 ay rahat kesinlikle tavsiye ederim. Ama corona çıktığından beri gitmiyorum o riski göze alıyorsanız gidin derim
tarafından
Bende hiç gitmedim kaş bıyık içinde gitmedim ama ne bilim artık gidilesi var bide memlekete gidecem
0 oy
(4,237 puan) tarafından
Valla brn yillardir tanidigima gidiyorm ikk basta utandm ama yapcak bisi yok
tarafından
Yani bi sorayim.canim
0 oy
(48,888 puan) tarafından
sorularin basi neyse de ne diyonuz nedir ya ☺️ ne diyebilirler agda yaptırcam diyodur ☺️
tarafından
Ne bilim hiç gitmedim kiz
(48,888 puan) tarafından
agdaya bende gitmedim lazere gittim
tarafından
Aanladim.canimm
0 oy
(961 puan) tarafından

Eşinden yardım al canım bence :angel:

tarafından
Kız ondan daha çok utanırım :(
(961 puan) tarafından
Yok Bee nolacak kuaför daha yabancı ve dinen caiz değil zaten eşin yardımcı olurum derse ondan yardım al bence
tarafından
Bı sorayım canim
(961 puan) tarafından
Ben ikisinde de eşimden yardım aldım

İlgili sorular

0 oy
16 cevap 609 göst.
14 Şubat 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
27 cevap 685 göst.
10 Ocak 2021 Diğer kategorisinde Nagiş❤️ (10,566 puan) tarafından soruldu
0 oy