0 oy
807 göst.
Diğer kategorisinde (6,825 puan) tarafından
tarafından düzenlendi

Alalım cevapları gelsin yorumlar

46 Cevaplar

0 oy
(592 puan) tarafından
Danisir anlatir her seyden haberim vardir canim oyle gizli sakli olur mu hic uzumunu ye bagini sorma der gibi.
(592 puan) tarafından
Bence yanlis yapmiyorsun bilmek senin de hakkin sen esisin nasil seni ilgilendirmez
-Reklam-
0 oy
(344 puan) tarafından
Valla canım 3 yıldır evliyim maaş kartı kredi kartı bendedir eşimin  herşey benim elimde eşime 50 tl harçlık 50 tl de sac sakal kuaför parası veriyorum daha da vermem 
(344 puan) tarafından
Üstlersen daha çok senden gizli biseyler yapar canım  valla 3 yıldır evliyim eşim tüm kartları bende ve benim mail adresime yönlendirdi eşim hesap özetlerini görmek için eşimsin bu evde gizlimiz saklimiz olmasın der şükür benim gizli saklı yapmisligim vardır eşimin yok acikcasi
0 oy
tarafından
Benimki de onlara harcıyor deli ediyor beni bazen hesap sorarım oturur hesap verir ama benden gizli ailesine veriyor aliyor helal etmiyorum 
tarafından
Aynen öyle kuzum ben de normalde çok savurgan biriydim evlendim borcumuz falan var ben herseyden kısıyorum ama bakıyorum o ailesine yediriyor zoruma gidiyor helal değil ama. Allah sorsun ne diyim
0 oy
(1,240 puan) tarafından
Hayır. Eşim faturasını bile getirir ama ben çok ilgilenmem. Şuan annemdeyim tredyoldan kendine marka bir mont almış fiyati biraz pahalı alsam mı sence diye mesaj attı.Nakit sıkıntımız yok ise al dünyaya bir kere geliyorsun dedim misal;) esim hesabını kitabını iyi bilen biridir.Asla hesapsız is yapmaz eminim ki o montu alsada maddi anlamda sıkıntıya girmeyecegiz buna o kadsr eminim ki o yüzden rahatım fakat eşim ne alirsa alsın en ufak şey bile olsa bana söyler 
(1,240 puan) tarafından
Belkide yapmiyordur bilmenizi istemiyordur.Genelde esinden gizli birikim yapan erkek gizler bu tarz tepkiler verir
0 oy
(1,254 puan) tarafından
Herşeyi beraber harcarız yani parayı nereye nasıl harcadığını bilirim 
(6,825 puan) tarafından
Ne gzlmiş
(1,254 puan) tarafından
Canım çok cok harca yok derse deki napyon parayı yediremez millete bundan sonra
0 oy
(6,203 puan) tarafından
Benim ki bi yere harcamadan soyluyor benzin,kisisel bakim fln degil tabiki de onemli konularda.Birikimi de zaten yapiyor
(6,825 puan) tarafından
Ne gzlmiş
0 oy
(7,118 puan) tarafından
Gizlisi saklısi olmaz canım . Herseyini bilirim. Gelir anlatır yani. Ya da birşey yapacağı zaman fikrimi alır . 
0 oy
tarafından
Ben derim eşim de der mesela aramızda şöyle bir konuşma geçti Ben dedim kazandığımı evi harcayayım Sende para biriktir söyler yani bu kadar satış yaptım bu kadar kazandım Şunu şu kadar verdim falan diye konuşuruz hatta alacak verecek defteri Ben de durur
0 oy
tarafından
Bizde gizli saklı yok maaş gününde borçları birlikte öderiz gideni kalanı biliriz ki ona göre harcama yapalim annesi falan istese bana söyler bende tabiiki yolla derim
tarafından
Ben annesinin elinde varmi yokmu bilmem uzaktalar bizde borç ödüyoruz bekar kaynım var ondan isteyebilirler ama ben yinede eşime o konuda bise demem çünkü bizim de olmayınca yok yollayamam digor esim
0 oy
tarafından
Evet harcamalarımızı gelen giden her şeyi biliriz ikimiz de
0 oy
(6,823 puan) tarafından
Aynı benim eşimi anlatmışsın ama fazla takmiyorum
0 oy
(1,137 puan) tarafından
Benimki benden habersiz borç bile yatirmaz sabah aldığı poca sayısına kadar söyler çok şükür o konu da hiç bir sıkıntım yok 
0 oy
(2,020 puan) tarafından
Soyler tabi kuzum Allaha sukur elinde parayi iyi tutar har vurup harman savurmaz. Harcagidi tek sey araba aksesuaridir zaten o da hevesi da illaki alacak duruma gore , alinca da gelir bir hevesle anlatir zaten :) benimde harcligimi cok sukur hic eksik etmez. Hicbir zaman da su kadar para vermistim ne yaptin ne ettin niye harcadin demez. Ayni evde yasiyoruz sonucta esinin seni ilgilendirmez demesi sacma :(
(2,020 puan) tarafından
Anladim kuzum, herkesin karakteri yapisi farkli simdi bisey diyemiyorum o yuzden, bizim birikim yaptığımız belli yer vardir esim aldigi parayi koyar oraya bende bilirim yerini, su kadar da para koydum der bana , ama diyorum ya herkesin yapisi farkli yavrum
0 oy
(119,274 puan) tarafından
Karti bende oldugu icin anlatmasina gerek yok
0 oy
(2,891 puan) tarafından
Benimki de bıktıracak derecede bana soruyor bazen kızasım geliyo
0 oy
tarafından
Aynı evde yaşıyorsam elbette bilecem parayı ne yapıyor veyahut ne iş yapıyor nelerle ilgileniyor.  

Çok şükür ki eşim de söyler ufak tefek şeyler değil ama birine borç harç verince mutlaka bana söyler. Yada büyük bi harcama yaparsa haber verir.
0 oy
tarafından
Benmkide öyle canm asla soylemz sanane senin isin degil böyle seyler der
0 oy
(2,589 puan) tarafından
Benim eşim de öyle gönlü bol biri ama hesap kitap yapmaz Allaha şükür durumumuz iyi ama bi birikim yapabilsek harika olucak 
0 oy
(27,348 puan) tarafından

Haber veririr o huyunu cok severim Allah razı olsun gerekende o zaten gizli sakli iyi degil

0 oy
(5,355 puan) tarafından
Cnm aynı bnmde eşim de aynı senın eşinin kafasından hiç blmıyorum parayı ne yapyor ne edyor yani harcıyor çok harcama yapar eve getıryır borucuda var onu ödüyor kira flan ama hiç soylemıyor karşma dyor boşver dyor bna gore bnce sters yapıp kafaya takmamız içinmi oyle yapyorlar acaba 

İlgili sorular

0 oy
25 cevap 293 göst.
29 Ekim 2023 Aile kategorisinde Deryaaaa23 (51 puan) tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 427 göst.
26 Kasım 2021 Aile kategorisinde seda21k (117 puan) tarafından soruldu
0 oy
34 cevap 330 göst.
14 Nisan 2022 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 167 göst.