0 oy
112 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Sorum yukarda yardımcı olursanız sevinirim

7 Cevaplar

0 oy
(705 puan) tarafından
seçilmiş

En İyi Cevap
Lansinoh kullandim doğum öncesi ve doğumdan sonra ama doğru emzirmedigim için çok kötü yaralar oldu. Hastaneden emzirme danışmanlığı aldım doğru emzirme ile 1 ay içinde geçti yaralarim. Ayrıca doktorum garmastan pomad kullan ama her emzirme sonrası kendi sütünü sürüp kuru kalmasını sağlarsan daha hızlı iyileşir demişti 

Sözün özü iş kremde değil doğru emzirmede
(2,529 puan) tarafından
Canım eğitimde ne dediler yani nasıl tarif ettiler emzirmeyi
(705 puan) tarafından
Bebeği doğru tutmayi, bebeğin göğüs ucunun doğru emmesini uygulamali anlattilar. YouTube'da videolar var bak sende istersen.
-Reklam-
0 oy
(4,584 puan) tarafından
Lansinoh... Ama emzirme ile eğitim alabilirsen kesinlikle al derim çünkü bu yaralar hep yanlış emzirmekten oluyormuş. Kahverengi kısmının tamamını alması lazım. 
tarafından
Teşekkür ederim
(4,584 puan) tarafından
Rica ederim.
0 oy
(9,626 puan) tarafından
Oglumda garmastan kullanmıştım canim o baya etkiliydi 3 gün kullandım dördüncü günü hiç ağrım falan olmadı şimdi lansinoh kullanıyorum ama açıkçası diğeri kadar etkisini hemen görmedim
tarafından
Teşekkür ederim
0 oy
(160 puan) tarafından
Lanolin (Lansinoh) ikiside aynı sürdükten sonra yıkamanda gerekmiyo emzirmeden önce 
tarafından
Teşekkür ederim
0 oy
(930 puan) tarafından
Belki ilginç gelir ama benim doktor bana kendi tükürügün ve kendi sütün iyi gelir demişti 
tarafından
Teşekkür ederim
0 oy
(135 puan) tarafından
Lanolin kullanmistim memnun kullanmistim.Emzirmeden önce silmene de gerek kalmıyor.
tarafından
Teşekkürler
0 oy
tarafından
Mustella oneririm. 
tarafından
Teşekkürler

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 99 göst.
10 Haziran 2022 Aile kategorisinde Minaasel (95 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 164 göst.
14 Mart 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 221 göst.
20 Nisan 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde kbrazhra (1,465 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 142 göst.
30 Temmuz 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Nurrsa (116 puan) tarafından soruldu

379,303 soru

11,353,552 cevap

34,825 kullanıcı

...