0 oy
388 göst.
Diğer kategorisinde (6,361 puan) tarafından
Soru başlıkta:)

11 Cevaplar

0 oy
tarafından
Aman kremler bir ise yaramiyoe kucucuk kreme birsuru para verdim benimde yaraydi ama aciya dayandim emzirdim emzirinde gecti
(6,361 puan) tarafından
Gebeyken mi kullandn sen?
Acısı çok pis ya
tarafından
Dogurduk sonra kullandim  ama once kullaninca faydasi var diyolarda sanmiyorim bilmiyorum
(6,361 puan) tarafından
Benm doğuma 9 gün var ondan sorym dedim bende öncesi kullanmayı düşünüyorum
-Reklam-
0 oy
(10,330 puan) tarafından
Zeytinyağı ile yumuşat canım son araştırmalar lanolinden daha çok işe yaradığını gösteriyor
(6,361 puan) tarafından
37 haftalgm şuan zeytinyagı mi süreyim her gün?
(10,330 puan) tarafından
Evet canım gece yatmadan önce sür etkisi olacak
0 oy
(3,036 puan) tarafından
Benimde sıvı geliyor sürekli ya açıyor bazen ileri doğru çatlar mi acaba 19. Haftadayım 
(6,361 puan) tarafından
Bilgim yok canm :) inşallah çatlamaz
0 oy
(1,964 puan) tarafından
Lansinoh kullandm hc yara olmadi kuzum dogumdan 2 hafta once baslamstm kiz dogdu 2 hafta falan  kullandm devam etmedm göğüs  ucum olmadigi halde yara olmadi 
(6,361 puan) tarafından
Benimde 9 gün var doğuma daha yarın gidicem kontrole söylym bi doktora
(1,964 puan) tarafından
Zararlo bisey değil  kuzum kullan lansinoh  cok iyi. Hem yikamayada gerek yok bebegi oylede emzireblirsn
0 oy
tarafından
Ben hiç kullanmadım. Her emzirme sonrası bi iki damla süt sürdüm uçlara ebe öyle tavsiye etmişti gebe okulunda
(6,361 puan) tarafından
Ben doğumdan öncesi için sordm canm
tarafından
Doğum öncesi de kullanmadım ben
tarafından
Zeytinyağı kullandım ben sadece bi kaç defa
0 oy
(2,020 puan) tarafından
Kuzum bende yarin alcam, dogumuma 75 gun falan var doktorum dedi surmeye basla catlak olusmasini engeller dedi ve dusta gogus uclarina masaj yap dedi
0 oy
(49 puan) tarafından
Ben lansinoh kullandım 36 haftadan itibaren bebek ilk emmeden soğan sür yara olmaz dediler onu da yaptım ama yine de yara oldu :(
0 oy
(333 puan) tarafından
Ben lansinoh aldim 7. Aydan itibaren kullanmak icin kimisi faydali kimiside degil diyor ama denemekten baska sansim yok çünkü yara olan tanidiklarim var dayanilacak gibi degil deyip aglayani gördüm simdilik normal catlak kremi lierac sürüyorum tum vucuduma bir iki hafta sonrada lansinoh surecegim sadece
0 oy
(1,659 puan) tarafından
Ben kullandim yine de oldu canim silikon gogus ucu al en iyisi yara olmaz 
0 oy
tarafından
Hamileyken kullanmaya başla kuzum benim hiç bişey geçirmesi en son cildiyeye gittim kanaya kanaya nasıl canım aciyordu . Emzirdikce falan gecmiyo neler denemedim ki . Cildiye bana hamazing merhem verdi o fayda etti hemen geçirdi pahalı bişey olduğunu sanmıyorum al koy kenara muhakkak . Ben normal kremlerden almıştım zeytinyağı falan da sürdüm ama onlar.hic fayda etmedi
0 oy
(9,626 puan) tarafından
Canım ben doğumdan önce kullanmadım ilk gebeliğini bilemedim ama bilseydim kullanırdım benimde sol tarafım çok çatladı doğumdan önce bile sızlıyodu doğumdan sonra da kremi hemen almadım 3 4 gün kıvrana kıvrana emzirdim hem agliyodum hem emziriyodum :)) sonra sağolsun eşim gitti kremi getirdi 3 gün her emzirmeden sonra kullandım hiç bise kalmadı öyle çatlamıştı ki kaniyodu artık oğlan emdikce

İlgili sorular

0 oy
17 cevap 127 göst.
5 Temmuz 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Oylesinebiriiste (1,371 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 221 göst.
20 Nisan 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde kbrazhra (1,465 puan) tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 91 göst.
10 Ocak 2021 Diğer kategorisinde Dilanurunannesi (1 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 112 göst.

379,280 soru

11,352,779 cevap

34,825 kullanıcı

...