0 oy
329 göst.
Aile kategorisinde (1,114 puan) tarafından
35 haftalık oldum bayrmdan sonra bı kere devlete gittim virüs az olduğu dönemlerde fakat şuanda çok fazla var bulunduğum ilçedeki hastanede 6. 7.servisi açmışlar hastanede çalışan tanıdıklar var ve devlete gitmicem özele gidicem büyük ihtimalle dogumuda borç bulup özelde yapicam bu gidişle fakat bizim sigorta yok bağkur var ama odenmedigi için yararlanamıyoruz şimdi carsmba günü özele gidicem muayene için büyük ihtimalle nst isticek ve özelde hiç nstye girmedim daha önce onun için ayrı ücret alınıyor mu ona göre yanımda maddi açıdan hazırlıklı gidicem çünkü 

6 Cevaplar

0 oy
(12,856 puan) tarafından
Evet canım alınıyor 
(1,114 puan) tarafından
Her hastanede farklı ücret dimi cnm yarın hastaneyi arayıp öğreneyim en iyisi
-Reklam-
0 oy
(114 puan) tarafından
Canım sadece sağlık sigortası ödesen daha düşük ücret olabilir ben İzmir'de yaşıyorum benim gittiğim hastane ek ücret almıyordu ilk günden beri aynı haataneye gittim 
(1,114 puan) tarafından
İntrnetten baktım cnm aylık 80 TL gibi ücret yazıyor ama doğru mu bilemedim. Haber bekliyorum cnm sağol Allah razı olsun
(114 puan) tarafından
Evet canım ücreti öyle çok fazla değil zaten mutlaka yazarım sabah canım Allah hepinizden razı olsun iyi geceler
(114 puan) tarafından
Canım eşim biz uyurken gitmiş akşam sorabildim size en yakın SGK ya gidin aylık 80 lira falan ödüyorum dedi doğum için de uygun fiyat olur belki onlar daha iyi bilgi verirler
(1,114 puan) tarafından
Sağol cnm. Bende akşam üzeri hastaneyi aradım sigortasız muayene ve nst ücretini sormak için ek ücret olmuyormuş nstye
(114 puan) tarafından
Rica ederim canım
0 oy
(9,626 puan) tarafından
Evet canım alınıyo ama her hastanenin fiyatlandırması farklı farklı benimki 40 liraydı mesela ama bazı hastanelerin daha uçuk 
(1,114 puan) tarafından
En iyisi yarın hastaneyi arayıp öğrenmek cnm
(9,626 puan) tarafından
Ama canım onun fiyatını veremeyebilirler doğum ücretleri sabit olduğu için veriliyo ama net için sigortanın olup olmadığına bakiliyo cunku herkesede ayni fiyat verilmiyo yani bilgisayardan bakmaları lazım onla da ugrasirlarmi bilemem hiç arayıp sormadım ama tahminimce doğum ücreti dışında o tür bilgileri vermiyolar ama tabi heryer aynı olmayabilir sen yinede ara sor baktın bilgi vermiyolar sen yine bi 100 lira al yanına nst için
0 oy
(3,107 puan) tarafından
Ben her gittiğimde 15 TL para ödüyorum sigorta var
(1,114 puan) tarafından
İyimis 15 TL cnm bizim sigorta yok işte sorun orda :(
(3,107 puan) tarafından
Yarın arayıp sor bakalım ne kadarmış. Ben muayene 95 nst icin de 15 ödüyorum. Ama mesela ablam ücretsiz girdi geçen sene
(1,114 puan) tarafından
Her hastane farklı cnm özelde hız nstye girmedigim için ek ücret oluyor mu diye merak ettim
0 oy
(14,079 puan) tarafından

Özelde nst ücreti var devlet gibi değil her nefeste para veriyorsun :D

(1,114 puan) tarafından
Sorma valla herşeye para :-)
0 oy
(49 puan) tarafından
Son haftalarda her gittiğimde nst girdim ama hiç ayrı ücret ödemedim. İlk girişte 65 TL muayene ücreti ödedim sadece 
(1,114 puan) tarafından
Hastaneden hastaneye değişiyo demek ki cnm

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 62 göst.
0 oy
8 cevap 223 göst.
26 Aralık 2022 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 71 göst.
24 Ekim 2022 Aile kategorisinde neslihan yilmaz (160 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 91 göst.
12 Eylül 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde aymira korkmaz (269 puan) tarafından soruldu

380,157 soru

11,380,570 cevap

34,871 kullanıcı

...