0 oy
641 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
düzenlendi

Kızlar çok mutluyum buaralar allah bozmasın :) bazen ruh halim değişiyor ama olsun 

İnsanın eşinin sorumluluk alması ne kadar güzel bir duygu ya 

Eşim bir buçuk aydır çalışıyor aileye vermiyo parayı tamam asgari ücret alıyor ama yinede bin şükür bide c tesi Pazar da ise ise gidiyo ki iyi gecinelim diye dün bana para verdi git eve alış veriş yap :) annem geldi bize çocukların yanında durdu evde a101 gittim evi dolabı doldurdum dolabım da düzeldi çalışıyor çok şükür ilk defa dolabım içime sindi dolu dolu 

Demek insanın kesesi ayrı olunca daha iyi oluyomuş

valla ben senelerce varlıktan yokluk çekmişim eşim akillandi yemin ederim üstüme titriyo :) üç kuruşu varsa eve harcıyor ailesine vermiyo ve bu korona virüs geldiği için ozamanlar çok darda oldum çok üzülüp ağladım 

Şuan  korana geldi  hani her şerde bir hayr var derler ya öyle oldu eşim işini ayırdı ailesine para vermiyor tabi burda biz gelinlerin az baskisida oldu kocalarimiza kit kanaat da gecinsem bin şükür kese ayrı en azından kocamın SGK var 

Dün dedi pazar günü pazara gidelim benim üstüm başım yok diye çok almasakta bir kaç bişey alalım dedi yarın pazara tişört alicam atlet vs uygun olur en azından :) orda

Rabbim cocuklarimin rızkını bir yerden veriyor bez yardımı nakit para vs dualarım sonunda kabul oluyor benimde hayatım yoluna giriyor çok şükür :)

Ben duanın gücüne inanıyorum bana burda dua edenlerden Allah razı olsun binlerce kez

13 Cevaplar

+1 oy
tarafından

En İyi Cevap

Ve düzelmesi üstüme titremesi ben ona tam 7 senemi feda etdim adam bunun farkında :)

-Reklam-
+1 oy
tarafından
Yazdiklarini okurken yuzum guldu.

Ne pozitif bir post. Rabbim devamini getirsin
tarafından
Allah razı olsun inan çok zor şeyler yaşadım geçecek elbet inşallah gecicek
tarafından
Her darligin sonu bolluk ne mutlu canm
tarafından
Çok şükür :)
0 oy
(27,452 puan) tarafından

Ilk defa iyikide korona geldi deyeni duyuyorum :D

Rabbim bozmasin

tarafından
Korona gelmese biz çok dara dusmesek eşim de hala babasının yanında haftalık 150 200 TL alacaktı korona geldi işler kesildi kayın babam cukkayı cebe indirdi kasayı herkes basının çaresine baksın dedi ve uzun mevzu neler neler
0 oy
(5,323 puan) tarafından
Korona iyi ki geldi cumleni hiç sevmedim. Onun dışında gözün aydin
tarafından
Korona iyiki geldi derken yani her şerde bir hayır vardır dur düzelteyim yanlış olmuş :) çok sağol
0 oy
tarafından
Allah huzurunuzu daim etsin İnşallah
tarafından
Amin inşallah
0 oy
(15 puan) tarafından
Rabbim bozmasın inşallah hep böyle gider canım sevindim senin adına, :) 
tarafından
Çok sağol cnm ben çok sabrettim sonu boşanma olmasın çocuklar öksüz kalmasın diye rabbim gördü sonunda beni çok şükür :)
(15 puan) tarafından
Valla bende şuan o sabır aşamasındayım umarım bigün bizde tamamen kendi evinize para harcamaya başlarız
tarafından
Sizde de mi var o sorun allah yardımcın olsun zor
(15 puan) tarafından
Aynen zor Amin canım sağol
0 oy
(13,887 puan) tarafından

Allah bozmasın canım herkesin evi huzurla dolsunnnn inşAlllahh ☺☺❤❤⚘⚘⚘⚘

tarafından
Amin inşallah cümlemizin :)
0 oy
(913 puan) tarafından
Bizde de o sorun vardı. Eşim aile şirketinde haftalık 100-150tl çalışıyodu birikim yapılıyo adıyla çok zordu. Bu sene her kes ayırdı kesesini Valla kar ettik. İyi ki böyle oldu çok şükür. Markete gittiyimde aceba paramız yeter mi diye düşünmüyoruz
tarafından
Kız sizde birikim oluyormuş bizde kayın babam yiyordu bizimkiler korkudan ses edemiyordu
Onlar dört dörtlük Ken biz sefalet içindeydim eşimle her c tesi tartisiyordum düğün olunca gidemiyorum hasta olunca hastaneye gidemiyordum bikere eve doktor. Çağırdı annem 30 TL ye  doktor tacizci çıktı bide adam doktor değil veternermis :(
(913 puan) tarafından
Birikim adıyla başkaları harcıyordu bizde de
tarafından
He işte aynen öyleydi dişim ağrıdigi için ölmek istedigimi hatırlıyorum ben zordu zor rabbim darda koymuyor hiç bir kulunu çok şükür
0 oy
tarafından
Rabbim bozmasın kuzum inşallah daha da mutlu olursun
tarafından
İnşallah çok sağol iyi niyetin için rabbim seninde evine mutluluk huzur bereket versin inşallah :)
tarafından
Amin canm inşallah
0 oy
tarafından
Kiz tuna aralar senin  poztif mutlu paylaşım  ve yorumlarını  gormek beni de mutlu etti :)
tarafından
Kız. Allah razı olsun cnm benim aslında çok Rengârenk pozitif bir insanım beni eşimin ailesi vampir gibi kan solur gibi mutlulugumu soludular eşimde bazen korudu bazen sustu çok şükür bu aralar beni ailesine karşı ezdirmoyr parada vermiyo kıt kanat bile gecinsem çok şükür bin şükür eşimin aldığı para eve giriyo. Zoruma gitmiyo ve kaynanamda yola gelmiş ha bire beni çağırıyor gitmiyorum :)
Bişey olur biter sen yaptin derler eşim ben yokken uzak dur onlardan diyo. Mesafe koydum kıymetimi anladılar
0 oy
(2,589 puan) tarafından
ALLAH mutluluğumuzu daim etsin  ALLAH YÜZÜNÜZÜ HEP GÜLDÜRSÜN İNŞALLAH. 
tarafından
Amin inşallah cümlemizin canım benim :) ❤️
0 oy
(3,024 puan) tarafından
İnanki adina cok cok mutlu oldum okudukca icim.ferahladi rabbim agzinizin tadini bozmasin  
tarafından
Amin inşallah canım ❤️
Rabbim içini her şekilde ferahlatsın inşallah
0 oy
(2,380 puan) tarafından

Binlerce kez şükür olsun eş ailesi gercekten garip birsey benim evim ayrı kendi evimiz aile sirketimiz var çok şükür maddi anlamda hiç bir sıkıntımız yok eşimde çalışıyor bana evine düşkün ama bana da kayinvalide rahat vermiyor yaptığını bir görsen inanamazsin herkesin ayri ayri derdi var ya doğruymuş hergün tepemde basimda konusuyor hic susmuyor susturamıyorum ve sürekli karisiyor yemekten temizlikten tut ki giyime kuşama kadar huzursuzluk gerçekten çok zor. Seni böyle şükrederek mutlu postunu görünce çok sevindim huzurun daim olsun inşallah :)

tarafından
Amin inşallah canım rabbim sanada huzur nasip etsin biran önce o kaynanan susunda huzure er inşallah :)  tamam eşim asgari ücret alıyor ona bile göz koyuyorlar halaa zaten ayı zor getiriyoruz dediğin gibi beklenti içindeler hala
(2,380 puan) tarafından
Işte doyumsuzluk var ne olacak canim

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 398 göst.
30 Ekim 2022 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
+1 oy
2 cevap 166 göst.
17 Haziran 2021 Diğer kategorisinde Gencanne12 (1,352 puan) tarafından soruldu
+2 oy
24 cevap 481 göst.
11 Temmuz 2021 Aile kategorisinde H&S (294 puan) tarafından soruldu