0 oy
307 göst.
Diğer kategorisinde (3,151 puan) tarafından
Daha önce devlette doğum yapıp özel oda tutan var mı acaba ücretler 3 aşağı 5 yukarı ne kadardır? Ben urla devlet hastanesinde sezeryan olucam drumun hemşiresine sordum geçen özel oda varmı diye oda var dedi sezeryan olanlara veriliyor ama dedi benimde sezeryan olcak zaten dedim tamam o zaman çıkıp bakabilirsin dedi ama vaktim yoktu fiyat bilgisi de vermediler bide özel oda tutarsan erkek refakatçi kalabilirmiş normalde kalamazmis daha once bu uygulamayi kullanan olduysa bilgi verebilir mi?

2 Cevaplar

0 oy
(2,840 puan) tarafından
Bende surda duruyim merak ettigim bi konu bu
(2,840 puan) tarafından
Rabbim bidaha yasatmasin canim bebegin sagliklimi peki yasiyormu:( benim oglusum 31 haftalik 1.600 grm dogmustu simdi 9 yasinda cok sukur o gunler cok zor prameture annesi olmak :( insallah bu gebeligimizde saglikli bebisler dogururuz
(3,151 puan) tarafından
Bizimde 34 te dogmustu 2.200 gr cigerleri gelismemisti solunum sıkıntısı vardı bide emme refleksi oluşmamıştı ama 1 ay kuvozde kaldı çok şükür iyi şimdi sağlıklı zehir gibi 2 yasına geldi bile nerdeyse zaten sırf oda yanimda olabilsin diye ozel oda peşindeyim birakcak kimsem yok onu benzinde durmaz:((
(2,840 puan) tarafından
Masallah rabbim yasatmasin bize o gunleri cok zor ya bebislerden ayri kalmak benim oglus 15 gun kaldi kuvezde 1.800 oldugunda eve cikardik minnacikti ama buyudukce aynen zehir ne kelimee aboww laf yetistiremiyorum dun bana anne ben ergen olcammi diyo deli cocumm benim bende sen erken ergenlestin annemm dedim :) hayir istemiyomus ergen olmak
(3,151 puan) tarafından
Hahah maşallah allah bağışlasın erken doğan çocuklar daha zeki oluyor diyorlar zaten benim kızımda tam konuşamıyor ama gözleri fildir fildir hareketleri filan cin olmadan adam çarpıyor valla :) allah acılarını göstermesin
(2,840 puan) tarafından
Amin canim amin oyleymis gercekten daha zeki oluyolar
-Reklam-
0 oy
(7,118 puan) tarafından
Özel o da için refakatciye ayrı ücret aliyor bazı hastaneler onu sormayı unutma canım .Ben ilk ankara gata da yaptım doğumumu özel gibiydi.tek başına.kaldim.gerek kalmadı özel.odaya. Şuan üniversite hastanesine gidiyorum.  Özel o da var ama doğum.yaparken ayarlanabilirmis ancak olursa olur.olmazsa dünyanın sonu değil ne yapayım. 
(3,151 puan) tarafından
Nirmal odada zaten refakatci oluyor ozel oda icin niye ayri ucret isteniyor ki onu idrak edemedim zaten idaya para veriyoruz icine kimi koyarsak koyalim cok sacma geldi bana bi sorayim bunuda. Bide benim sadece annem olucak bide kizim var birakicak kimsem yok kizimda hastanede kalsin diye ozel oda istiyorum ben. Sokakta birakamam ya 2 yasinda cocugu mecbur bizimle kalacak yani.
(7,118 puan) tarafından
Amaç ticaret olunca canım yemek için  kalacak kişi için ücret istiyorlar.
(3,151 puan) tarafından
Çok saçma ya odaya para veriyorum refakatciye ne yüzle istiyorlar ki özelde bile sadece doğuma para veriyorsun ne refakatçi ne oda parası istemiyorlar yuh yani nerden soysak diye düşünüyorlar resmen.

İlgili sorular

0 oy
0 cevap 21 göst.
0 oy
4 cevap 76 göst.
0 oy
3 cevap 71 göst.
16 Mart 2024 Diğer kategorisinde 1Anne1Melek (224 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 70 göst.
11 Mart 2024 Diğer kategorisinde Bayanmerakli (890 puan) tarafından soruldu

378,094 soru