0 oy
274 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (390 puan) tarafından
4 aylik hamileyim 2 kilo vermisim tansiyonumda cok dusuk hemsire beslenmene dikkat etmiyo musun dedi . Ama sabah kahvaltimi yaparim bazen az bazen cok. Oglende yemegimi yerim sebze et tuketirim   ama aksam midem pek almiyo peynir zeytin dometes yogurt yerim . Ama sut icmiyorum ceviz findik var evde ama canim hic istemiyo kotu mu besleniyorum sizce?

6 Cevaplar

+1 oy
tarafından
Gayet normal canım
-Reklam-
+1 oy
(1,113 puan) tarafından
Ben 3 ayda 5 kilo vermistim kötü beslenmekten degilki ama sutunu ceviz fındığını ihmal etme zorlada olsa ye
(390 puan) tarafından
Oyle yapicam insallh
0 oy
(2,633 puan) tarafından

yooo iştahsızlık olması normal sıkıntı yapma. canın ne istiyorsa ye :) 

(390 puan) tarafından
Oyle ama gittikce zayifliyorum cok canm sıkılıyo. Gorenler bu ne kilo alacagina zayifliyosun diyo psikolojim bozuldu resmen
(2,633 puan) tarafından
kuzum tam anlamıyla kilo almaya 20. haftalardan sonra başlarsın. kimseyi dinleme boşver. sen suyunu iç yemeğini ye kafanı rahat tut. 14 haftalık hamileyim hiçbirşey yiyemiyorum ki zayıflamam da öenmli değil. önemli olan içimdekinin iyi olması.
(390 puan) tarafından
Haklisin canm . Ama elde degil esim bile sikayetci yemek yemiyosun kendine bakmiyosun diyo
(2,633 puan) tarafından
ağzıma tutuver sende de :D kuzum canın ne isterse onu yeee takma ama sana güzel bi tarif vereyim gece eşinle dene iç.
shaker yada bilendırın varsa 1 tatlı kaşığı bal, 2 muz ,1 bardak süt, 3 -4tane ceviz, 3-4 tane fındığı ve 5 kaşık sütlü dondurmayı geçir blendırdan koy bardağa iç milk shake gibi oluyor ama aşırı besleyici ve serinletici :)
(390 puan) tarafından
Tamam canm sagol denicem mutlaka
0 oy
(2,891 puan) tarafından
Ben 6 aylık hamileyim 11 kilo verdim 1 kilosunu geri aldım -10 kilo ile bekliyorum Zehirli guatr var bulantı yapıyor pek bir şey yediğim söylenemez bu durumda bile bana hiç kimse kötü mü besleniyorsun demedi:)))) insanlar garip İyi işte alma diyorlar Çocuk iyi ise sıkıntı yok diyor ebelerde ğlumun gelişimi İyi şükür
(390 puan) tarafından
Zayif oldugum icin oyle soyluyolar. Sende zayif misin
(2,891 puan) tarafından
Dert etme alırsın zayıf sayılırım
0 oy
(10,333 puan) tarafından
Ceviz ye canım ilk 3 ay özellikle 
(390 puan) tarafından
4 aylik oldum yogurt yerim ama sut icmedim
(10,333 puan) tarafından
Ben 9 ay içmedim süt açıkçası biraz zayıf doğdu kızım
0 oy
(3,107 puan) tarafından
Başlarda kilo verirsin 6.aydan sonra deli gibi kilo alınıyor. Süt iç ceviz ye ama 
(390 puan) tarafından
Tamamm canm sagol

İlgili sorular

0 oy
8 cevap 251 göst.
17 Mart 2024 Diğer kategorisinde agbutt (70 puan) tarafından soruldu
+1 oy
8 cevap 140 göst.
0 oy
5 cevap 146 göst.
28 Nisan 2021 Yemek-Tarifler kategorisinde misafir tarafından soruldu

379,456 soru