0 oy
749 göst.
Aile kategorisinde (535 puan) tarafından
En baştan anlatiyim yeni evlendim 1 ay oldu kayinbabam şehir dışında ise gidiyordu kayinvalidem her gittiginde bize geliyordu kalmaya oda 1 hafta filan neyse işte 3-4 ay boyle sürdü sonra 5-6 aylik evliyim ayağı kırıldı bende o sira 3-4 aylik hamıleyim 3 ay yattı ona baktım(annemiz tabi bakıcam) sonra dogum yapana kadar Her ay gelirdi yine ama bu sefer ayda 1 hafta filan kalırdı toplam bu arada aramızda arabayla 15 dk lık mesafe var neyse dogum yaptim 10 ay oldu 1 hafta evinde 1 hafta bizde öyle kısada kalmıyor kötü biri değil seviyorumda ama insanın düzeni var evde kendi halimde yaşamayı seviyorum mesela o varken ayağı uzatamam eşimin dizine yatıyım desem yatamam geldiğinde bide banyo tarafında misafir odamız orda yatıyor o konudada rahat değiliz bide artik Yatak odama pat dalıyor musait mi oda degilmi hiç sormaz cocugun eşyaları filan orda diye onceden sorun etmezdim ama son zamanlar bu durumlar iyice beni rahatsız eder oldu

12 Cevaplar

0 oy
(7,410 puan) tarafından
Yani kim olsa rahatz olur canim:/ ALLAH yardımcın olsun 
(535 puan) tarafından
Ayrımı geldim bir mi geldim anlamadim bunu yapan kayinvalidem değil annemde olsa rahatsız olurum kayinvalidem de onda böyle düşünüyor degilim
-Reklam-
0 oy
(321 puan) tarafından
Eşinle konuş kuzum bende aynı senin gibiydim evi ayırıyoruz eğer esin anlayışlıysa
(535 puan) tarafından
Yok değil ki anlamaz bugün kendisi ısrar kıyamet getirmiş daha cuma günü gittiydi
(321 puan) tarafından
Çok zor bir durum biliyorum kuzum çok iyi anlıyorum sen ne yapmayı düşünüyorsun
(535 puan) tarafından
Ya aslında kayinvalidem kötü biri değil iyide anlaşırız gelince yardim eder bana ama uzakta değiliz ki gündüz gelsin akşam gitsin istiyorum yada 1-2 gün kalsin
0 oy
(27,348 puan) tarafından

Karsina al guzelce konuş kırmadan. 

Laftan anlar oda heralde

(535 puan) tarafından
Kırmadan nasil konuşulur ki
0 oy
(385 puan) tarafından
Dedigin gibi düzen olunca zor 
0 oy
(4,289 puan) tarafından
Eşinle paylaş konuş herşeyin bi mahremiyeti vardır. Odaniza izinsiz girmesi veya yeni elisiniz sonuç da herşeyin bi sınırı vardir
(4,289 puan) tarafından
Ilahi valla güldüm kaynanana turşusunu kursaymış oğlunun. Biz baba evinden çıkıyoruz bir bayan olarak annelerimize daha duskunuzdur yapısal olarak ben şahsen annem de annem diye bi şey dememisimdir evlilik sonuç da elbette olması gereken bu fazla ajitasyon yaratmis gaynana:D
(535 puan) tarafından
Sorma daha neler neler bidaha dünyaya gelsem evlenmeyi düşünmeden önce kac kardeşin var diye sorarım yada vazgeçtim evlenmem
(4,289 puan) tarafından
Bekarken insan hiç bole düşünmüyor iste kasnak insanin başına geçince anlıyor evlilik katilamdir evlenmeyin diyesim var :D
(535 puan) tarafından
Haha  demi yine bugün sabah yine odaya daldı kayinvalidem cocugu görecem diye yaz günü diye iç camasirla yatiyordum zor giydim pijamayi
(4,289 puan) tarafından
Yok artik sabrina hayran kaldım hiç mi bisey demedin
0 oy
(3,458 puan) tarafından
Bende olsam rahatsız olurdum. Odana girmesinden rahatsız olduğunu bir şekilde hissettirmelisin ona. Ama kalma konusunda bişey diyemeyecm ya. 
(535 puan) tarafından
Odama girme konusuda doğumdan sonra oldu oglum eşyaları besigi orda onun için giriyor genelde ama iste yatak odasi müsait mi degilmi bi sormak gerek bence
0 oy
tarafından
Rabbim bir oturana ve sana yardım etsin zor valla 
(535 puan) tarafından
Amin canim daha annem geldi geçen uzaktayız yılda 1 defa gelir işte 3 hafta kaldı kayinvalidem de onla birlikte 2 hafta kaldı daha diyorki bana niye gelmediniz kendisi hep burdaydi zatn onu görmez
tarafından
Kız annen de rahatsız olmuştur simdi anne kız başbaşa kalamamışsınız
(535 puan) tarafından
Hiç kalamadık nerdeyse
0 oy
tarafından
Seni okadar iyi anlıyorum ki benim kaynanamda öyle ben açık açık söylediğim halde yinede giriyor sinir oluyorum resmen kızdırmak için yapıyor yaa off ne desem bilemedim inşallah seninki anlar canım bence eşine söyle o konuşsun 
(535 puan) tarafından
Esimede desem kötü ben olurum derki ne var sana yardim ediyor der
tarafından
Evet orasıda öyle
0 oy
(48,660 puan) tarafından
böyle gelmis boyle gider ya esinle konuscan ki esim anlayisli olmaz yazmissin yazm bir kavga küslük olacakki ayagini cekecek
(48,660 puan) tarafından
benim annemde kayinvalidemde kqlcaz diye odleri koptu bu kadar rahat olan insanlara kiziyorum ne kadar iyi olursa olsun herkes kendi evini bilmeli benim babamda istemez annem kalsin bana birkac saatligine geliyo eve gidince nerde kaldin diyormus
(535 puan) tarafından
Yaa tabiki bu kadar annemde kalsa onun icinde ayni şeyleri düşünürüm herkesin kendine gore bi düzeni oluyor sonucta
(48,660 puan) tarafından
tabiki canim kendin gusellikle desen anne artik kalmana gerek yok ben bebege bakabiliyorum gibisinden
(535 puan) tarafından
Bakmak degilki özlüyorum diye geliyor zatn o evde olduğu hafta illa bizde bir gün oraya gideriz
(48,660 puan) tarafından
çok sıkıcı bir durum
0 oy
(788 puan) tarafından
Vallahi ben bir oturuyorum 3 katlı evimiz üst iki katı bana ait diğer giriş kat kayınvalideme daha bugüne kadar 6 aylık evliyim evime gelir.direk salona gider oturur mutfağa.bile girmez çoğu zaman üst.yatak odası katıma heleki hiç çıkmaz ama bu.cocuk olunca değişecek mi.ayni şekil mi devam edecek bilemem Allah yardımcın olsun canım zor
(535 puan) tarafından
Tabi öyle bide çocuk olunca insan her zamn toplu olamıyor çekiniyor da
(788 puan) tarafından
Güzel bir dille yatak odasına girmemesi gerektiğini söyle ilerde daha çok sıkıntı yaşarsın evinden çıkmaz vallahi
(535 puan) tarafından
Diyorum ya işte 1 hafta evinde 1 hafta bizde valla ben evim dışında bir yerde rahat da edemem
(788 puan) tarafından
Sen sessiz kaldığın sürece o 1 hafta evinde geçirdiği vakiti bile senin yatak odanda geçirecek haberin olsun konuşman lazım
0 oy
(1,113 puan) tarafından
Canim en bastan alıştırmışsın biz uzaktayiz 7 saat kadar ama gelip kalinca da esimle koltukta yatarim sarilirim dizine de yatarim biz böyleyiz rahatsiz oluyosa gelmesin kendini kisitlama ona göre yaşayacak degilsiniz asker arkadasin mi bu adam senin odana da girmesin oyle kitle kapini birkere icerdeyken anlar
0 oy
(1 puan) tarafından
Gece üstünüze kapıyı kitleyi bak bakalım bidaha giriyomu

İlgili sorular

0 oy
9 cevap 260 göst.
20 Nisan 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Zeynep63 (194 puan) tarafından soruldu
0 oy
22 cevap 824 göst.
29 Nisan 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 108 göst.
31 Temmuz 2023 Aile kategorisinde suheylay (18 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 236 göst.
23 Mayıs 2023 Aile kategorisinde Papatya02 (868 puan) tarafından soruldu

379,476 soru

11,360,058 cevap

34,838 kullanıcı