0 oy
1,091 göst.
Aile kategorisinde (7 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
Kızlar evimi ayırmak iatiyorum ama eşim annesigilde. Ayırlımıyoo napım akıl verin hiç mutlu degilim

15 Cevaplar

+5 oy
(2,548 puan) tarafından
Çok üstelersen busefer inat edip eşin ayırmaz.  Daha çok ailesine düşkün olur ilmek ilmek isliyceksin adamı tatlı tatlı iki cilve adamlar hemrn kanar zaten
(4,101 puan) tarafından
Ne güzel anlattn kizzz
(2,548 puan) tarafından
Anlatırım Ben ☺️
-Reklam-
+3 oy
(6,825 puan) tarafından
Valla bi birlik oturdun mu erkek milleti kabadayı kesilip ayrılmak istemiyor

Beraber oturan erkek de illa kesin anneci oluyor zor valla
0 oy
(6,203 puan) tarafından
Durumunuz iyiyse tabiki de ayirin.Ayrilamiyo ne Allah askina kac yasina gelmis adam 
0 oy
(7,935 puan) tarafından
Hiç kabul etmemeliydin canım yaa ev ev üstünde olmuyor.

Fazla fikrim yok post üstte çıksın
0 oy
(1,113 puan) tarafından
Mutlu olmadigini mutlu olmadan da mutlu edemeyecegini guzelce anlat bence ailesiyle yasamak isteyen erkekler keske evlenmeseler hep analarinin k.icinin dibinde otursalar
0 oy
tarafından
Israr etme yavaş yavaş söyle belki kabul eder inşallah ayrılırsn
(7 puan) tarafından
2 yıl oldu artık yeter ama 11 haftalık gebeyim sabah 6bucukda kalıyom odama gecsem laf ediyo eşim kayınbabam kaynanam ve üstelik eşim bana para verimiyo babasına veriyo ben koyde oturuyorım eşim bn 2 yıldır evliyim daha ismimle hitap etmemiş bir kere kayınbabamın yanınfa ismimle cagırdı kayınbabam şerefaizi eşime kızdı kızlar evmi ayırmıcam diyo napmalıyım yoruldumdum artık
(2,589 puan) tarafından
İsminle cagır mıyor da ne diyo ya geri insanlar zooor anam zor
(7 puan) tarafından
Hey şişttt bak hele öyle cagırıyo
(2,589 puan) tarafından
Rezillllll yaaa rezil Allah hidayet etsin. Afedersin ama köpek mi cagırıyo edepsiz herifler... Kusura bakma bacım insan olmayana karsıyım
tarafından
Ayy çok zor inan anlıyorum seni yaa Rabbim yardım etsin
0 oy
(55 puan) tarafından
Allah yardımcın olsun bazı  erkekleri anasının  memesinden  ayırmak  mümkün  olmuyo. Ben aynı  evi gectim ayni mahallede olmaya tahammülüm  yok 
(7 puan) tarafından
2 yıldır eşimle hiç babaşa kalmadık bireyere gitmedikk içimde kalıyo herşey
(55 puan) tarafından
Dilinden düşürme ev meselesini baskı yapma ama her konunun ucu oraya ciksin dilini tatli tut arada küs elbet yılacaktır huzursuzluk nereye kadar cekilir
0 oy
(1,254 puan) tarafından
Canım kandıra kandıra yap işte kadınlığını kullan kısaca 
(7 puan) tarafından
Dün gece yine dedim evimi ayır artık yetr dedim soylenmeye başladı nasıl ev konısı acılınca bu adam şeytan olıyu
0 oy
(5,272 puan) tarafından
Valla bizde kaynimla otruyoduk bir degil iki kaynimla hemde evli bidr hergun soyledim arti eltiler arasinda kavga tartisma olunca mecbur kaldilar yani 
(7 puan) tarafından
İlk gelinim cnm deneme tahtasıyım ve altınlarımıda elimden aldılar
(5,272 puan) tarafından
Ilk gelin olmak zor buyuk eltimde oyleydi altinlarini kendi verdi simdi istiyo vermiyolar o da dayanamdi cikti evden
0 oy
(7,098 puan) tarafından

Tatli dil yılanı deliginden cikartir canim 8-)

(7 puan) tarafından
Onuda yaptım tam akisine nasıl olsa gelin halimden menun diyolr hiç oralı olmuyolar
(7,098 puan) tarafından
Sende halindn memnun olmadigini belli et o zaman
(7 puan) tarafından
İnanki her yolu denedim olmuyo
0 oy
tarafından

Köprüyü geçene kadar ayıya dayı diyeceksin , ALtan al yqvas yavaş .

(7 puan) tarafından
Cok zorrrrmuşşşşş yaaaavv
tarafından
Tabiki zor helle bu erkek milleti
(7 puan) tarafından
Kızlar eşimden uzak durmam bana yakınlaşmak isterse uzaklaşımmi işe yararmı peki bu
(7 puan) tarafından
Ne yapım akıl verin bana
(7 puan) tarafından
Canım zaten kaynanamın elinde kac defa konuştum tatlı dilede sertde cıkıştım oralı olmuyo
0 oy
(13,887 puan) tarafından

bir ana kuzusu dahaaa sen ben ayrılmak kendi evimin kadını olmak istiyorum dee

0 oy
tarafından
Bu konuyu esinle degil kaynanan ile iki kadin bence konusmalısınız sakin bir sekilde soyle anne ben evimi ayirmak istiyotum kendi yasantimo kurmak istiyorum size yakin bir ev bulsak gene birbirimize gidelim gelelim oglun inatlasiyor sen buyuksun bir hal caresini bulursun ne düşünüyorsun sen bu konu hakkında de. Oda derse ki biraz zaman gecsin falan diye tamam anne sen dogrusunu bilirsin de hic tartışma. Bu lafının üzerine tavırlarını daha iyi et bak o ev ayrılır canim emin ol.
0 oy
(2,159 puan) tarafından
Allah yardımcın olsun böyle herifler annesinden babasından kazık yemediği sürece hep bu kafada oluyorlar. 

Onlardan Bi ters bişey gördüğünde anca o şekilde ayrılır yoksa çok zor. Onları birbirine düşüren lazım kendin suya sabuna dokunmadan.
(7 puan) tarafından
İşte bende onu bekliyor m birbirine düşmelerini ama nezman sabrım kalmadı
0 oy
(4,101 puan) tarafından
Bende istiyorum malsff c9k zorrr

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 108 göst.
17 Temmuz 2021 Aile kategorisinde bglm_ftma (5,541 puan) tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 295 göst.
25 Nisan 2023 Diğer kategorisinde 29.07.2018 (2,417 puan) tarafından soruldu