0 oy
324 göst.
Aile kategorisinde tarafından
Töbe estağfurullah dün görümcemgilin testi pozitif çıkmıştı Allah'tan onlara gitmedim zaten farklı şehirdeyim kocam polis olduğu için, dünde eşim eve geldi dedi ki dış göreve giden arkadaşlarda test yaptılar 5 kişide pozitif çıktı dedi bende adamla oturup kola falan içmiştim dedi. Dedim siz şaka mısınız askm sizinkilerden kaçarken bide sana geçmesin 7.5 aylık hamileyim bide 2 yaşında oğlum var bize geçse nolur biliyor musun dedim karnımdaki çocuk bile erken doğar. Ya valla bu Dünyaya dert babası olarak gelmişim. Evlendiğim ilk günden beri asla huzur görmedim ailesinden. Daha gezmeye gitsinler oturup kalksınlar, taziyelere katılsınlar daha çok hasta olmaya mahkumlar

6 Cevaplar

0 oy
(27,452 puan) tarafından

Senin taraf hep sorumsuz insanlarla dolu

tarafından
O kadar kendimi yırtıyorum biliyor musun? Ama beni dinleyen kim
-Reklam-
0 oy
(2,267 puan) tarafından
Senin kayinbaban taziyeye gitti mi durdurmadiniz mi 
tarafından
Ben eşime gelmesin dedim taziyeye gitti tabiki ama bana gelmicek
(2,267 puan) tarafından
Ben olsam o taziye evini arayıp içeri aldirmazdim. Yazacak çok şey var ama neyse
tarafından
Canım kim dinliyor beni, kadın lafı dinlemiyorlarmış ya onlar bende kendi hallerine bıraktım
0 oy
(9,322 puan) tarafından
Size şimdiye kadar geçmemiş olması mucize zaten...
tarafından
Banada öyle geliyor şimdiye kadar bana ve oğluma gelmemesi mucize
0 oy
tarafından
Of of Allah'tan kayınbaba gelmedi bize kabul etmedim
0 oy
(1,358 puan) tarafından
Etkisini kaybetti korona bu kdr karamsar olmayin
0 oy
(909 puan) tarafından
Ayyyy Allah yardım etsin sana korkma inşallah elini yüzünü sık yıka bol bol banyo yap eşinle birlikte uyuma aynı odada kalma gece evi de sık sık havalandir  eşinin bir bardagi bir tabağı vb olsun belli olsun onları kaynar suda beklet baya sebze ve meyveleri sirkeli suda yıka mümkünse bir pamukla burnunu kulağını tıka şaka yapmiyorum dışarıya özellikle çıktığın zamanlar öyle yap bende virüs vardı bir ayda bir kere dışarı çıktım takside bulaşmış ama eşime ve çocuğuma bulasmadi oluyor böyle bazen

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 133 göst.
30 Mayıs 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Vesile hakan (844 puan) tarafından soruldu
0 oy
31 cevap 574 göst.
26 Şubat 2021 Aile kategorisinde Büşrasu (655 puan) tarafından soruldu
0 oy
18 cevap 253 göst.
12 Ağustos 2022 Diğer kategorisinde Adanalibelammm (149 puan) tarafından soruldu
+1 oy
7 cevap 316 göst.

381,750 soru

11,428,685 cevap

34,988 kullanıcı

...