0 oy
368 göst.
Aile kategorisinde tarafından
Eşimle 10 gündür falan aramız soğuk bi sorun var ama anlatmıyor. Kac kere konuşmaya yeltendiysem bisey demedi. Neyle ilgili olduğunu bile söylemedi. Ufacık biseyi bile kafaya takan birisi. Normalde de zaten sorununu hemen anlatmazdı. Ama bu kadar da uzatmazdı. Yanlış bisey mi yaptım diye düşünüyorum ama yok yapmadım gibi geliyor. Dün biraz konuşmak istedim yine aynı. Her sabah bebegimizi ve beni öper öyle işe giderdi. Bugün uyanamamışım bisey demeden çıkıp gitmiş (uyuyor olsam bile oğlumu öper bana da gidiyorum der giderdi) 

Onunla beraber bende çok üzülüyorum ve yediremiyorum kendime. 

Aksamları kaynanamgille yemek yeriz. Kendi ailesiyle konuşur güler. Ama benimle başbaşa kalınca konuşmuyor bile pek. Benimle ilgili bisey gibi geliyor bana

Sizce birkaç gün düşünmesi için yalnız bırakıp anneme gitmeli miyim.

Mesajlarıma bile cvp vermiyor ya delircem

7 Cevaplar

+1 oy
tarafından
Bence gitme yani zaten soğuk diyorsun iyice açılır aranız 
tarafından
Teşekkürler cvp için
-Reklam-
0 oy
tarafından
Kaçan kovalanir canım .Sen soğuk davran bu defa o dusunsun ne oldu diye.Elinden geleni yapmışsın bırak o senin peşinden koşsun.
tarafından
Teşekkürler cvp için
0 oy
tarafından

Bu durumda hemen annenin yanına gitmeyi düşünmekte yanlisin,

Helle biraz bekle sende sessiz kal msj atma, hiç birseh sorma kendisi senjnle konusacak...

Sen ne kadar üzerine gidersen o kaçar, yani kaçan kovalanır hesabı, sende onun gibi davran kendisi gelip konuşmaya başlayacak...

tarafından
Anladım canım. Hemen düşünmedim annemin yanına gitmeyi. 10gün sonra yani az önce aklıma geldi.. Ama ne bilim iki yıl olcak evleneli benimle derdini paylaşmaması, durduk yere soğuması.. İçim parçalanıyor resmen
tarafından
Erkekler hep öyledir inan,

Sen sadece sus, hiç neden niçin diye dahi sorma , yemeğini ver çayını ver sende sus , kendi seninle konuşacak ,yanasmaya çalışacak ...
tarafından
Tamam canım yapıcam. Birde bunu denicem. Teşekkürler cvp icin
tarafından
Hadi bakalım aranız düzelince yine yazarsın :)
tarafından
Tamam canım
0 oy
tarafından
Çok sinir olurum bu tür triplere varsa derdin söyle ne demeye uzatıyorsun. Ben olsam giderdim biraz da o benim pesimden koşsun 
tarafından
Ahh bi bilsemm
0 oy
(1,993 puan) tarafından

Gidersen araya daha çok soğukluk girer canım eşim beni hiç annemlerde kalmaya birakmadi mesela. Bir kere kalmak istedim annemlere gidene kadar yolda tartisti benimle hem git dedi sonra da kalirsan aramiza sogukluk girer diye trip yapti tamam kalmiyorum dedim kiyafetlerimi arabaya koydu evimize giderken de son ses muzik açıp neseli neseli döndük ;)

tarafından
Bana ne der bilmiyorum
(1,993 puan) tarafından
Evinde due birak konusma kafasini dinlesin zaten sonradan hallolur gidersen ama soğukluk girer unutma benim eşim hep der gez toz ben gelmeden evimizde ol eşimi evimde görmek istiyorum der
tarafından
Ben bi evimin yanındaki markete doğru yürüyeyim. İyi gelir blki
0 oy
(1,113 puan) tarafından
Ben evden ayrilmaya karşıyım yani ne olursa olsun evinden cikma cikiyosanda geri gelme oyle ara verelim yalniz kalsin falan sonra büyük sorunlar acar
tarafından
Gitmicem canım
0 oy
(6,825 puan) tarafından
Ne diyim bilemedim illa tahmin ediyor olman lazım durup dururken yapması saçma.gitmek de olmaz belki gitmen işine yarayacak
tarafından
Gitmicem beklicem illa söylicek. Bisey yapmadan beklicem artık. Ahh bi tahmin edebilsem

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 155 göst.
28 Mart 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde gulistaN18 (2,132 puan) tarafından soruldu
+1 oy
14 cevap 557 göst.
22 Ocak 2022 Aile kategorisinde sazh (5,108 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 216 göst.
13 Mart 2021 Diğer kategorisinde yigitinannesi0 (1,301 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 109 göst.

377,324 soru

11,291,785 cevap

34,710 kullanıcı

...