0 oy
169 göst.
Diğer kategorisinde (84 puan) tarafından
Kızlar 25 haftalık hamileyim ve sabahtan beri ayağa kalktığımda su gibi birşey akiyor suyum mu yoksa iltihapmi bilemedim 3 yaşında kızımda var ayağa kalkmasam olmaz 

6 Cevaplar

0 oy
(6,717 puan) tarafından
akıntı falan yok demi canım ? eğer yoksa suyun geliyordur bi doktora git daha çok erken 
(84 puan) tarafından
Bebeğin hareketleri de çok normal canım hareketli
(6,717 puan) tarafından
inşallah tekrar gelmez canım
(84 puan) tarafından
İnşallah canım
(2,445 puan) tarafından
Benim de sulu akıntı oluyor hissediyorum hatta geldiği zaman

Bir koyu renkli iç çamaşırı giy fazla ıslanıyorsa durma
(84 puan) tarafından
Tamam canım teşekkür ederim bebekte hareketli aslında
-Reklam-
0 oy
(2,104 puan) tarafından
Canım bir git istersen de 28 de bende su sandım enfeksiyon dediler mantar dediler fitil khlalndım geçti 
(84 puan) tarafından
Akşam gidicem canım simdilik geçti bebeğin hareketleri güzel
0 oy
(7,925 puan) tarafından
Benim kızımda 8 aylıkken suyum sızıyordu doktora gittim bir daha olsa acile git dedi ozele gitmiştim ama benim normal hani su olur ya öyleydi yani akıntı fln gibi değil sanki altıma çiş kaçırmışım sonra 2 kez daha oldu acile gitmedim cahiligim ama doğumum çok çooook zor geçti çünkü bebegin suyu az kalmıştı bence kesinlikle doktora git senin haftanda çok küçük 

Bide ikinci gebelikte tekrar akıntı yaşadım gene suyum gidiyo sandım gittim akıntı aşırı var ondan dedi ve diğer defa gibi su gibi değildi akıntı gibiydi gerçekten 
(84 puan) tarafından
Bende bilemedim canım ilk gebeligim de yasamadim hiç ama bu farklı sarı renkte biraz
(7,925 puan) tarafından
Vala ben rengini bilmiyorum çünkü benim kıyafetlerim ıslanmıştı sırılsıklam olmuştum bacaklarıma kdr
(84 puan) tarafından
Seninki baya çok benim öyle değil sadece iç çamaşırım ıslandı
(7,925 puan) tarafından
O zmn akıntı olabilir cnm doktora git yinede emin ol
(84 puan) tarafından
Akşam gidicem canım
0 oy
tarafından
Sulu akıntı olma ihtimali yüksek benimde o haftalarda çok akıntım vardi fitil kullandığımı hatirliyorum. 38+3 de yattım hastaneye kontrole giderken doktora sanki suyum sızıyor dedim doktor ihtimal vermedi ultrasonda su miktarı iyiydi. Ne olur ne olmaz diye alttan bakınca sizma olduğunu anladı. Kontrole gittim yatirildim salı yattım perşembe oğlum doğdu. 
tarafından
Benim de 25 haftalarda çok akıntım oldu. Çok endişe ediyorsanız hastaneye gidin
(84 puan) tarafından
Siz gittiğinizde ne dediler size
tarafından
25 li haftalarda akıntıyı hep sızıntı diye şikayet ettim kadına. Fitil kullandığımı hatırlıyorum. Bu 38. Haftada ise şöyle oldu.
Bu her zaman olan akıntım su seklindeydi ancak bir damla kadar sarı iltihap içeriyordu. Su sizmasinda o sarı İltihap yoktu su miktarı da daha fazlaydı. Yerde otururken ayağa kalktığımda bir de sabah uyanıp yatakta dogruldugumda sızma oldu. İki gün sonra doktora kontrolüm vardı. Kadın baktı suyu falan gayet iyiydi....suyum sızıyor falan dediğimde pek ihtimal vermedi su miktarı ultrasonda iyi görünüyordu yine bakayım dedi alttan muayenede evet sızıyor dedi. Çocuğun enfeksiyon kapma riskine karşı yatış verip doğumu başlattı.
(84 puan) tarafından
Çok geçmiş olsun sağ salim almisindjr inşallah kucağına bana hiçbir şeyin yok dedi suyunda iyi dedi alttan baktı sızma da yok dedj
tarafından
Hamd olsun sağ salim aldık kucağımıza 18 aylık olacak ayın sekizinde koltuk tepelerinden inmiyor ☺️ size ne dedi peki doktor enfeksiyon falan mıymış
0 oy
(113 puan) tarafından
Canım benimde aynıydı bekleme git benim günüm gelmisti ama sancı felan hiç yoktu su siziyordu o şikayetle gittim susuz kalmış bebeğim doğuma aldılar suni sancı vererek doğum başlattılar sende bekleme en azından acile git
(84 puan) tarafından
Acile gidicem canım inşallah bişey yoktur
(113 puan) tarafından
İnşallah canım rabbim sağ salim kucağına almayı nasip etsin
0 oy
(6,836 puan) tarafından
Bacım git bi doktora sen 
(84 puan) tarafından
Gidicem bacım aklımda kalacağına
(6,836 puan) tarafından
Aynen aynen haber et bacım bana da merak ederim aklım sende kalır şimdi
(84 puan) tarafından
Gittim kuzum hiç bişey yokmuş açıklık yok suyu gayet iyiymiş
(6,836 puan) tarafından
Oh çok şükür çok sevindim bence o şey ya çocuk büyüdü ya taşımakta zorlaniyosun mesanaye falan baskı yaptıysa ondan olmuştur bende de oldu bi kaç sefer

İlgili sorular

0 oy
8 cevap 118 göst.
0 oy
7 cevap 185 göst.
17 Mart 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Umutsuz_33 (506 puan) tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 376 göst.
26 Ağustos 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Azra ebecik (313 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 211 göst.
18 Mart 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Umutsuz_33 (506 puan) tarafından soruldu

378,287 soru

11,322,707 cevap

34,773 kullanıcı

...