0 oy
797 göst.
Diğer kategorisinde (975 puan) tarafından

Kızlar merhaba, bir kargom var göndereceğim. Adrese kurye çağırayım dedim. İki gündür hiçbir kargo firmasından sonuç alamıyorum. Sürat kargo açmıyor, mng kargo ve yurtiçi sistemsel hata var diyor her aradığımda. Yurtiçi yarın göndereceğiz kaydınızı aldık dedi. Bugün aradım yetiştirememiş arkadaşlar yarına kaldı dediler. Sürekli bşr oyalama. Yani bu kurye çağırma işi yalan mı oldu ben anlamadım. Boşuna beklemesem mi? Bana beni oyalıyorlar gibi geldi. Hepsi ağız birliği yapmış gibi. Hani sözde hizmet var ama ortada iş yok. Sinir oldum ya :angry: neyse, ptt kargoya gittim bi de baktım taşınmış, yerinde yeller esiyor. Hey Allah'ım ya 

5 Cevaplar

+2 oy
(9,131 puan) tarafından

O dediğin kurye çağırma işi sadece dizilerde oluyor sanırm:D

(975 puan) tarafından
Daha önce bir kez başvurmuştum  gelmişlerdi :-D o da kazayla olmuş heralde
(9,131 puan) tarafından
Ahahha aynen yanlşlkla gelmişlerdir :D
-Reklam-
0 oy
(6,978 puan) tarafından
Ben 3 hafta once filan basvurmustum yurticiydi galiba, talebim reddedilmisti
(975 puan) tarafından
Keşke reddedildi deseler de oyalamasalar, yarın gelecek diyorlar. Bekliyorum evden çıkmıyorum. Gelmiyorlar sonra. Ben de mahcup oluyorum göndereceğim kişiye.
(6,978 puan) tarafından
Yarinda bekle canim, olmadi artik sen ggidiver bide gusel fircala niye bos yere oyaliyorsunuz diye
(975 puan) tarafından
Valla iyi bir fırça hak ediyorlar da bakalım. Zaten tek olsam onlara bırakmazdım işimi. İki küçük çocuk var. Onlarla zor oluyor. Bi de paket büyük. Ne yapacağım bilmiyorum
(6,978 puan) tarafından
Kolay gelsin canim,gelirler insaAllah
(975 puan) tarafından
Teşekkür ederim canım inşallah
0 oy
(582 puan) tarafından
Gelmez o kurye..
(975 puan) tarafından
Bence de :-(
0 oy
(3,828 puan) tarafından
kargolar cok yogun gelmez bence de :(
(975 puan) tarafından
Bence de gelmez artık. Bi de sistem arızası diye bir bahane uyduruyorlar iki gündür. En son tekrar yarın arayın dedi müşteri hizmetlerini aradığımda. Güldüm dedim ki yarın da aynı şeyi diyeceksiniz, kız birşey demedi
0 oy
(1,008 puan) tarafından
annemler bana yolladi eve çağırmışlar PTT kargo 1 gun sonra gelip almış ti
(975 puan) tarafından
Yaa ptt kargoyu nasıl eve çağıracağım? Sadece onu aramadım. İnternetten form doldurun diyordu. Form da aşırı detaylı. Soruların çoğunu bilmiyorum
(1,008 puan) tarafından
onu incrlemedim abim işlemleri halletmiş kurye ertesi gün gelmis bakayım merak.ettim
(975 puan) tarafından
Anladım canım sağol
(1,008 puan) tarafından
Şimdi baktım kendi bilgini göndereceğin bilgisini ve kolinin ölçüsünü istiyorlar
(975 puan) tarafından
Evet canım, kargo kodu var elimde sadece. Alıcıya ait hiçbir bilgi yok isimden başka

İlgili sorular

+1 oy
4 cevap 179 göst.
17 Mart 2022 Diğer kategorisinde 0852 (742 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 156 göst.
0 oy
5 cevap 142 göst.
4 Nisan 2021 Diğer kategorisinde Erceyl (379 puan) tarafından soruldu

377,949 soru

11,312,799 cevap

34,746 kullanıcı