0 oy
1,959 göst.
Diğer kategorisinde (365 puan) tarafından

Bazen gerçekten gerekiyormuş bugün bir tanıdığımız vasıtasıyla bir beyfendiyle görüştüm ve gerçekten hiç inanmam ama size yemin ederim herşeyi bildi bende arkadasimda tek kelime etmedik adam direk beni anlattı . Ben size şöyle anlatiyim evde ilk bu muska buldum ve eşimin halsainda falan gösterdim ben bilmiyorum çünkü iste nazar için kizimm dedi. Şimdi o muskayi bulduğum yeri birgün önce temizledim ve kesinlikle yoktu diyorum ys hayatta inanmam böyle şeylere sonra neyse temizledikten 1 gün sonra bisey lazım oldu bu bulduğum yerde ayakkabiligim üstünde kina sepettim o sepettin en altına konulmuş muska en altında onu bulmuştum ışte bana nazar için falan dediler inanmadım geçtim daha sonra eşimle bir anda aram bozulur oldu 3 4 aydir okadar sogukki bana ben anlam veremiyodum iğne ucunu doldurmicak şeyler yüzünden kavgalar ediyoduk dışarı çıkınca hiçbirşey yok eve girdiğimiz an başlıyoruz kavgalara neyse buda belki benim bi yanlisim olmuştur diye geçip gittim 

Şimdi de nerdeyse 1 aydir kaynanam gelince çocuk kesinlikle beni gormuyo mesela hepimizin çocuğu var aglayinca anne kucağında susar bizde tam tersi kaynanam geldiğinde eğer geliyorsa ben kucagima aldığım an daha beter agliyo kaynanam alinca saniyesinde guluyo gerçekten başta anlam veremiyodum ama bunlar gibi birsürü örnek var ve supelerim gerçek çıktı 

Kaynanam bize muska yaptirmis bugünde dier bir başka muska daha buldum  yatağın yanında hafif sokukluk vardı yatağı toplarken farkettim ve oraya konmuş 

Bende son çare hocayla görüştüm ve size şöyle diyim benim evime kaynanamda başka hiçkimse girmez misafirim gelir kırk yılda bi önde da elimden geldiğince tek bırakmamaya çalışırım onu da hani bisey yapar diye değil tek kalmasın rahatsız olmasın diye . Kısaca kayinvalidem benle eşimin arası bozulsun diye oğlum benden uzaklassin diye karnimdaki sübyan düşsün diye muska yaptirmis burda bunu niye anlattım bilmiyorum şimdi yariniz dicek inanama böyle şeylere yariniz dicek evet doğru diye ama gerceketen şu saate kadar inanamiyodum gözümle gormesem gene inanam ama gördüm muskayi elime aldım yani nediyim . Allah islah etsin rabbim biyle bisey yaptımdiye inşallah benide affeder . Yuvam yikilcakti son çare yaptım gerçekten 

Hakkınız helal edin çok uzun oldu ama doldum gerçekten iki gündür.

#bu arada ilk bulduğum musaknin içinde kağıtta yani domuz yağı suruluymus nazar için bile olsa bizi ayrimak için yapılan bsieyimiz 

23 Cevaplar

0 oy
(4,759 puan) tarafından
Iyiki bulmuşsun canım rabbim yardımcın olsun yapar söz konusu kaynanaysa herşeyi yapar kuzum 
-Reklam-
0 oy
(256 puan) tarafından
Neyseki bupmussun  ileri dahada kotu olmadan simdiden sonra duzelir umarim araniz benim esimde inanmaz hoclara ama soyle bi durum var bizdede esim yatak odasini istemiyor oraya girmek yatmak helede yatakta olmayi hic istmeiyir tutturuyir bu odads bisey var bi yatakta bisey var okadar temizliyorum ne olabilir diyorum yok bisey iste ama gel gor beni bile cikardi odadan oglumun odasinds onun yataginda yatiyorum iki aylik kizim var yatak odasinda uyumuyor vede ona bagliyor oda hissediyomus ev aldik buoturdugumuz evde bizim aldigimiz eve kaynim gececekti esimde bu evde durmadan bisey var diyince biz geciyoruz yeni eve dayayip dosedik esyalari dahi istemiyor yeni aldik yatak odam yeni diye onu goturcektim tutturdu onuda yeni alacam burdakinide yakacam diyor ne dicemi sasirdim artik bilemiyorum ne var gercekten esimle ayri yatiyoruz ben oglumun yatagina yatinca oda oglumla yatak odasinda yatiyor anlamis degilim kac gundur dusunuyorum ben varken yatakta yatamiyor ben olmayinca yatiyor((( kim boyle kotu isler yapiyorsa allah onlarin yaptiklarini bosa cikarsin bizleride ailemizi korusun ))).
0 oy
tarafından
Zamanında eşimle bize de yapıldı bunu ben tesadüf öğrendim. Meğer eşimin akrabası halaları falan yapmış. Yok nazar için vs vs dediler ama ben bozdum muskayi sirkeli suya attm geri teper cnku ertesi gün hocaya götürdüm bnm çocuğum olmasın eşimle bundan dolayı ayrilalim diye yapılmış 

Ya şimdi bsy geldi başıma ama onu desem korkarsinz neyse onu bosverin 

Bnce gidin okunun çocuğunuzu da götürün iyi gelir bn inanıyorum böyle şeylere zamanda peygamber döneminde de yapılan BSH bu 

İlgili sorular

0 oy
8 cevap 256 göst.
9 Nisan 2023 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 387 göst.
15 Mayıs 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 114 göst.
15 Nisan 2024 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 87 göst.