0 oy
1,953 göst.
Diğer kategorisinde (365 puan) tarafından

Bazen gerçekten gerekiyormuş bugün bir tanıdığımız vasıtasıyla bir beyfendiyle görüştüm ve gerçekten hiç inanmam ama size yemin ederim herşeyi bildi bende arkadasimda tek kelime etmedik adam direk beni anlattı . Ben size şöyle anlatiyim evde ilk bu muska buldum ve eşimin halsainda falan gösterdim ben bilmiyorum çünkü iste nazar için kizimm dedi. Şimdi o muskayi bulduğum yeri birgün önce temizledim ve kesinlikle yoktu diyorum ys hayatta inanmam böyle şeylere sonra neyse temizledikten 1 gün sonra bisey lazım oldu bu bulduğum yerde ayakkabiligim üstünde kina sepettim o sepettin en altına konulmuş muska en altında onu bulmuştum ışte bana nazar için falan dediler inanmadım geçtim daha sonra eşimle bir anda aram bozulur oldu 3 4 aydir okadar sogukki bana ben anlam veremiyodum iğne ucunu doldurmicak şeyler yüzünden kavgalar ediyoduk dışarı çıkınca hiçbirşey yok eve girdiğimiz an başlıyoruz kavgalara neyse buda belki benim bi yanlisim olmuştur diye geçip gittim 

Şimdi de nerdeyse 1 aydir kaynanam gelince çocuk kesinlikle beni gormuyo mesela hepimizin çocuğu var aglayinca anne kucağında susar bizde tam tersi kaynanam geldiğinde eğer geliyorsa ben kucagima aldığım an daha beter agliyo kaynanam alinca saniyesinde guluyo gerçekten başta anlam veremiyodum ama bunlar gibi birsürü örnek var ve supelerim gerçek çıktı 

Kaynanam bize muska yaptirmis bugünde dier bir başka muska daha buldum  yatağın yanında hafif sokukluk vardı yatağı toplarken farkettim ve oraya konmuş 

Bende son çare hocayla görüştüm ve size şöyle diyim benim evime kaynanamda başka hiçkimse girmez misafirim gelir kırk yılda bi önde da elimden geldiğince tek bırakmamaya çalışırım onu da hani bisey yapar diye değil tek kalmasın rahatsız olmasın diye . Kısaca kayinvalidem benle eşimin arası bozulsun diye oğlum benden uzaklassin diye karnimdaki sübyan düşsün diye muska yaptirmis burda bunu niye anlattım bilmiyorum şimdi yariniz dicek inanama böyle şeylere yariniz dicek evet doğru diye ama gerceketen şu saate kadar inanamiyodum gözümle gormesem gene inanam ama gördüm muskayi elime aldım yani nediyim . Allah islah etsin rabbim biyle bisey yaptımdiye inşallah benide affeder . Yuvam yikilcakti son çare yaptım gerçekten 

Hakkınız helal edin çok uzun oldu ama doldum gerçekten iki gündür.

#bu arada ilk bulduğum musaknin içinde kağıtta yani domuz yağı suruluymus nazar için bile olsa bizi ayrimak için yapılan bsieyimiz 

23 Cevaplar

+1 oy
(3,458 puan) tarafından
Dinimizdede büyü var ve çok günah yapanida yaptiranida lanetliyor peygamber efendimiz kaynanan ne yapacak bunun günahıyla acaba. Iyiki bulmuşsun sende canim bol bol nas felak oku evin her yerinde   
(365 puan) tarafından
Yok hayır soylemdim ama biraz ima ettim yani şöyle hoca beni okuduktan sonra kocan eskisi gibi davranmaya başladı bende dedim hani bugün bu başka bakiyosun önceden böyle değildn diye oda evet nedense bugün sana daha ilimliyim dedi tam eve giriyoduk o an ve şey dedi eve girince biz kavga ediyoruz evde var bisey dedi bende dedim dalgasına nazar var ışte üstümüzde ben bi okitiyim dedim aramızda sadece böyle bi konuşma geçti ben böyle birseyi ona söylersem zaten inanmaz amca ima edebilirim
tarafından
muskayi gosterdeydin canım hatta ilk kez buluyo gibi onun yaninda aa ne buldum inanmıyorum ben el surmem gel sen al ne bu falan deseydn gorseydi oda
(365 puan) tarafından
Sabah buldum ve ianan o en aklıma kaymakamin yaptirmasiymis oymus buymuş hiçbirşey gelmedi aklıma ben zaten neye uğradığımı şaşırdım arkadsimi aradım o geldi hemen anlattım direk zaten hocayı söyledi bende direk aradım anlam vermedim ne olduğuna acikcssi
tarafından
esinin tavri onemli tabiki ama ben soylerdim
(7,935 puan) tarafından
Kaynananın yine buna kalkaşmayacağının garantisi yok ki canım. Ben de eşime söylerdim
-Reklam-
0 oy
(327 puan) tarafından
Muskaları bozdursaydin canım hocaya ek olarak kaynanana bisey mi yaptirdin ki oyle diyosun ben inanirim boyle seylere benimde basima geldi
(365 puan) tarafından
Aynen canım bozdurdum . Valla ne diyim ya rabbim bilgini yapsın ona gerçekten çok yazık sonuçta tek bana yapmiyo ogluna torununa karnimdaki sübyana yapiyo allah akıl fikir versin ne diyim
0 oy
(461 puan) tarafından
Nasil kaynanalar var ya allah onlarin serrinden korusun ne diyim ki valla:)
(365 puan) tarafından
Emin canım rabbim kimsenin başına böyle insanlar koymasin gerçekten çok iğrenç bisey
0 oy
tarafından
canim bole seyler var dinimizde bile  var nazar icin buyu icin koruyucu muska mesela bnm var bn takiyrm icinde kurani kerimden dualar nazar eyetleri var takiyrm  ama bazi seytan plisikler  bunu kotuye kullanip buyu yapip kotu muskalar yapyolar allah onlari lanetlenyo gidecekleri tek yer ebedi cehennem bnm annemle babamada yapmslardi hocaya gttiler hoca asla isim vermedi ama en yakininiz yapti dmsti oyuzden bole seyelre inan allah bile kuranda bahsedyo bunlara ve lanet edyo ama bizim musluman hocalarimizdan allah razi olsn  dinimze yakisacak sekilde uygulayanlardan yani uc harflilerden kurtulmaya vesile olan nazarlanan vs bicok seyden kurtulmaya sebep hocalarimiz disindlda bole kotuye kullanan adi pislikelre allah akil versin onlari toprak bile kabul etmez.. sende cok sukur fark etmissin yuvanizi yol yakindan koruyun cnm o kadini evine alma  :(
(365 puan) tarafından
Gerçekten öyle o bana çok teklif etti çocuk için benim için nazar için sana muska yaptiyim diye ama ben inanmadigim hiç kabul etmedim allahtan kabul etmemisim.  Nediyimya allah goruyo beddua edicem ama onu bile haketmiyo 2. Musa direk benim karnimdaki çocuğu dusurmem icinmis ne diyim rabbim bildiği gibi yapsın akıl fikir versin
tarafından
aminnnn rabbim bolelerinden uzak etsin ya
(365 puan) tarafından
Amiiinn hepimizi inşallah
0 oy
(3 puan) tarafından
Allah sabır versin cidden anlamıyorum yani yuva yıkmak yıkmaya çalışmak... Allah fırsat vermesin
(365 puan) tarafından
Amin inşallah gerçekten çok iğrenç birseymis rabbim kimseye göstermesin böyle iğrenç seyleri
0 oy
(4,666 puan) tarafından
Allah böyle kötülere kötülüklere firsat vermesin insallah. Normal bi kaynana oglumla gelinim iyi olsun diye ugrasir ama senin kaynanan ara bozmak icin neler yapmis Allah ıslah etsin. Bol bol dua oku canim her yeri sirkeyle temizle. Bide sana tavsiyem temizlik yaparken arada sirkede koy 
(365 puan) tarafından
Aynen valla artık öyle yapcam nrmalde diyo herz ama ben kokusunu begenmedigimden koymazdım ama yook bu gunden sonra mutlaka sirke her temziliktr olcak
0 oy
(1,146 puan) tarafından
Neyse  gece gece anlatmayim böyle  şeyler canım ben neler  çektim anlatamam hamileyiz sonuçta etkileniyor  insan ister istemez unutmak  istiyorum o günleri. Allah kim yapiyorsa onun başına  cevirsin okadar büyük  şirke giriyorlar ki . Kim ne yaptıysa elbet Çekicek annemde yıllarca  çekti neler neler anlatsam  roman olur derler ya aynı  o şekil. . Rabbim korusun hepimizi iyisinden de kötüsunden  de . Evini  hep dip köşe  sirkeli  suyla sil her zaman korunma duaları  sürekli oku 
(365 puan) tarafından
Allah sabir versin valla gerçekten benim iki günde piskolejim bozulduysa seni düşünemiyorum gerçekten allah sabir versin . O yapanlarda birgün elbet cezalarını çekecekler bu tarfta olmasada dier tarafta mutlaka cekicekler.
0 oy
tarafından
Ben deil ama bi akrbama yapmislar ayrilmaya kadar gelmisler sonra hocaya gittiklerinde cikti ortaya rabbim korusun oyle kotulukten cok kotu oldum okuyunca kaynananada hidayet versin insallah esinle konhstun mu
(365 puan) tarafından
Yok canım konuşmadım zaten konussamda hocalara insnmiyo zaten bi de annem yaptırdı dersem kötü ben olurum zammını bekliyorum biraz ona kabullendiriyim aramizin başka birşey açtığını en son dicem hocaya gidicem diye
0 oy
(1,048 puan) tarafından
Bende inanmazdım. Taki hoca gelini olana kadar. 

Ne insanlar yardım istiyor. Ne insanlar haklı çıkıyor ağzım açık kalıyor v korkuyorum. 

O kadar kolay ki kötülük yapmak. Müslümanlıkta en  olmaması gereken şey ama bence insanlarım yüzde 70 80 inde var. 

Ve şunu gördüm. 

Muska falan yine iyi .

Senin annenin adını bilmesi yetiyor bazı hocaların kötü şeyler yapması  için. Fark edemiyor insanalr haliyle. Allah yine önüne çıkarmış görmüşsün. 

Allah kötüleri uzak tutsunnn 
(365 puan) tarafından
Amin canım allah razı olsun . Rabbim kimsenin evine böyle igrencliklersokmssin
(1,048 puan) tarafından
Aminn. Sana da yaşaymasın tekrar inşallah
0 oy
(373 puan) tarafından
İyiki bulmussun canim ne diyeyim valla.Allah islah etsin kaynanani.o size gelince yalniz burakma
0 oy
(350 puan) tarafından
Canım bende öyle birşey buldum evimde eşimin anne babası ayrı 2+1 evde oturuyorum bayrda kayinpederim geldi diğer eşiyle e oda yok yatak odasında giyinip soyunuyolar bir iki gün geçti gittiler dedim su evi bastan aşağıya bi temizliyeyim anam sürgülü aynam var dolap şeklinde aynanın surgslusunun arka kısmında siyah beyaz bi kâğıt naylona sarılmış ama kaç kat sarılmış ben tabi ili suphelendim buyu bu kesin dedim çünkü bizde esimle hic birşey yokken kavgalar ediyorduk eşim beni bi yere gondermiyodu annem gelir eşim soğuk soğuk evden kacardi eve gelmezdi hep aklımın bi köşesinde bu naylona sarılı kâğıt vardı dedim acicam ben bunu ne var içinde bakicam açtım arapça birşeyler yaziyo azda olsa arapça bilirim başını okuyabildim ayet el kürsunun başlangıcı gibi dedim herhalde ayet el kursu bu evden aldım kaynanama görürdüm evde bunu buldum dedim bu hemen buyu bu falan demeye başladı o kadın yaptı bunu dimi size falan dedi aldı bunu çekmesine koydu biz esjmle eski halimize donuverdik o kâğıt evden çıkınca bu sefer kaynanamla kocası kotu oldu sesiz adam bi patladı kaynanami dövmeler falan hic yapmayan adam sonra kağıdı aldik yaktik şelalenin suyuna karistirdik küllerini o zamandan beri çok şükür iyiyiz canım kaynanamlarda öyle yani diyeceğim su ki gerçekten insan olu çiğ sut emmis kendi oğluna nasıl boyle birşey yapabiliyorsun 
0 oy
tarafından
Evet canım çoğu kişi inanmıyo ama gerçek bende yaşadım benzer olayı malesef ama kaynanam yüzünden değil Allah böylelerini ıslah etsin valla 
0 oy
(749 puan) tarafından
Bende evimimde buldum o evden ayrıldık bu eve geçtim komseyide çağırıyorum evime bütün kapıları kitledim eşimle aram yeni düzeldi diye bilirim 
0 oy
(8,311 puan) tarafından
Canım yer gök dua büyü maalesef var olan bişey büyü yapanda yaptıranda cennete giremez denir.Bende küçükken eşiğe düşmüşüm uğunup ağlamışım.Sonrasında epılepsı nobetıne benzer nöbetler geçirmeye başladım.Dişlerim kitleniyor bayılıyordum.Babam ınanmaz böyle seylere annem ise tam tersi.Annem beni kendi köylüsü bir hocaya götürüyor Allah rahmet eylesin.O hoca bana muska yazıyo diyokı dokunmuslar düştüğünde diye.Sonra o muskaları annem boynuma ve gogsume igneledi.Makınada yıkandı bılmeden.Hoca bi daha yazdı 13 yasımdan beri elhamdülillah yaşamıyorum öyle bişey.Ha bak ben uyku arası cok halisünasyon görüyodum.Muskamıda nereye koydum bilemiyodum.Buldum taktım çok şükür o günden sonra bi daha bu şeyleri görmedim.Dediğim gibi yer gök duayla
0 oy
(518 puan) tarafından
Benimki de hocalardan cikmazdi,yaptırdıkları kendini çarptı en son şimdi de rüyalarimda cayır cayır yanıyorum dediğini duyuyorum.Allah büyük oku evini sirke ile sil.silecegin suya oku.ayrica bir kaba kaya tuzu koy bir paketi üzerine bir şişe sirkeyi dök evin gorunmeyen bir yerine koy o sirke ve tuz zamanla taslasip göz göz oluyor o zaman yenile.bir suya oku Nas Felak yatağına yastığına elinle septir.yapanlarin kendi başına dönsün insallah
0 oy
(7,935 puan) tarafından
Canım çok geçmiş olsun. Muskaların bu niyetle yapıldığını nasıl öğrendin hocaya mı danıştın. Büyüden koruyan dua var. Ben yatak odama astım. Sen de as. Ayetel kürsi Felak nas. İhlas fatiha..bunlar evimde asık duruyor . Sana da öneririm
0 oy
(571 puan) tarafından
Kaynananin suratına atsaydin onları yüzüne vur bidaha evine alma derim ayıp ya kadın hasta heralde
0 oy
tarafından
Allahım okurken ürktüm tüylerim diken diken oldu nasıl insanlar varmış ya. Bi insan evladına bunu nasıl yapar aklım almıyor. Ben şahsen ne olursa olsun inanmam böyle şeylere rabbimden başka herşey yalan rabbime inanır ona sığınırım. Bol bol dua et canım sesli  kuran oku evde inan bana allahtan başkası çare değildir. Rabbim kaynanani ıslah etsin. Peygamber efendimiz böyle insanları hep lanetlemiştir onun vebalini günahını nasıl kaldırır bilemem.
0 oy
(1,204 puan) tarafından
Ayy tüylerim urperdi valla ALLAH ıslah eylesin. Senin gibi güzel geline nasıl yapılır. Böyle bisey 
0 oy
(2,047 puan) tarafından
Tüylerim diken diken oldu.... 

İlgili sorular

0 oy
8 cevap 251 göst.
9 Nisan 2023 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 387 göst.
15 Mayıs 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 110 göst.