0 oy
476 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Üniversiteden bir erkek arkadaşım mesaj attı art niyetli değil.Evlendin mi diye sordu .Bende o sırada lavabodayim çıktım baktım mesajına bakmış hesap soruyor.kocam gelince anlatmalı miyim yoksa anlatmamalıyım . Kaynanam kötü biridir sevmez beni .Ne demeliyim kocama?

22 Cevaplar

0 oy
(7,098 puan) tarafından
Kuzum anlatmalisin farkli anlatir esine allah korusun yanlis anlar esin huzursuzluk cikmasin durduk yere kaynana neymis senin telefonundan acaba 
-Reklam-
0 oy
tarafından
Kaynanan iyi biri de olsa kocana demeyecek de olsa anlat kocana ben herşeyi söylerim kızacağı şeyleri de anlatırım olurda bi şekilde kulağına giderse daha çok tepki vermesin diye bildiğin anlık yayın yaparım o da bana herşeyini anlatır..

Yani demem o ki anlat olurda kulağına giderse ki diyonsun kaynanam kötü o zmn bide ekleyerek anlatır mazallah yuvana sebeb olur anlat böyle böyle oldu de ve o ne derse onu yap bu konu için adamı engelle derse engelle numara değiş derse değiştir çünkü her türlü yanlış anlamaya müsait bir konu bu dediğim gibi yuvana bile sebeb olabilir..

Allah yardımcın olur İnşallah sorunsuz tatlıya bağlanır mevzunuz..
tarafından
Ayrıca da eşin dışında kimsenin tlfonuna bakmasına da izin verme.. kocam dışında bnm kendi annem de olsa kızarım hayırdır özelimde ne işin var diye.. Bazen oğlum alıyo msj gelince filan onu bile azarlıyom bırak tlfonumu diye.. Bnm arkadaşlarımla belki özel bilinmemesi gereken konuşmalarım oluyo nerden biliyorlar.?

İlgili sorular

0 oy
8 cevap 88 göst.
0 oy
6 cevap 178 göst.
2 Ocak 2023 Diğer kategorisinde Gamze1azra (84 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 122 göst.
0 oy
10 cevap 224 göst.
16 Temmuz 2022 Diğer kategorisinde Prens annesi3 (88 puan) tarafından soruldu

380,052 soru