0 oy
397 göst.
Aile kategorisinde (246 puan) tarafından
Iki kizim var ve üçüncüye hamileyim normal de 14 haftalikti ama dün n doktra kontrole gttim 12 haftalık çıktı geç döllenme olmuş dedi ve bakti iste sagligi gayet iyi hic bi problem yok  dedi çok şükür cinsiyeti de başta emin olursam bi tahminde bulunucam dedi Bende kızdır faln dedim bisey demedi hassas bi donemdesin iki kizin var ve yanılma olmasın dye tam emin olmadan soylemesem daha iyi olur dedi ilk gebelik olsa tahmin ederdim ama dedigim gibi iki kizin var ne hissettigini anliyorum gibisinden konuştu ben bunu aslı'nda erkek te hani yanilirda ben boşa ümitlenmiş olurum gibi algiladim bu anlattıklarından siz ne dusunuyosunz  

4 Cevaplar

0 oy
(961 puan) tarafından

Bende kız da sen üzülme diye söylemedi gibi algıladım ama hayırlı evlat olsun inşallah önemli olan o :angel:

(246 puan) tarafından
Bende erkek çabuk belli olur dedim kızdır ozmn dedim oda yoo deyip lafı değiştirdi
(961 puan) tarafından
Hayırlı evlat olsun canım ha kız ha erkek ne fark eder o da can o da can
-Reklam-
0 oy
tarafından
Yok ya ben öyle.dusunmedim kuzum sadece emin olmak istemiş allah gönlüne göre versin 
(246 puan) tarafından
Sen kızdır dye mi düşündün  cnm
tarafından
Kız ya da erkek diye düşünmedim ben canim sadece emin olup söylemek istemiş diye düşündüm
0 oy
(8,081 puan) tarafından
Yoo ne hissettiğimi anlayamamışsınız derdim ben olsam erkekte bir kızda bir tabiki insan 2 kızı olunca 1 erkek olsun ister ama doktorun niye bu lackalikta söyledi anlamadim. Gönlünden  geçen olsun inşallah 
(246 puan) tarafından
Sağol cnm benim 3 ya bu son ikinci kizimda da ona gtmistim onuda erkek bekliyodum ama onda 12 haftalikken  kıza benziyo demişti 14 te de yüzde yüz kiz dedi bu üçüncü  bide bu kazayla oldu istemedik oyuzden hassas bi dönemdesin iki kızın var ve ben emin olup öyle söylemek istyom dedi yanılma olmasın dye sen yanilabilirsin ama benim yanılmam olmaz dedi
0 oy
(325 puan) tarafından
Bilemedimki ama en ufak erkek belirtisi olsaydi sörlerdi diye düşünüyorum benziyor ama degisedebilir emin olma derdi 
(246 puan) tarafından
Ben zaten kızdır bi kac kere tahminde bulunun dedim erkek olsa kendini belli ederdi dedim oda yoo faln dedi tam emin olmadan soylemiyim dedi çünkü bazen o çıkıntı kızlarda klitoris oluyo dedi
(325 puan) tarafından
Benim yengeminde iki kızı vardi doktor biliyordu erkek istiyor emin degilim bisey diyemem dedi bidahaki kontrolde diyecem dedi bizde kız dedik ama kontrolde erkek bebek dedi şuan 7. Ayina girdi
(246 puan) tarafından
Rabbim bnada nasip eder insallah aslinda bi tahmini vardı ama söylemedi ben de tm dedim hassas bi donemdesin yanılma olmasın deyince acaba erkek gibi mi geldi bna
(325 puan) tarafından
Olabilir ama ne bilimya yinede demesi gerekiyorduuu şimdi sana erkekte dese kızda dese tabiki degisebilir haftasi kucuk yani
(246 puan) tarafından
Aynen cnm

İlgili sorular

0 oy
39 cevap 681 göst.
18 Ocak 2022 Diğer kategorisinde Leyla042 (1,274 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 83 göst.
21 Şubat 2022 Diğer kategorisinde Topcu (139 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 1,024 göst.

381,006 soru