0 oy
438 göst.
Diğer kategorisinde (193 puan) tarafından
2. Evliliğim kızlar ilkinde her şey vardı şiddet alkol uyuşturucu vs vs. Aklınıza ne gelirse 2.5 sene kaldım en son aldatıldım sürekli şu sözü duydum "yapma, yuvani yıkma, o erkektir yapar, ne olmuş yapıyorsa?" vallaha çocuğum yoktu hemen ayrıldım şuan 2. Evliliğim bazen sorunlarımız oluyor kıskanç olduğum için fakat bazıları o kadar çok ağır şeyler yazıyor ki ben sorunlarımı onların yanında sorun olarak bile görmüyorum. Size tek tavsiyem SUSMAYIN! Bizler kadınız demir direk değil. Her şeye susmak katlanmak zorunda değiliz. Biz naif ve zarif bir şekilde yaratıldık. Acı çekelim diye değil. Laf söylüyorlarsa umursamayın takmayın yokmuş gibi davranın bir insana verilecek en büyük ceza onu görmezden gelmektir. 

5 Cevaplar

0 oy
(1,437 puan) tarafından
Nariniz ama kırıyorlar işte... 
(193 puan) tarafından
Hemde en narin yerden
-Reklam-
0 oy
tarafından
Asla susmayacaksın ben onu bilir onu konuşurum. Kimse kimsenin kölesi değil kimse için ömür heba etmeye değmez. 
(193 puan) tarafından
Evet canım kimse canımızdan önemli değil
0 oy
(8,082 puan) tarafından
Kesinlikle katılıyorum. 
(193 puan) tarafından
Sonuçta beton değiliz her şeye susalım
0 oy
(4,237 puan) tarafından
Kiz kardesm de ayni durumdaydi esi yillardir aldatiyor adam.aleni gezip tozuyor iki cocugum var onlara kiyamiyorum diye diye 8 yilini cope atti surekli siddet gordu karakolluk oldu yinede evlatlarm dedi ama sonunda oda bitti ayrilma asamasinda suan simdide bosa giden yillarina uzuluyor iste 
(193 puan) tarafından
Bir evlilik başta neyse sonununda odur canım kim ne derse desin
(4,237 puan) tarafından
Aynen oyle katiliyorum sana duzen basta bozuksa sonuda bozuktur
0 oy
(184 puan) tarafından
Mutlu olmak istiyoruz ve bir kadını mutlu etmek çok kolay aslında ve çok değerliyiz canım değerimizi biz bilmezsek kimse bilmez en iyisini yapmışsın canım 
(193 puan) tarafından
Biz bir şekerle bile mutlu olabilen varlıklarız
(184 puan) tarafından
Güzel söze kanıyoruz canım aslında bizi anlamak çok kolay anlayana ama

İlgili sorular

0 oy
26 cevap 563 göst.
6 Nisan 2020 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 503 göst.
17 Kasım 2020 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy