0 oy
286 göst.
Diğer kategorisinde (1,264 puan) tarafından
Kızlar eşim 3 4 ayda bir gece cıkar arkadaşıyla icer ama sarhoş olucak şekilde değil keyfi sohbet ederken ama gercekten araya cok zaman giriyor sonra bunu yapıyor o günde eve gec geliyor mesela akşam 10 da cıkıyor 2 de 3 te geliyor karı kızla olmadığından eminim defalarca konuştum ama vazgeçmedi bu huyundan 6 yıllık evliyiz bağımlılık yapmadı evede sarhoş gelmedi cok şükür yinede cok zoruma gidiyor cünkü ben dine bağlı bir insanım bunu bir türlü kabul edemiyorum 2 gün önce yine gitti saat 2 de geldi ve 2 gündür onunla konuşmuyorum yakınlaşmaya calıştı izin vermedim kızlar o sinirle söylediğimi sanıyor ama artık onunla birlikte olmak bana işkence gibi geliyor hic istemiyorum neden böyle oluyor bilmiyorum ama soğudum galiba ve böyle devam etmesinden korkuyorum kendimi hic mutlu hissetmiyorum bunu ona nasıl söyliycem bilmiyorum beni her konuda savunur ezdirmez kimseye muhtac etmez ama arkadaşlarına cok bağlı keyfine cok düşkün 2 eli kanda olsa arkadaşları arasa gidiyor ve artık zoruma gidiyor ben haksız mıyım 

7 Cevaplar

+2 oy
(2,014 puan) tarafından
Benim eşimde ayda 1 veya 2 defa çıkar ama tabi bu kadar geç gelmez 8de çıkar 12-1 gibi gelir ben çok karışmıyorum, çünkü onunda kafa dağıtmaya ihtiyacı var evlendik diye hayatlarımızdan vazgeçmedik, oda takılır arkadaşlarıyla bemde takılırım. Benim eşimde alkol alır bende çok sevmem alkol almasını ama bekarkende böyleydi bile bile evlendim alkol aldığı zaman hiç bişey demeden yatıp uyuyorum. Senden ilgisini eksik etmiyorsa bunu çokta dert etme derim sonuçta her zaman yaptığı bişey değil sanırım eşinin
(2,277 puan) tarafından
Katılıyorum+
-Reklam-
0 oy
(3,299 puan) tarafından
2 eli kanda olsa arkadaşlarına giden adam, eşi bu durumdan rahatsızsa iyi eş değildir. 

Bunun sizi üzdüğünü söyleyin. Gitme sıklığını azaltarak deneyebilir niyeti varsa. 

Evli kadın gece 2 de 3 te dışarda değil evindeyse evli erkek de olmalı. 

Sizin durumdan bağımsız söylüyorum. Genel fikrim bu. 
(1,264 puan) tarafından
Haklısınız bunu anlatmaya çalışıyorum ama anlamıyor buda beni soğutuyor
0 oy
(253 puan) tarafından
Şöyle canım senin bu huyunu sevmiyorum de bu huyundan dolayı senden soguyorum fln de kendine çeki düzen verde boyle devam edersen ayrılırız de konuşarak haletmeye çalıçalış önce 
(1,264 puan) tarafından
O kadar cok denedim ki her seferinde tmm diyor araya bir kac ay girdiği için unutuyor sanki
(253 puan) tarafından
Himm şimdi o zaman biraz ayrı kalsaniz mesela annene git sen seni anlamasi için biraz ayri kalsan
(1,264 puan) tarafından
Bunu yaptım gittim 15 gün kaldım ağladı resmen tabi kimse tavırlı olarak gittiğimi bilmiyordu bizsiz yapamıyor ama bizleykende böyle yapıyor
0 oy
tarafından
Öncelikle alkol meselesini baştan knusup taviz vermicektin benim eşim bana biz knusurken içmiyorum dedi arada sırada dedi bende dışarıya izin vermem senede bir birşey olsun evinde içersin dedim ama abartmamak kaydıyla dedim ve eşim 3 senelik evliligimiz boyunca 3 kere içmek istedi 3. De çok snirliydim istemiyordum gidip almicaksiniz dedim tamam dedi çıktı kardeşi çok zorladığı için almışlardı geldielr eve ve ben o şişeleri kırdım dahada bana sormadan veya birşeye hayr dediysem yapmicagini bilirdii o gün onu kirmam ona ne kadar kararlı oldugumh göstermişti alkol knusunda 

Vede iki eli kanda olsa arkadaslarina gider diyorsun çünkü arkadaşlarıyla bağı çok fazla sende tiskinmissin artk zaten istemediğin için iyice nefrete dönmüş bunu ona anlatmalisin veya kararlı durmalısın 
tarafından
Başka bir gün hatırlat puanım yükselince artı vercem.sana ❤️
(1,264 puan) tarafından
Teşekkür ederim canım
tarafından
Begonvil olan benim vitrine oldu ☺️ ama değdi o gün bugündür içmez kendisi
tarafından
Aman yavrum olan vitrine olsun vitrini  yeni alirsin da koca alissaydi her gün bir vitrin kırılırdi ❤️☺️
tarafından
Yok cano ondan snra içmedi içeri girdikten sonra da namaza başladı canım kocam♥️
Evet doğru diyorsun içmeye alismiz olsa daha kotu olurdu
0 oy
(537 puan) tarafından
Evlenmeden önce içtiğini biliyor muydunuz 
(1,264 puan) tarafından
Hayır bilmiyordum bildiğim kadarıyla icmiyordu da
(537 puan) tarafından
Hmm belkide senin böyle dinine düşkün olduğunu bildiğini için seni kaybetmek istemiyor diye saklamış ta olabilir
(1,264 puan) tarafından
Bilmiyorum canım yaa
0 oy
tarafından
Benim eşimin de arkadaşları içer..2 eli kanda olsa arkadaşlarının peşine gider ama. Onlar içki içerken benimki Soda içer. O tamamen eşine bağlı bir durum içmek istediği için içiyor. Yani Ben sürekli tehtid ediyorum içersen sonuçlarına katlanırsın diyorum. Eğer gerçekten öyle bişey yaparsa da gerçekten kötü olur. Benim ailemde sigara içen bile yok buna katlanamam 
(1,264 puan) tarafından
Bende şuan o durumdayım katlanamıyorum
tarafından
Sözünü geçireceksin yapacak bişey yok. Laftan anlamazlar kavga dövüşten anliyorlar biraz
0 oy
(337 puan) tarafından
Bana göre ters canım. Evli bir adamın arkadaşı eşi ve çocukları olması lazım. Ne yapacaksa eşiyle yapsın bu devirde güvenilecek arkadaş mi kalmış.
(1,264 puan) tarafından
Arkadaşları evli canım hepsininde cocuğu var
(337 puan) tarafından
Olsun canım görüşüyor sa arkadaşlarıyla senide götürsün birlikte gidin eşleriyle tanış senin de kafan dağılsın yani sonuçta evlenmiş barklanmis adamlar ne işleri var geceye kadar dışarda sende iyi sabor varmış vala. Ben asla bırakmazdım evli bekar farketmez. Kendi benim gtmeme görüşmeme izin vermiyosa bende vermezdim kadin erkek eşit sonuçta erkekler diye istedikleri herşeyi yapmakta özgür deiller

İlgili sorular

0 oy
10 cevap 592 göst.
29 Haziran 2020 Aile kategorisinde Sni ck iyi anliyorum (909 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 232 göst.
7 Ocak 2022 Aile kategorisinde Ikra ece (497 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 140 göst.
2 Ağustos 2023 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 123 göst.
15 Temmuz 2023 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu

379,210 soru

11,351,536 cevap

34,822 kullanıcı