0 oy
551 göst.
Aile kategorisinde tarafından

Kızlar bakıyorum çoğu insanların evinde halının kılıfı yok, koltukların kılıfı yok üstüne serecek öyle açık açık, aboo ben 1 gün örtmesem o halı günlük yıkamaya gider, 2 güne bir bile hali kılıfını yıkıyorum öyle pisletiyor çocuk, koltuklarım beyaz örtmesem örtü kafayı yiyorum heryer örtülü yani :Dhele hele bir misafir gelse kılıf olmasa oturdukları yeri tek tek silerim herhalde, ya ben mi çok takıntılıyım yoksa çocuklarım yada misafirlerim mi dikkat etmiyor temiz tutmaya :)

25 Cevaplar

+3 oy
(161 puan) tarafından
Valla hiç bir zaman kılıf kullanmadım.Hiçte sevmem saklayacaksam kullanmayayım daha iyi.Kirlenirse de temizliyorum cani sağolsun kirletenin.Esyalar kullandıkça güzel.
-Reklam-
0 oy
(3,036 puan) tarafından

Valla şuan çocuğum yok hiçbirşeyde kılıf yok kasımdan sonra benimde evim cami gibi olacak :D  annemin ev öyle deli olurdum açık biyer yok heryer hali üzeri örtüler falan 

0 oy
(12,516 puan) tarafından
Ben örtü örtmüyorum çocuklarıma da oturma odasında bir sey yedirmiyorum zaten ben bile yesem kocaman tepsi koyuyorum önüme kdkdkd

Siliyorum koltukları da
0 oy
(796 puan) tarafından
Bende kullanıyorum bende senin gibiyim 
0 oy
(13,930 puan) tarafından

bende hep kılıf kullanırım koltuklarda krem mahvolur en çokta eşiö döküyorr:D

0 oy
(2,548 puan) tarafından
Kılıf kullanmıyorum her ay silerim halımi  
0 oy
tarafından
Örtülerden nefret ederim ve salon halılarım resmen bembeyaz :) umarım çocuk doğunca da bembeyaz şekilde kullanmaya devam ederim
tarafından
İşte o biraz zor oluyor balım :D
tarafından
Herkes alırken dedi ki bak pişman olacaksın beyaz alma halıları ki benim salonum  hep antrasit renk üzerine eşyalar falan beyaz değil sadcee halılarım beyaz onda da içime sinerek aldım inşallah olmam :)
0 oy
tarafından
Yaa bende öyle mutlaka hali örtüsü koltuk örtüsü sermeden duramıyorum kızım çok döküyor bide mahvoliyor milletin  evi öyle deil ama:D
0 oy
tarafından
Ben  seriyorum misafir geldiğinde kaldırıyorum bence onlarda öyle yapıyordur :Dd
tarafından
Hahaha bende ayni hatta koltgn yastıklarını bile kaldryom eşim cnku incecik birakyo yastıkları :)misafr gelinceye koyyorum
tarafından
En iyisi kuzum yoksa leş gubi olucak minder kaldırmak çok iyiymiş ya shdhhshaha
0 oy
(121 puan) tarafından
Kullanmam diyenler  de cocuk yok sanirim  bende yapamiyorum ortusuz  her hafta bende yikiyorum hali yikamaktan iyidir gayette guzeller hali gibi duruyorlar 
0 oy
tarafından
En sevmediğim şey ne halıda ne kanepede hiç kullanmadım iki tane çocuk var kirlenince temizliyorum. 
0 oy
tarafından

Kılıf hiç sevmem. Halıları düzenli yıkamaya veriyorum, koltukları da siliyorum. Kılıf beni daralır, batarsa batsın temizlenir yani temizlenmese önemli değil. Elbet bir gün temizlenir :)

0 oy
tarafından
Hiçbir zaman haliyada koltugada kılıf kullanmadm kullanmayı da düşünmüyorum açıkçası:-)
0 oy
(680 puan) tarafından
Keşke eşim dökmeseydi cocuğa misafire sererim o bişey olmaz resmen eşimin arkasını topluyorum söylene söylene 
0 oy
(27,616 puan) tarafından

Senin kaynanan batitir en cok:D

0 oy
(6,202 puan) tarafından
Haftada iki kez arap sabunuyla parlaticiyi suya dokuyorum siliyorum o odada oturmuyoruz ama olsun temizlik guzel:D
0 oy
(12,867 puan) tarafından
Evlendim evleneli hiç birinin üstünü örtmedim halılarım koltuklarım açık renk halım zaten bembeyaz ve salonumu kullanıyorum hiç de kirlenmez canım oğluma zaten mutfak dışında bir şey yemesine müsade etmiyorum belki de o yüzden kirlenmiyor
0 oy
tarafından
Koltukta kılıfi gic sevmiyorum ya, ben o koltugu rengini desenini sevdim diye aldim, kilif neden takayim surekli. Misafir geliyor ama oturduğu yere kakasini yapmiyor  ayda 1 ustten siliyorum geçiyorum. 
0 oy
(422 puan) tarafından
Bende hiç sevmem kılıf kullanmayı kirlenince yıkanıyor sorun degil yani
0 oy
tarafından
Valla bende hic kullanmadim kullanmayida dusunmuyorum halilarimda cok temiz.evimde hali uzerinde hicbirsey yenmez hersey mutfakta masada yenir hergun bebegim kendim esim dus alir terliksiz gezilmez evimde 3 4 ayda birde yikamaya veririm mutlaka.zaten oyke cok kirlenmeden yikatirim 

İlgili sorular

0 oy
24 cevap 547 göst.
26 Kasım 2023 Diğer kategorisinde poncum.987 (14 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 115 göst.
11 Haziran 2024 Diğer kategorisinde Oziis (354 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 334 göst.
19 Ekim 2023 Diğer kategorisinde Oykuum (2 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 440 göst.