0 oy
490 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (148 puan) tarafından
Merhaba arkadaşlar öncelikle mesaj atan soran dua eden herkesten Allah bir değil bin kere razı olsun.. 14 Haziran da post açıp hamile olabilirmiyim diye sormuştum sonrasında 19 haziranda kan testi yaptırdım sonuçlar pazartesiye kalmıştı.. Pazartesi Beta HCG 182. çıkmıştı 2 gün sonra devlet hastanesinde kan verdiğim de değerim 2518 çıktı çok şükür hamile olduğumu öğrendim. 1 hafta geçmesini bekledim dr a gittim keseyi gördük ve bebeğin oluştuğunu da gördük geç döllenme olmuş SAT a göre 6 Haftalık ama geç döllenme olduğu için şuan da 4+5 günlük hamileyim şimdi dualarımda hamile kalmak isteyen arkadaşlarım var sadece SABIR ŞÜKÜR DUA sakın umutsuzluğa kapılmayın ♥️

7 Cevaplar

+1 oy
tarafından
Rabbim kucağına almayı nasip etsin inşallah
(148 puan) tarafından
Amin canım ALLAH razı olsun  ..
-Reklam-
0 oy
(7,098 puan) tarafından
Rabbim saglicakla kucagina almayi nasip etsin canim.benim
(148 puan) tarafından
Amiiinnn  canım benim Allah olmayanlara da nasip etsin inşallah..
(7,098 puan) tarafından
Amin insallah
0 oy
(503 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
Insallah canim.cok iyi koru.ozellikle ilk 3 ay ve aslinda hep. Agir kaldırma. Istifra dahi etsen ye vitamimini al.hergun yumurtacsut yogurt.sakin hamur islerini beyaz sekeri kacirma bebek sagligi diye.bende zor hamile kaldim.biraz kacirdim.seker cikti.sekerde tansiyin yaparmış  bilemedim. Diyen olmadi.ben sana diyirum o yuzden bunlara dikkat et.camasir sepeti vs kaldirma tek seferde 3 sefere böl. Bol bol yuru gunde en az 30 dk.kanin harekete gectikce hebek yer bulur.gunde 1.5 litrw su ennn az .normali icebilirsen 3 lt.herseyi burada sor.seker yuklemesi yaptirmamak gibi bir gaflete dusme.drun e derse onu yap.sonra burda sekwrinyuksrk cikip tahlil tarihi ni gecirmis cok anneker girduk napicam ya tansiyonum cikar bebege zarar olursa diyen.dr ne derse onu yap. Tekrar hayirli ugurlu olsun canikocugum
(148 puan) tarafından
Canım benim Allah razı olsun üşenmeden herşeyi yazmışsın.. Doktoruma çok güveniyorum çok bilgili ve psikolojik olarakta uzman herşeyi anlatıyor ve istediğim zaman arayabiliyorum. Çay kahve ile aram yoktu günde 1 litre süt içiyorum 2yumurta ve peynir bunları hep yaparım şimdi daha dikkat ediyorum.. Kadın doğuma gitmeden endokrinde bütün tahlillerim yapıldı çok şükür değerlerim olması gereken değerlerde bir sorunum yok belirti olarakta sabahları sadece çok açlık hissediyorum onun haricinde bir belirtim yok diyebilirim.. inşallah güzel bir dönem geçiririm sizlerin de desteği ile :)
(503 puan) tarafından
Insallah canim.usenmedim.bende 12 yil bekledim.usenmem yazmaya.bildigimi soylemeye.bir litre sut ve 2 yumurta fazla 1bardak ve 1 yumurta mesela.fazlasi bunyeyede zarar.yogurt ve kasar olarak kalsiyum ihtiyacini karsilayabilirsin.rabbim saglik sıhhat nasip etsin .cumlemize kucağa almayi nasip etsin ey rabbim
(148 puan) tarafından
Canım Ben tek seferde içmiyorum sutu 3 öğüne böldüm farklı içecekler tuketmedigim için vücudum susuz kalmasın diye bu şekilde devam ediyorum yumurtanın da sarısını yiyemiyorum o yüzden 2 adet haşlanmış beyaz olarak tuketiyorum :)
(503 puan) tarafından
Hee.süpersin canim.kusura bakma.kendim 12 yil bebek sahibi olamayan 40 li yaslarda muhtemelen  bi buyugun olarak icgudusel yazdim.rabbim saglik versin cumlemizinkine
(148 puan) tarafından
Bende 26 yaşındayım benimde 3 yıldır sorun olmamasına rağmen olmuyordu çok şükür Rabbime bu ay geldi mucizem inşallah sağlıklı bir doğumum olur. Rabbim sizin evladınıza hayırlı uzun ömürler versin ..
0 oy
tarafından
Rabbim kucağına almayı da nasip etsin inşallah ♥️
(148 puan) tarafından
Amin canım çok teşekkür ederim inşallah kucağıma aldığım günleri de gösterir Rabbim
0 oy
(329 puan) tarafından
Allah kucagına almayı nasip etsin cnm
(148 puan) tarafından
Amin canim çok ama çok teşekkür ederim ..
(329 puan) tarafından
Rica ederm kuzum :)
0 oy
(2,623 puan) tarafından

Hadi hayırlısı  canim merak etmistik valla hepte takip  ediyodum :D hadi sen hamilesin bende muradima erdim  merakim giderildi  Rabbim sag salim kucagina almayida nasip etsin insallah isteyen herkese  hayirli evlat nasip etsin...

0 oy
(658 puan) tarafından
Çok sevindim canım benim merak ettik seni rabbim sağlıkla kucağına almayı nasip etsin hayırlı olsun canım 

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 352 göst.
1 Nisan 2021 Aile kategorisinde Mehmetcan Emir (886 puan) tarafından soruldu
0 oy
15 cevap 608 göst.
0 oy
18 cevap 1,020 göst.
18 Mayıs 2022 Diğer kategorisinde ❤ Ecem Lina'm❤ (3,525 puan) tarafından soruldu

377,753 soru

11,306,073 cevap

34,733 kullanıcı

...