0 oy
1,799 göst.
Diğer kategorisinde (2,840 puan) tarafından

Kizlar 28+1 bugun ve kesin erkek dedi dr fakat bacaklari kapali arasinda pipisi :) dedi bi bakin bakam siz anliyonuzmukii

image

image

4 Cevaplar

0 oy
tarafından

Kız zaten belli neyi soruyosun :D bu haftada hep aynı mı ne bnimde ultrason fotosu böyle 28 haftalıgm hiç birşey görünmüyor 

tarafından
Hadi ya bide hafifi oluyır demi yalancısı Allah yardımcın olsun cnm bnim ne zman netleşir normal mi sezeryan mı olduğu
(4,875 puan) tarafından
Evet kasık  bölgene veriyor sancını ana ben geliyorum die  ☺☺ sonra vazgectim der gibi dinlenince geçiyor.
Canım bebek daha dönmedi benim yarın kontrolüm var bakalım dönmemişse  39. Haftamda yani 18-19 mayis gibi kucağımda ☺☺☺❤❤❣❤❣
tarafından
Ay hadi inşallah öncelikle sağlıkla gelsin sonra da gönlündekş gibi olsun çok az kalmış kavuşmaya :)) ❤️❤️❤️
(4,875 puan) tarafından
Aynen öyle ☺☺ anası kurban olsun ona ☺☺☺ sağlıkla gelsinde nasıl gelirse gelsin  :) darısı sizlere inşallah
tarafından
Amin inşallah canım benim :)
-Reklam-
0 oy
tarafından
Gülüm doktor sana söylemiş hala neyi soruyorsun anlamadım ki 
(2,840 puan) tarafından
Ama yinede emin degildi bana cikarken sen yinede mavi pembe alma dedi bide bacak arasi kapaliydi bebegin pipiye benzetti sadece
tarafından
O zaman bir dahakine bekle canm çünkü bişey gözükmüyor ben anlamıyorum
(2,840 puan) tarafından
Kiz dogurmaya az kaldi resmen hala yokk :)) dogunca ogrencem artik
0 oy
(3,695 puan) tarafından

Valla usg fotoğrafında bi sey gorunmuyor ki :D

(2,840 puan) tarafından
Hic bisi yok demiii kiz :(  banada pipisini cektim verdim dedi ama ben goremiyom
(3,695 puan) tarafından
Valla baktim baktim goremedim bsii :D
(2,840 puan) tarafından
Al bendende okaaaa:) bide ultrasonda gosteriyo bak bi pipisi bence diyo bakiyom bende mal mal he he deyio gectim bacaklari kapaliymis pipi arasindaymis bu resimde ressam bunu anlatmis yanii oyle dedi :))
0 oy
(2,484 puan) tarafından

image

cizdigim yer alttan bakılmış ortadaki kucuk sey pipisi canım
(2,484 puan) tarafından
Benim oglaninda boyleydi ordan biliyorum canım :DdD Allah sendende razı olsun canım
(2,840 puan) tarafından
Benim ikinci olcak oglua desene :) rabbim hayirlisiyla kucagimiza almayo nasip etsin
(2,484 puan) tarafından
Amin canim. Kız erkek farketmez hayırlı olsun yeter
(2,840 puan) tarafından
Evet canim saglikli olsunlarda :) ilk oglum erken dogdu bundada riskim var kac gundur sancilarim vardi bugun nst ye bagladi allahdan sanci cikmadi ama erken dogabilir dedi zamaninda gelsin insallah
(2,484 puan) tarafından
Insallah canim kazasiz belasiz :))

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 867 göst.
8 Nisan 2020 Diğer kategorisinde ★✿☞ƘƛƦƊЄԼЄƝ☜✿★ (443 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 284 göst.
0 oy
2 cevap 513 göst.
29 Eylül 2020 Aile kategorisinde Ronayidinler (39 puan) tarafından soruldu
0 oy