0 oy
334 göst.
Diğer kategorisinde (2,891 puan) tarafından
Aslında soruyu tam soramadım merak ettim konu şu:

Bu Türk filmi VS kanalları var herkes bilir ki azıcık film yayın gösterir hemen ardından aynı reklamı yarım saat kadar koyarlar

Bu kanallarda dönen ilaç reklamlarında  ise Canan Karatay İbrahim Saraçoğlu gibi tanınmış önemli kişilerin herhangi bir programda verdiği tamamen ilaçla alakasız bitkisel kür tarifi verip üzerine ettikleri övgü dolu sözleri kendi ilaçlarına etmiş gibi yayınlıyorlar Bu nasıl yasal olabiliyor Neden kimse şikayet etmiyor bu konuda bir bilgisi olan var mı resmen sahtekarlık

7 Cevaplar

0 oy
(27,352 puan) tarafından

Onlar paraya sebeb kırk takla atıyorlar..

(2,891 puan) tarafından
Peki bu Saygın ismi olan hocalar bunu bilmiyor mu görmüyor mu ki
(27,352 puan) tarafından
Umursamıyorlar dmekki
-Reklam-
0 oy
(7,972 puan) tarafından
Hep merak etmisimdir neden izin veriyolar nasil ceza almiyolar resmen dolandiricilik
(2,891 puan) tarafından
Aynen ben de çok merak ediyorum canım
0 oy
tarafından
Off sorma yaa ne kadar saçma bide orda hocalar başka bisey için o kürlerden bahsediyor bunlar yaptıkları.ilaçlar ile birleştiriyolar yarim saat olsa yine iyi 1 saati geçiyor yaa çok saçma 
(2,891 puan) tarafından
Evet işte bu sahtekarlık bunu Bu hocalar duymuyor mu fark etmiyor mu neden yayında devam edebiliyor Yıllardır böyle Niye kimse şikayet etmiyor hep merak etmişimdir
tarafından
Ender saracoğlu açıklama yaptı inanmayın dedi dava etti ama.bu kez başkası yapıyor ben bizzat izledim adam.inanmayin bunlara dava ediyorum dedi nihat hatipoğlu da açıklama yaptı
(2,891 puan) tarafından
En çok da İbrahim Saraçoğlu na yapıyorlar  yıllardır görüyorum
0 oy
tarafından
Para cezası veriyordur RTÜK en fazla, e zaten sattıkları seylrden dünya para kazanıyorlar cezayı ödeyip devam ediyorlar satmaya.
(2,891 puan) tarafından
Orada görüntüsü kullanılan uzman hocalar Ayrıca mahkemeye vermiyor mu acaba ben bunu merak ediyorum
0 oy
(517 puan) tarafından
Nefret ediyorum o reklamlardan o kadar sıkıcı ki ayrıca güvenip alanlara da hayret ediyorum doğrusu 
(2,891 puan) tarafından
Aynn nası alıyorlar diyom ya bazı insanlar Aklını peynir ekmekle yemiş gerçekten
0 oy
(235 puan) tarafından
Zahide Yetis defalarca sikayet edip dava acmis ama hicbi sonuc cikmamis

Zaten sonuc cikmadigi hala reklamlarin devam ettiginden belli rtuk gogus dekoltesine bile ceza veriyo ama bunlara vermiyo iste.
(2,891 puan) tarafından
Bir çözüm getirirse iyi olur aslında bu kadar abartmazlar Çok sinir bozucu hem hepsi sahte hem de saatlerce sürüyor:)
(235 puan) tarafından
15 dakika film 45 dakika da  reklam suruyo gecen esimle dakika tuttuk saydik :D
(2,891 puan) tarafından
Ahahaha Türk filmi koyan kanal olsa başka kablolu tv şart oldu Corona hamilelik  derken eve tıkılıp kaldık vakit geçmiyor
0 oy
(701 puan) tarafından
Evet birçok doktorın başka tarif verirken söylediği sözleri alıp kullanıyor. Bu reklamı hiç mi RTÜK görmez bende çok merak ediyorum. Normal kanallar olsa hemen cezayı basar. 
(2,891 puan) tarafından
Aynn bnde merak ediyorum
(701 puan) tarafından
Güzel filmler oluyor ama reklamların arasına film koyuyorlar:)
(2,891 puan) tarafından
Türk filmi sevenler mecbur izliyo:)
(701 puan) tarafından
:) bazen biz her kanallar arasında geçiş yapıyoruz. Hangisi reklama girdiyse diğerine

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 76 göst.
0 oy
4 cevap 471 göst.
27 Şubat 2020 Diğer kategorisinde Iki melek annesi0666 (820 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 244 göst.
17 Haziran 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 125 göst.
27 Nisan 2022 Diğer kategorisinde Heymomy (572 puan) tarafından soruldu

379,746 soru

11,368,080 cevap

34,850 kullanıcı

...