0 oy
592 göst.
Aile kategorisinde (909 puan) tarafından
Sanki bana büyü yapıldı yardım edin lütfen neden mi böyle düşünüyorum anlatmaya başlayayım 

Eşimi coook ama çok severim o da beni çok sever eminim her fırsatta bunu belli eder 

Neyse özellikle bu son zamanlar resmen delirmiş gibiyim aşırı tahammülsüzlük var adamın hiç ama hiç suçu yok o yokken yok böyle bir şey evden çıkmasini zerre istemem ama evde de sürekli ona bağırıp çağırırım bir bardak suyu bile zor veririm aslinda böyle değildim bu son zamanlarda bana bir şey oldu sanki biri büyü yaptırmış eşimle aram bozulsun diye 

Haciya giderim hocaya giderim ama cinci hocaya ona buna asla gitmem elhamdülillah muslumaniz bana gerçekten büyü bozulsun varsa göz nazar kalksın diye 

sadece Allah rızası için dua eder misiniz dua edene Allah bin misli iyilik bereket versin insalllah

10 Cevaplar

0 oy
(4,853 puan) tarafından
Allah korusun gebelik varmı belki hormonlardan böyle düşünüyor olabilirsin
(909 puan) tarafından
Aslında eşimle aşırı bu konuda bilincliyiz ama olma ihtimali şuan yüzde beş gibi bir şey  bebiş yaşına girmedi saten emzirmiyorum olursa da başımın üstünde yeri var evladimin
-Reklam-
0 oy
tarafından
Büyü yapıldığını düşündün den 40 gun sonra bozulurmuş zaten
(909 puan) tarafından
Yeni iki gündür düşündüm çünkü cidden hiçbir şey yokken adam beni aşırı seviyor düşünüyor resmen ölümlere gider benim için böyle oluyor ki biz üç yıllık evliyiz sekiz yıldır da beraberiz çok büyük bir aşkla bagliyiz
tarafından
Dua et canım felak nas aç evin içinde oku bakara suresi aç istiyosanda psikoloğa git eşini kendinden uzaklaştırma dan ağlarsan da rahatlarsın
0 oy
(1,472 puan) tarafından
Evinin içinde bakara suresini aç sesli sesli dinle canım bol bol nas felak ayetel kürsi oku Allahım herkesin yuvasına mutluluk huzur nasip etsin 
(909 puan) tarafından
Aslında mutlu huzurlu bir yuvamız var ne olduysa son zamanlarda birden oldu ondan büyüden ya da nazardan suphelendim
(1,472 puan) tarafından
İçinden kötü düşünceleri at canım yoksa eşinde uzaklaşır sürekli dua oku içine ferahlat güzel şeyler düşün onu kaybedersem naparım diye sor kendine çok seviyosan zaten düzelir herşey inşallah
(909 puan) tarafından
Bende bebeklikten kaybetme korkusu yok ki sadece çok severim o kadar
0 oy
(8,081 puan) tarafından
Ne güzel aslında çoğu insanda olmayan birseyin farkındasınız yani hatanızın. Farkındaysanız düzeltmesi de kolaydır kendinize hakim olmaya çalışın ben böyle biri değilim diye belki de ufak bir psikoljik sıkıntı yaşıyorsunuzdur geçici olabilir insanız üzmeyin kendinizi 
(8,081 puan) tarafından
Bugüne kadar fedakarlık yapan taraf sen isen artık tahammülsüzleşmiş olabilirsin canım o yüzden en ufak şeye patlıyor olabilirsin
(909 puan) tarafından
Oooooooo hem de ne fedakarlık evlendim balayına millet giderken ben ise gittim bir yildan sonra bebek istedim hamile kaldım hamileyken çalıştım hastanelere yalnız gittim kimse bir tas çorba yapmadı bir yandan kustum bir yandan yemek yaptım çamaşır astım bulasik yıkadım ve doğuma bile kendi yaptığım yemeği yiyip gittim
(909 puan) tarafından
Ama inkar edersem Allah beni kör eder eşim çok iyi bir insandir özellikle çocuk olduktan sonra çok destek çıktı
(8,081 puan) tarafından
Işte canım bunlar sende birikmiş ve şuan patliyorsun büyü falan değil. Eşinin alttan alması lazım bu dönemde birlikte atlatırsınız bu şekilde inşallah
(909 puan) tarafından
Eşim Altan alıyor o da tam tersi bana aşkla vakiyor aşırı seviyor
0 oy
(3,617 puan) tarafından
Herşeyin farkındasın büyü olsa farkında olmazsın kendini şirketle ve artık duzelcem de
(909 puan) tarafından
Aslında eşimle yan yana gelince boğuluyor gibi tahammülsüz olduğumda büyü olduğunu anladim
(3,617 puan) tarafından
Iste farkındaysan büyü degildir
(909 puan) tarafından
O zaman nazardir
(3,617 puan) tarafından
Illa biseye baglican :)
0 oy
(6,203 puan) tarafından
Gebelik varsa eger o yuzden oluyodur.Haciya hocaya gitmenize gerek yok esiniz size okuyup uflesin.Bana da bazen daral geliyor esimi arayip hemen oku beni bi diyorum oyle geciyor sıkıntım
(909 puan) tarafından
Eşim zavallı onun yerinde olsam intihar ederdim yine de beni çok seviyor sanki ben erkeğim bağırıp çağırıyorum çok üzülüyorum bu duruma
(6,203 puan) tarafından
Bence bi kan verin hamilelik var mi yok mu onu ogrenin ve youtube da sakinlestirici muzikler var onlari dinleyebilirsiniz
(909 puan) tarafından
Diyorum ya şimdi çok sakinim her şey harika eşim gelince yolunu gözlüyorum ama ne oluyorsa geliyor bana bir şey oluyor normal değil çok da beğenirim her anlamda mükemmeldir gozumde
0 oy
(137 puan) tarafından
Ah canım benim ablam eşim ne kadar mutluydular şimdi görsen düşman gibiler aynı evde açık açık gördü evinde muskalar ablam kafayı yedi bak giren çıkan belki birşey yaptı suphelendigin oldu mu yada allah yardimcin olsun inş çok zor ablam dan biliyorum:(
(909 puan) tarafından
Kimseye bu konuda asla bir şey söyleyemem Allah korusun öyle bir şey yoksa şüphesi bile çok büyük bir ihtira olur Allah'tan korkarim
(137 puan) tarafından
Canım zaten deme kimseye diyorum suoehlendigin var mı benim ablam yastiklarinda yataklarında görmüştü ah ablam ne hallerde şimdi çocukları için sabrediyor gidip şeyh e göstermişti deresi hemen git erit bunları yak demişti yapana var yane açık açık kaynanası demişti ben yaptım diye allah ablamın hakkını birakmasin
0 oy
(5,363 puan) tarafından
Vala cnm bnde sürekli ağlıyorum zavalı eşim şaka bile yapamıyor hungur hungur ağlıyorum acbaa hamilelikte hormaonlardnmı bukadr algresifsin öfkeyi dindirmek içn dualar var yasin süresi oku bakara ayetel kürsı oku Allah büyüktür yaa inşşalah geçer
(909 puan) tarafından
Hamile değilim ki ama tabi yüzde beş olma ihtimalim var
(5,363 puan) tarafından
Yaa vala hayrlısı olsunda belki stresten dir cnm çok mu sters yapyorsun
(909 puan) tarafından
Bilmiyorum ki ne yapacam bilemiyorum
0 oy
(10,411 puan) tarafından
Canım jebdin Ayetel Kürsi Felak nas sürelerini oku şifa niyetine inşaallah düzelirsin
0 oy
tarafından
Canim benim sana tavsiyem nasil ki derdimizi tasamızı bazen icimizde yaşıyorsak mutlulukda oyledir insanin icinde kotu niyet olmaz ama nazari deger. Evlilik mahremiyet ister her konuda canim mutlulugunu huzurunu husursuzlugu gelirini giderini gizli tut baskalarinin yaninda. Eşine soyle evin icinde sesli bir sekilde ayetel kursi nas felak fatiha okusun ezbere bilmiyorsa mealden okusun sesli okusun evladinin senin yuzune uflesin Allaha şükür etsin ve aile huzuru icin dua etsin. 

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 287 göst.
14 Eylül 2021 Diğer kategorisinde Elvinimm21 (1,264 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 140 göst.
2 Ağustos 2023 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 123 göst.
15 Temmuz 2023 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 141 göst.