0 oy
539 göst.
Diğer kategorisinde tarafından

Kızlar 1.68 boy 70 de kilom var :D 2 tane velet doğurdum peş peşe :D herneyse kendim zaten kilomla.kavgaliyim ama.ne alıyorum ne verebiliyorum dün de mağazanın birinden üstüme tunik aldım bol giyinmeyi sevdiğim için hatta xl aldım turuncunun tatlı tonlarından biriydi rengi kasaya geçtim bayan ve annesi vardı önümde annesi baksana rengi ne güzel falan dedi kızı da evet dedi sonra bana sanki bu sana biraz küçük mü hamilesin herhalde dedi bende yoo hamile değilim iki çocuğum var biraz kilolu duruyor olabilirim dedim bence bu sana olmaz demez mi bende sakince hayır olur bedenimin bir üstünü aldım dedim sonra bir şey demedi :D sinir oldum zaten kilomla kavgaliyim eşime anlattım dışarıda o da senin bırakmanı istemiştir kendi alacaktır boşver sen dedi :D

15 Cevaplar

+1 oy
tarafından

Esin hakli cnm:D

-Reklam-
0 oy
(13,648 puan) tarafından
 Bu ustumdekiyle seni bogarim deseydin
tarafından
Kız ilk kez böyle Bir şey gördüm :D
0 oy
(3,750 puan) tarafından
Banada diyen çok oluyo hamile misin diyorlar bnde Yooo doğurdum bak orda, diyorm :) :) :) 
tarafından
Bana daha çok maşallah derler iki çocuğa rağmen diye ama böylesini ilk kez gördüm
(3,750 puan) tarafından
Gözleri kör ozmn :) iki çocuk annesi olmak zordur eminim bn tek çocukla göbüş olmuş 9 aylık ama içi boş Hahahah
0 oy
(8,081 puan) tarafından
Dikkat et seni de yerim valla deseydin 
0 oy
(6,203 puan) tarafından
Bana da niye kilo almiyosun dedi "arkadasim" dedim heralde psikolojisi bozuk
(7,972 puan) tarafından
Ahahaha sen arkadaslarina bi kıl oluyosun belli ajsjkskaka
(6,203 puan) tarafından
Tek bir tanesine sadece :D
0 oy
(3,446 puan) tarafından
Ayyy bu hiç tanımadıkları insanlara laf söyleyen patavatsız insanlara deli oluyorum..

Dun eltimle kumasciya girdik kzima baktı dedi süt mü alıyor mama mi

Dedim ikiiside degl

E diyor neden memeden kestin

Dedim oylr gerekti

Hamile mısın diye sordu

Yok dedim 

E neden kesiyorsn,senden hakkı var günah filan dedi 

Çıktım ordan yani bilmiyorum kendini insanlara her şeyi söyleyebilexek kadar mükemmel zanneden insanlara irite oluyorm..
0 oy
(7,098 puan) tarafından

Ben olsam bu kadar sakin karsilayamazdim valla seni ayakta alkisliyorum :D

0 oy
(13,806 puan) tarafından
Eşin haklı sana bıraktırmak için demişler. Deseydin sende sizene belki kendime almıyorum , başkasina hediye alıyorum. Kendini uyanık saniyorlar heralde onlar.
tarafından
Kız ben saf asla düşünmem böyle şeyler kimseye de yapmadım yapmam da onun nasibi der geçerim
(13,806 puan) tarafından
Kiz bana cok denk geldi , elbiseyi deniyorum kadın gelmiş diyorki bu renk seni hiç açmamış , farkindayım yani bendeki elbisenin peşinde , arkamda kedi gibi dolaşıyor. Elbiseyi almayacağim varsa da alıyorum oyle olunca. Demekki çok güzel olmuşki kafayı taktı diye düşünüp.
0 oy
(7,935 puan) tarafından
Eşinin dediği mantıklı kendi alacakmıştır
0 oy
(2,548 puan) tarafından
Kendi manken miydi bari  esin haklı bence sırf psikolojik baskı yapmış bırakasın diye 
tarafından
Yoo benden daha kiloluydu ona olurdu yani elimdeki :D zeki kadın eşime bak be zehir gibi :D
0 oy
(27,340 puan) tarafından

Evet dahada almayı düşünüyorum deseydin onlar anlardı :D

0 oy
tarafından

Seni kilomla doverim deseydin:) bazılarını anlamak zor ya ona ne tanımadığı bir insanın aldığına niye karışır ki hangi akılla 

0 oy
(119,156 puan) tarafından
Eniste hakli bee ☺️
0 oy
tarafından
Bence eşin haklı :)))
0 oy
(1,657 puan) tarafından
Bencede esının dedıgı gıbı ınsanlar ne kırıcı sırf cıkarı ugruna Terbıyesız kendı bana 90 60 90 haspam

İlgili sorular

0 oy
18 cevap 442 göst.
0 oy
7 cevap 373 göst.
19 Haziran 2021 Diğer kategorisinde Elvinimm21 (1,264 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 345 göst.
0 oy
4 cevap 149 göst.
23 Mart 2024 Diğer kategorisinde Sumeyyeali (1,016 puan) tarafından soruldu

378,400 soru