0 oy
133 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (844 puan) tarafından

Kızlar bu konu hakkında 3. Sorum belki sizide bıktırdım ama kusuruma bakmayın ben yarın kapalı safra kesesi ameliyatı olucam 6 aylık bebeğim var evde kardeşim bakacak ama aklım yine onda kalır çünkü kardeşim bekar ve bebek bakımından çok anlamıyor birde çok sinirli biri kendileri :Dben ameliyat olduktan sonra bir gece hastanede kalmalıymışım diyorum ki acaba gece hastaneden çıkıp bebeğimin yanına 1 2 saatlığıne gidebilir miyim daha önce hiç ameliyat olmadım kurallar nasıl işliyor bilmiyorum 

7 Cevaplar

0 oy
(3,823 puan) tarafından
Canım gece kalacaksan o gün seni hayatta çıkarmazlar 
(844 puan) tarafından
Bahçeye hava almaya diye çıkarım ev yakın zaten onada mı izin vermezler
(3,823 puan) tarafından
Bahçeye de çıkarmazlar canım sanmıyorum
tarafından
Kuzu sabret yani .Bir sey yapacak degil ya cocuguma .Saglik bu cok onemli.Dayancaksin 1 gun .Safra ameliyati da olsa agri yasaniyor cikinca .Annem yasadi biliyorum.
-Reklam-
0 oy
(2,039 puan) tarafından
Çıkamazsın canım ama eğer özelde olacaksan ameliyatı bebeğini getirebilirler yanına kısa bir süre için devlette öyle bir şansın yok 
0 oy
(56 puan) tarafından
Bence git yemek yap temizlik yap öyle basit değil canm bı gece çıkamazsın tehlikeli belkide 2 gece kalmak zorundasın bı ameliyatın başarılı geçsin izlersen görüntülü konusursun sağlık daha önemli bide ameliyattan çıktıktan sonra insan ayağa kalkamiyir ağrıdan kıvranıp durur
0 oy
(3,552 puan) tarafından
24 saat çıkarmıyorlar bırak evi aşağı bile inemezsin sanmıyorum 
0 oy
(3,527 puan) tarafından
Eve gidemezsin canım bırakmazlar bırak evi ben ameliyat olmuştum 1 alt kata kantine ineyim yürüyüş olur dedim gene bırakmadılar asfs☺️
0 oy
tarafından
Bırakmazlar bebeğinde sensiz durcagini sanmıyorum meme ister sürekli kokunu 6 aylık ve gece surekli uyanır diye düşünüyorum yanında kalsin kardeşinde kalsin hastanede ben olsam öyle yaparım 
0 oy
(734 puan) tarafından
Servis dışına çıkmanız yasak zaten kendinize gelmeniz yürümeniz vakit alacak kendinize ancak bakacaksınız

İlgili sorular

0 oy
11 cevap 160 göst.
27 Aralık 2021 Diğer kategorisinde Ht (2,092 puan) tarafından soruldu
0 oy
31 cevap 574 göst.
26 Şubat 2021 Aile kategorisinde Büşrasu (655 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 325 göst.
1 Temmuz 2020 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 134 göst.
7 Ekim 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Hilal.23 (0 puan) tarafından soruldu

381,951 soru

11,434,461 cevap

35,002 kullanıcı

...