0 oy
656 göst.
Aile kategorisinde tarafından
Merhaba arkadaşlar.  Dün sabah eşim beni aradı gece  arkadaşım ali ile bi  yerde oturacaz gidiyimmi diye. zaten dükkanı 12 de kapatiyo bende sen bilirsin dedim . Saat 10 gibi kızımla uyuduk. Saat 1 buçuk gibi geldi yattı uyudu . Buraya kadar herşey normal . Sabah kalktım instagram durumlarına bakarken alinin eşinin saat 12 buçukta kahve koyup kocasını etiketledigini gördüm   Çıldırdım. 20 gün var dogumuma zaten hamileliğin başlarında düşük riskim sonrasında erken doğum riskim derken eşimle kardeş gibi olduk evin içinde . Aklıma binbir türlü şey geldi . Aradım ağzıma geleni saydım çok ağır laflar da ettim . Ağladım . Cevap vermesine müsaade bile etmedim. Aradan 1 saat falan geçti alinin eşi beni aradı.  Internetim yoktu hattim 12 den sonra döndü normalde 8 gibi içmiştik biz o kahveyi ali bana çok kızdı falan dedi . Inandirici gelmedi bana. Eşim aliyi arayıp karısına mi arattirdi acaba diye düşünmeden edemiyorum.  Eşimin telefonlarına da bakmadım.  Ne yapacagimi bilmiyorum . 

23 Cevaplar

+1 oy
tarafından
Ben belki kotu niyetliyim ama hic inanamadim ya, internet yoksa 12.30da niye atiyosun ictigin kahveyi. Sanki esin aliyi arayip idare et denis gibi geldi bana
-Reklam-
+1 oy
(503 puan) tarafından
Brnce hicbirkadin yalan aymaz canim.senin kocan sana ali eve gitmemiş. Baska biriylevsabahlayip bizde oldugunu soylemis.yuvasi yikilacalk karisi hamile deseeeeee gulum iyi empati kur.sen ararmiydin?

Ben aranaz ve esimede artik guvenmezdim.yani ali kendini senin icin karisinin gozunde kucultmez yalan soylettirip.bugun sana duzenek kuran yarin alinin esinin basina gelir.beni kesse esim aramam kimsenin karisini.bosuna evham yapıyorsun bence
0 oy
(1,158 puan) tarafından
Belki dogru diyodur canim
tarafından
Inşallah öyledir.  Inanirsam kendimi ***** gibi hissederim diye korkuyorum
(1,158 puan) tarafından
Ondan oncesinde hic esinin bi seyini gordunmu canim  daha once hic yalan aoykedimi sana
tarafından
Yok şimdiye kadar hiçbirşeyini görmedim hatta telefonuna mesaj gelir bak bakalım kimmiş diye kendi baktırır
0 oy
(2,550 puan) tarafından
Çok şüpheli bir durum . Alının eşine güvenir misin yani eğer ortada buluşma yoksa bile yalandan eşine destek verir mi bilemedim ya 
tarafından
En fazla 1 veya 2 sefer bir ortama gelmişizdir samimiyetimiz olmadı hiç
(2,550 puan) tarafından
Sen eşini yinede iyi gözlemle inşallah yalan soyleniyordur
0 oy
(1,008 puan) tarafından
Ne bileyim arkadasim ya devir oyle.hale geldiki belki cok masumane biseydir dogrudur neden.olmasin herseye on yargkli bakar olduk kocanı dinle yine bakalim.açıklaması.ne olucak
tarafından
Hele burdaki arkadaşlarımın aldatıldim postlarını okuyunca babama bile güvenim kalmadı
tarafından
Canım onların ki aldatıyor diye seninki de aldatacak diye bişi yok buralar da okuyup da adamı daraltmayın yalan söylese aramaz bu birincisi kocasıyla içip kocası gitmiştir kadınnn zatem interneti yokmuş kocası da yanına geldiği zaman paylaşım yapmış
0 oy
(2,663 puan) tarafından
Açıklamasını dinle bakalım canım. Konusun düzgünce. 
tarafından
Öyle yapacam galiba
0 oy
(3,027 puan) tarafından
Bence inanmalısın canim. Eşin arayıp izin de almış senden. Demekki başına buyruk değil. Senden izin almadan gidemiyorsa aldatmayı da göze alamaz bence. Hem kocan böyle bişey istemiş olsa bile kadın kadına böyle bişey yapmaz bence.
tarafından
Evet şahsen ben olsam aksine arayıp seni aramami istediler diye uyarırım.
0 oy
(7,098 puan) tarafından
Kuzum gelince bir aciklamasini dinle yuzyuze bakalım ins oyle bisiy degildir 
0 oy
tarafından
Alinin eşini tanıyor musun yalan söyler mi 
0 oy
tarafından
Doğru olabilir canım ıiinan 1 hafta önce çekdigim resimi bile şimdi koyarım whatsapa aklına öyle şeyler getirme eşine yemin ettir sadece aöa doğrudur
0 oy
(377 puan) tarafından
Canim acikcasi kadinin dedigi bana inandirici gelmedi benim bildigim kahveyi icerken biz kizlarla hemen anlkk ceker atariz sonradan cekip atmak nedir ya bana cok karisik geldi acik konsym. Dogru olma olasiligi az gibi. Esin oyle bisy yapck bi adammi gerckten icine bi supe grdimi. Hslerinde yanilmaz bnce bi kadin
0 oy
(9,128 puan) tarafından
Yanlş anlama uzmek istemem ama kesinlikle inanmazdm yalan olduğu bariz belli :/
0 oy
(296 puan) tarafından
Canım bence eşini dinle önce zaten yalan söyleyip söylemediğini anlarsın bence konuşmalarından ona göre hareket edersin 
0 oy
(119,055 puan) tarafından
Cok dikkatli ol şupheki bi durum
0 oy
(27,329 puan) tarafından

Ben inanmazdim  

Takipte kalmalisin.
0 oy
(1,001 puan) tarafından
Neden alinin esine aratdrmiski supeliii
0 oy
(887 puan) tarafından
Keşke aramasaydin eve gelince birden söyleyip Ali'yi aratsaydin o zaman daha emin olur dün doğru veya yalan olduğundan adam eğer bu halt yediyse plan yapması ve uygulaması için elinle zaman vermissin
0 oy
(3,458 puan) tarafından
Canım izin istemiş senden birşey yapacak olsa senin hiç haberin olmadan yapar. 
0 oy
(325 puan) tarafından
Dogruyu söylemiştir hicbi kadin böyle biseye ortak olmaz bence
0 oy
(1,327 puan) tarafından
Kadin niye durup dururken seni arasin ki. Madem hakli neden ispatlamaya calisiyo hakli olan zaten ortsdadir
(1,327 puan) tarafından
Arayan kadinin yerinde olsam asla aramazdim....

İlgili sorular

0 oy
18 cevap 560 göst.
25 Mayıs 2020 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 121 göst.
4 Kasım 2023 Diğer kategorisinde Eda34 (289 puan) tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 415 göst.
15 Mayıs 2023 Aile kategorisinde hanimeli (473 puan) tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 237 göst.