0 oy
444 göst.
Diğer kategorisinde (93 puan) tarafından
Pazartesi gecesi saat 3 gibi lavaboya gittim nişanım geldi gittim oturdum biraz tekrar lavaboya gittim bu sefer suyum gelmeye başladı (nasil anlicam dogumun basladigini diye endiseleniyodum anlasilmamasi mümkün degil kizlar ben gibi düşünen varsa telas yapmasin) Esimi uyandirdim doktorumu aradim hastaneye git yatisini yapsnlar dedi. Bi dus aldım sancim yoktu gayet sakin sakin hazrlandim çıktık evden. Hastaneye gittim sancim yoktu bir parmak açılma vardi sadece bi kac saat icinde ebe iki kere muayene etti basi dogum kanalina girmemis dedi sezeryan olursun buyuk ihtimal dedi ara ara on dkkda bir sancim gelmeye basladi ebe son muayenede dedi basi iyice yukari çıkmış kesin sezaryen dedi. Saat sabah alti olmustu seekizde kendi doktorum gelecekti onu bekledik cok az az sanci çektim bu arada. Sonra doktorum geldiginde aldılar ameliyathaneye (ozel hastane oldugu icin esimde yanmda girebldi cok destek oldu) sabah saat 08.56 da oglum dunyaya geldi cok şükür. Ertesi sabahta taburcu olduk evimizdeyiz benm sancilarim agrilarim devam ediyo ama şükür ikimzde iyiyiz sormak istediginz varsa elimden geldiğince cwvplamaya çalışırım darisi tum hamislerin başına inşallah :)

9 Cevaplar

0 oy
tarafından
Allah hayirli evlat etsin insallah canim
(93 puan) tarafından
Amin inşallah canım
-Reklam-
0 oy
tarafından
Hayırlı olsun güle güle büyüt yavrunu 
(93 puan) tarafından
Sagol canım Allah razi olsun
0 oy
(2,860 puan) tarafından
Hsyırlı ugurlu olsun rabbım analı babalı büyütsün cnm 
(93 puan) tarafından
Amin inşallah canim teşekkür ederim
0 oy
tarafından
Gözünüz aydın Allah hayırlı evlat nasip etsin
(93 puan) tarafından
Amin inşallah teşekkür ederim canim
0 oy
tarafından
Benim kızımda ters olduğu için sezeryan olmak zorunda kalmıştım evet ağrılar çok can  yakıyor ama yürü canim bol bol gecmesede hafifliyor ağrılar rabbim analı babalı buyutsun
(93 puan) tarafından
İki gun zor oldu da bugün daha rahatım şükür desteksiz oturup kalkablmek bile ne kadr guzelmis :)
tarafından
Aynen canim ya ben  1 hafta yatağa yatamadım yastıklarla  yukselttik oturur gibi uyurdum çok  zordu  7 buçuk ay oluyor ama hala sıkıntı cekiyorum aşırı sırt ağrısı  en ufak usutmede karnım şişiyor  benim
0 oy
(7,972 puan) tarafından
Gözünaydin cnm darisi bize.
(93 puan) tarafından
Sagol canim sende sag salim alırsın inşallah kucağına
(7,972 puan) tarafından
Amin cnm
0 oy
tarafından
Rabbim analı babalı büyütsün inşallah
(93 puan) tarafından
Amini insallah canim tesekkurler
0 oy
(7,935 puan) tarafından
Gözün aydın güle güle büyüt canım

Cinsiyeti ne adını ne koydun.
(93 puan) tarafından
Erkek canim Oguzhan koyduk :)
(7,935 puan) tarafından
Benim de oğlum var  bir tane .Hayırlı olsun tekrar
(93 puan) tarafından
Sagol canim :)
0 oy
tarafından
Hayırlı olsun Rabbim hayırlısıyla bizlerinde yavrularımızı kucağımıza almayı nasip etsin inşallah hayırlı evlat olsun :)) doğum korkutucu mu o an sancılar çok can yakıyor mu su gelince korktun mu 
(93 puan) tarafından
Yok canım korkmadim baştan sancim olmadığı icin sakindim sadece suyum gelince kustum o korkuttu oda rahim açıldığı icin oluyomus normalmis megerse. Aksine herkesi bwn sakinlestirdim ben bi dogurdum esim dokuz dogurdu :D

İlgili sorular

0 oy
32 cevap 1,181 göst.
22 Temmuz 2019 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
23 cevap 827 göst.
0 oy
4 cevap 308 göst.
11 Mart 2021 Diğer kategorisinde Cansu. Murat (301 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 1,022 göst.
8 Aralık 2019 Diğer kategorisinde ALoN€ ANGeL ‍❤ (5,436 puan) tarafından soruldu

378,127 soru

11,317,476 cevap

34,763 kullanıcı

...