0 oy
301 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Perşembe akşamı doğum ettim ama sezeryan yerim çok ağrı yapıyor bir yeri hafif şişmiş ve onun üstünü elleyince çok ağrı yapıyor 2 ci doğumum her yerim çok ağrıyor vücüdum sızlıyor memenin ucu çatladı göğsüm süt dolu taş gibi oldular kaldıramıyorum çocuğuda emzıremiyorum ağrıdan ne yapacağımı bilmiyorum çok çaresizim lütfen yardım edin 

10 Cevaplar

0 oy
(44,758 puan) tarafından
Normal dogum yaptim 2 kez canim ya bilgim yok postunyukari ciksin cok gecmis olsun bu arada
-Reklam-
0 oy
tarafından
Daha çok yeni canim ya zamanla geçecek göğüslerini sağ canim boşaltmak lazım ya değilse çok ağrı yapar göğüs ucuna tahinin üstüne çıkan yağı sür fayda ediyor allah yardımcın olsun 
0 oy
tarafından
Allah yardımcın olsun canım kimse yokmu yanında bir hafta 10 güne iyilesirsin canim sakın yatma yürü bol bol yavaş yavaş yürü ne kadar çok yürürsen o kadar çabuk iyilesirsin çok çok geçmiş olsun gözün aydın hayırlı sağlıklı uzun ömrü olsun inşaallah bebeğinin 
0 oy
tarafından
Bir yeri sismisse enfeksiyon kapmış olablrsn canm normalde öyle olmaz çünkü
0 oy
(4,668 puan) tarafından
Kuzum ilk olarak yattığın yerden elinle göğsünü sağ, açıkta bırak nemli kalmasın göğüs ucun.Sagmayi Bilmiyorsan youtube da birsürü Video var bak ordan ögrenirsin. Yanında biri varsa çay kaşığıyla sağdığın sütü versinler uyandırıp yoksa kendin ver azcık azcık. Bebeğin uyuyunca da bi parol alıp sen de dinlenmeye çalış.
0 oy
tarafından
 zamanla geçecek inşallah göğsünü ilk önce pompa ile sağ sonra ver bebege emzirmeden önce göğsünü kendi sütüm ile sil bana onu faydası olmuştu
0 oy
tarafından
Canım o şişlik sertlik normal oluyo bnde de olmuştu bol bol yürümeye calis birde göbeğin dikis yerini kapatiyirsa korse kullan göbeğin dikiin üstüne düşmesin lyileşmez yaran havalar sıcak cunki bunlara dikkat et göğüs ucu için krem kullan yoksa ayva çekirdeğini haff suda beklet yada kaynat jöle kivami alınca sur geçmişte olsun acil şifalar dilerim
0 oy
(6,203 puan) tarafından
İlk once goguslerinizdeki sutu sagin cunku mastit olursunuz sonra ilik bir dus yapin dusta da goguslerinize masaj yapin ve surekli yuruyun yatarsaniz eger agrilariniz daha da artar iyilesemezsiniz.Gogus ucunuza d sogani iki yere bolun gogus ucuna surun iyilesmesi icin bebegi emzirince ilik suyla yikayip emzirin
0 oy
(184 puan) tarafından
Canım benımde 2 doğumumda sezeryan 2. Çok daha ağrılıydı zamanla geçer canım belime bez bağlamıştım faydası oldu 
0 oy
(887 puan) tarafından
Dikiş yerindeki şişlik için bay diyemiycm cnm enfeksiyon filan olabilir bı doktora git .süte gelince acisada sağ cnm sütun daha yeni geliyor sagmazsan azalır ve zamanla kesilir 

İlgili sorular

0 oy
29 cevap 1,365 göst.
22 Ekim 2022 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 251 göst.
8 Mart 2021 Diğer kategorisinde Fatma Mulla (1 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 139 göst.
30 Temmuz 2022 Diğer kategorisinde Nzl123 (114 puan) tarafından soruldu
0 oy
20 cevap 642 göst.
2 Kasım 2019 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Bebegimherseyim (337 puan) tarafından soruldu

381,649 soru

11,424,725 cevap

34,983 kullanıcı

...