0 oy
1,289 göst.
Diğer kategorisinde (571 puan) tarafından

imagekızlar 9 aylık kuşum adı bulut bugün uçup gitti balkondan eşim mutfağa bi giriyor bulutu bulamadı bu ince tülü indirip çıkmış ordan mutfak kapısı açık kalmış ordan kaçıp gitmiş bende annemin evindeyim yoksa kapısını kilitler iyi bakardım çok üzüldüm evladım gibiydi çok alışmıştık birbirimize şimdi eve gittiğimde onu bulamicam ve daha çok üzüleceğim eşimde kafesi balkona bıraktı belki geri gelir diye inşallah geri gelir tek umudum o :'(

12 Cevaplar

+2 oy
(55 puan) tarafından
Benimde iki tane mubisim var hep ruyama giriyor ucup gittigi cok uzucu cidden .benim kus cok narin atik degil hhic bi kacsa disarda kargalar yer insallh doner kusun :(
(571 puan) tarafından
İnşallah canim yem olmasından korkuyorum
-Reklam-
+1 oy
(130 puan) tarafından
Eşin çevredeki ağaçlara baksın kuzum eğer uçma yetisi tam gelişmemişse üzüldüm yahu benimde kuşlarim vardı çok seviyorum muhabbet kuşuydu biri bana çok alışmıştı dudağımı öpüyordu hatta eşim ben memleketteyken vermiş birine çok üzülmüştüm ama nasip be kuzum 
(571 puan) tarafından
Eşim dolandı saatlerce bulamadı bana sonradan söyledi bulamayınca çok üzüldüm benimkide çok öpüyordu her gelene öpücük atiyordu
(130 puan) tarafından
Ay üzüldüm ya yenisini alin ozmn ne yapcan başka yapacak birşey yok
(571 puan) tarafından
Yenisini istemiyorum yaa kendi kusuma alistim ya başka istemiyorum suanlii
+1 oy
(300 puan) tarafından
Allah iyiligini versin Rabbim muhafaza etsin bebegine bir sey oldu sandım. Kuşun için de üzüldüm insan alışınca evladı gibi oluyo uzun sure yokluğunu hissediyo bizim de 4 tane kuşumuz vardı bakımı zorlasinca başkasına verdik ama uzun süre yoklugunu hissettim boşlukları  belliydi özledim. InşaAllah senin kuşun da gelir
(1,499 puan) tarafından
Ayyy inan ki bende bebeğine birşey oldu sandım çok korktum Allah sağlıkla hayırlı şekilde  bebeğini kucağına almayı nasip etsin tüm annelerin kimsenin kucağını boş bırakmasın
(300 puan) tarafından
Amin amin InşaAllah
(571 puan) tarafından
Amin inşallah canım yok çok şükür bebeğim iyi ama oglusum da uçup gitmeyeydi bebeğim doğunca birlikte buyurlerdi ama nasip iste
(300 puan) tarafından
Evet aynen öyle nasip insaAllah geri gelir
+1 oy
(2,840 puan) tarafından
Evet canim evlat gibi oluyolar gercekten benimde sultan papaganim vardi hic ayrilmazdi yanimdan tepemden inmezdi bi anlik uyku sersemiyle balkon kapisini actim oda kacti 1 hafta agladim arkasindan kafesle sokak sokak gezdim ama bulamadim balkona koydum kafesi gelir diye gelmedi ele alisikdi bide bulanin insafina kalmis getirmedi bulan varsa da cok zor oluyo rabbim kavustursun insallah bulunur konukomsuya sorun agaclarda olabilir cok uzaklasmaz muhabbet kuslari cevreye bakin mutlaka birinin evine balkonuna konmus olabilir
(571 puan) tarafından
Eve gidince ilk işim bütün binalara sormak olucak ve evin ilerisinde kuscu var bulan oraya bırakırsa benim için çok çok iyi olur inşallah öyle yapmislardir
+1 oy
tarafından
Allah seni napmasin kız korkuttn beni başlığı görünce başka bişey zannettim 
(571 puan) tarafından
Ne zannettin :)
tarafından
Soylemiyom boş ver
(571 puan) tarafından
Tamam canım :)
+1 oy
(1,948 puan) tarafından
İnşallah gelir canım 
(571 puan) tarafından
İnşallah canim benim
+1 oy
(2,032 puan) tarafından

İnsallah geri gelir cnm :(

(571 puan) tarafından
İnşallah canim tek umudum o
+1 oy
(588 puan) tarafından

Benim de bi kuşum vardi simsek die o da ölünce başında 3 gün ağladım  sürekli kömďügüm yere gidip başını bekledim ama gelmicek biliyordum cocukluk iste üzülme kuzum :'(

(571 puan) tarafından
Ölürse daha çok üzülürdüm biri bakarsa sevinirim muhteşem ve çok akilliydi ya bembeyazdi mis gibi kokuyordu yediğim ekmeği ağzıma atana kadar yemeğe çalışıyordu  evlat gibiydi ya
(588 puan) tarafından
Size alışık sa döner gelir canm umudunu yitirme
(571 puan) tarafından
İnşallah biri almamissa doner
(588 puan) tarafından
Kuşlar evlat gibi yeni doğan bebek gibi hisseder kaldığı yuvayı ayrılamaz canm dönecektir merak etme
(571 puan) tarafından
Ay inşallah yavrum yaa
+1 oy
(45 puan) tarafından
Canım etraftadir o mutlaka uzağa gidemez sesini dinleseydi otmustur o şimdi baya çünkü benim kusumda kaçtı arka binada bulduk ama nasıl ötüyor du sesine gittik 
(571 puan) tarafından
Eşim 1 2 saat dolandı bizim oturduğumuz semtte hep büyük binalar var birinin balkonuna konmuştur kesin
+1 oy
(7,118 puan) tarafından
Inşaallah döner.gelir geri canım.  Biz de geçen hafta aldık bir tane muhabbet kusu kizim.istedi diye çok bağlandı kuzum 1 hafta da :(
(571 puan) tarafından
İnşallah canim rüyamda gördüm zaten geri gelmişti bende çok baglanmistim inşallah geri gelir
(7,118 puan) tarafından
Eğittiysen gelir inş canım.
(571 puan) tarafından
Eğitimde gelirmi ona kalmis
+1 oy
(4,758 puan) tarafından
Üzüldüm senin adına kuzum inşallah geri gelir çok da tatlıymış kuzum ❤️ 
(571 puan) tarafından
İnşallah canim cok özledim zaten
0 oy
tarafından
Pati buldular da ilan ver canım belki gören duyan bulan biri olur müge anlının kurduğu sayfa bir çok kişi kedisini köpeğini kuşunu oradan buluyor 
tarafından
Instagram dan bak canım ben gerçekten çok ciddiyim bulunma ihtimali var bide cana yakında bir kuş herhalde ki büyük ihtimal tutar biri bulunma ihtimali var yani
(571 puan) tarafından
ınsagramda nerden sorular kime
tarafından
Pati buldular olması lazım canım
(571 puan) tarafından
İnşallah yardımcı olurlar
tarafından
Inşallah olurlar canım

İlgili sorular

0 oy
9 cevap 236 göst.
16 Mart 2022 Diğer kategorisinde Hicran_yldz!! (2,303 puan) tarafından soruldu