0 oy
1,112 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
düzenlendi

image

Benden bıktınız biliyorum ama napayim bitmiyor sorun 

Esim  az önce işten geldi çalışma saatleri sabah 8 akşam 6 30 paydost sevindim asgari ücret alıyor c tesi pazar iyi gecirelim diye iş olunca gidiyordu yetmediği için artık c tesi pazar iş hiç olmayacakmış ustası öyle demiş işler durma evresinde demiş 

Ve kayın babam hala o dükkanı kapanmıyor kurası üst uste biniyor bunlar erken gelip kaynimla o dükkanda çalışacaklar bedava bide bende yeter artık senin bir oğlun var erken gelince onunla ilgilen benim çocuğun evde tek psikolojisi bozuldu 

Yok diyo gidip çalışacak orda da sabah beste orda çalışacak kendi iş saatine kadar daha sonra kendi işi daha sonra akşam paydost yine babasının yani evliliğim babası anası üzerine kurulmuş  sanki 

Genel olarak iyi ama bıktım artık bugün dicem ya ailen ya ben yetti ya gençliğimi  yedi bitirdiler egerki kendimi dusunuyorsam hayat bana zehir olsun tek düşüncem çocuklar yani vaktin varsa bizimle ilgilen ne diye boş vakit geçiriyor 

Babasininda durumu iyi yemin ederim ya olmasa neyse herşeyi ailesi yapyor esimde mecbur tamam diyo abisi giderse bu gitmese olmazmış yetti canıma ya yetti boşanmak istiyorum resmen yemin ederim sadece ona kızamıyorum beni seviyor eminim ama böyle yapınca ben soruyorum hayattan yaşamaktan 

9 Cevaplar

0 oy
tarafından

En İyi Cevap
Ve bişey diyince kalga oluyor evde 

Benim amacım normal bir ailem normal yuvam olsun ama öyle bir kaynana kayın baba var düşmanıma bile vermesin Allahım
(625 puan) tarafından
Canım üzme kendini senle mesajlasamiyoruz özelde  eşinin kendisi düşünmesi lazım cocuunu hayır demeyi ogrenmeli
tarafından
Hayır diyor ama inan öyle bir ailesi var insanı kanser eder pes etmiyorlar
-Reklam-
0 oy
(3,669 puan) tarafından
Eşin tamam diyorsa yapacak bisey yok gibi
tarafından
Tamam diyor ama istemediğini mecbur olduğunu belirtiyor
Ancak her şekilde oda boyun egdigi için benim gözümde oda suçlu
0 oy
(122 puan) tarafından
Yerimde olsan napcan kiz eşim gece 11 de bazen 12 de gelyo sabah 7 de gidiyo ve tatili yok 2 aylik bebekle tek başima hergun evdeym
tarafından
Kız sen iyimisin :))
Benim delirme sebebim o zaten eşim iki ay oldu ayrı işte çalışıyor 6 seneluk evliyim sadece bu iki ay parayı eve getirdi geri kalan hep babasının elinde bizim parayı bize harçlık diye veriyor oda haftalık 150 TL 200 TL
Sabah 5 de iş akşam iş kaçta biterse 8 9 11 12 bıktım hem para yok hem koca ne zorluklar çektim bir ben bir Allah bilir 6 senedir bu böyle
(211 puan) tarafından
ALLAH sabır wersin
0 oy
(1,307 puan) tarafından
Ah canmm benim anlıyorum seni yetti bu aileler canımıza bnmkide bni armş sözde rüyasında görmş bnm ***** kocam ne varsa ytştriyo anasına bnde kafayı yemek üzereyim 
tarafından
Ne görmüş rüyada ki Allah yardımcımız olsun
(1,307 puan) tarafından
Amin canm
Evde ne oluyorsa anasnn haberi var dondurcm altta bnm buzdolabında onnda çekmecesi çatladı hani don faln olnca onuda eşim görmüştü biraz önce kaynanam armş neymş de bnm dondurcmla uğraşmış rüyasında bu kadar da ayrıntılı yalnz salağım ya ben anlamicam sanane dimi bnm dolbmdan evimden ister kırarım ister parçlrm boş konşuyo bni kndrcak sözde
tarafından
Dedi kodu peşinde seninkide allah akıl fikir versin ya
Hepsi aynı hepsi
(1,307 puan) tarafından
Evettt öyle bacm hasetlıkten fesatlıktan ölecek bigün
0 oy
(5,368 puan) tarafından
Bedava nye çalşyor kı parasını alsn 
tarafından
Abisi bırakmıyor diyo babam yaşlı ona kalsın para babaninda evi arabası emeklilik var dertleri ne anlamış değilim
(5,368 puan) tarafından
Eşin onların sözunu çok dnlıyor bnm eşim oyle degl vala
tarafından
Her sözlerini değil bu iş konusu beni delirtti ortada para pul yok koca yok bu adam bizim sirtimizdan geçiniyor ve bilerek varlıktan yokluk çektiriyor
Akıl sagligimdan olacagim artık
(5,368 puan) tarafından
Vlla haklısın artık tkma kafana inşşalah herşey düzelir
0 oy
(7,935 puan) tarafından
Bu devirde geçim zor babası da olsa eşin çalışınca çalıştığının parasını vermeli.Sen de haklısın insan vakit geçirmeyince evlendiğiğinin farkına varamıyor.Çocuklara baba ilgisi de gerekiyor
tarafından
Evet haklısınız öbür türlü ne para var ne ilgi yemin ederim kendim için birşey istemiyorum çocuklar büyüyor 6 senedir kiradaym kıt kanaat geciniyoruz onlar yüzünden
0 oy
tarafından
düzenlendi
Bakın bu günde böyle huzuru nerde bulucam ben
(22,070 puan) tarafından
Canım değişmez babaya anaya bu kadar düşkün olan erkek değişmez malesef bu boyle gider
tarafından
Eda hiç iyi değilim inan çok mutsuzum bir gün iyi oluyor çok sevinirim
Ertesi gün farkı normalde beni çok seviyor eminim ailesine yok diyemiyor :(
Bıktım bunaldım dert hastası oldum ya nerdeyse bosaniyim bana devlet baksın dicem öylede olmuyo olmuyo iste
(22,070 puan) tarafından
Canım ya anliyom seni emin ol ama anaci babacı olan erkek kolay kolay değişmez istediğin kadar dil doksende artık kabullenip herşeye susup otur hic değilse kendi mutluluğun için bosver gormezden gel canın gezmek istedigindede al bebelerini git parka dolaş otur aman be ne uzuluyon kocan seni seviyomu seviyo destek oluyomu oluyo bosver bunlari kafana takip da kendini iyice yıpratma sen doğru düzgün bi hayat geçiremedin bunları dert etme mutlu olmaya bak tmmi canimm
tarafından
Tamam çok haklısın bende diyorum ki aklını başına al çalış köşeye üç kuruş at bizim çocuklarımız var anlamyor
0 oy
(211 puan) tarafından
Canım sakın kimse için yuvani bozma bu devirde yuva bozmak çok kolay ama kurmak çok Zor otur eşinle konuş gözünü Korkut ama abartma yuwani bozma sakın sakın derim
tarafından
Anlamıyor anlamyor inan bıktım :(
(211 puan) tarafından
Wala canım napsanda olan sana olur o yüzden öfkeyle karar werme bekle biraz
0 oy
(13,887 puan) tarafından

Allah akıl fikir versin rşine

tarafından
Diyorum ya ben kafayı yiyorum yakında akıl sağlığım gittiği için tımarhanelik olacam
(13,887 puan) tarafından
sabret canm geçen post açmıştın herley iyi diye inşAllah yine düzelir
tarafından
Yok bir gün iyi bir gün böyle bıktım:(

İlgili sorular

0 oy
14 cevap 495 göst.
21 Nisan 2024 Aile kategorisinde hayallhanem (168 puan) tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 252 göst.
9 Şubat 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Kralice (19 puan) tarafından soruldu
0 oy
24 cevap 831 göst.
26 Ocak 2024 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
+1 oy
12 cevap 627 göst.
31 Aralık 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu

380,202 soru

11,382,369 cevap

34,881 kullanıcı

...