0 oy
336 göst.
Diğer kategorisinde (8 puan) tarafından
Merhaba kızlar. Ben park beşik almayı düşünüyorum, etrafımdan hep park beşik tavsiye ettiler ama komşum yeni doğum yaptı ve park beşik alma gece emzirmek için bebeği alırken zor oluyor dedi. Ben biraz tedirgin oldum o yüzden, gerçekten geceleri zor mu oluyor. Sizin tavsiyeleriniz nelerdir ? Şimdiden teşekkür ederim.

12 Cevaplar

0 oy
tarafından

Bence park beşik çok kullanışlı 

-Reklam-
0 oy
(10,357 puan) tarafından
Yoyko park beşik anne yanı da oluyor bin lira gibi bir şeydi canım ondan al
0 oy
tarafından
Aklim olsa park besik alirdim mobilya aldim.pismanim
(4,875 puan) tarafından
Keşke ikea in besiklerinden alsaymsm.
2. Çocuğa kesinlikle alacam :)
(4,875 puan) tarafından
Eda güneş sallanırken yan kısımlarda siyah yer var ya sağa sola gidiyor orayı çıkardık.
(22,070 puan) tarafından
Canım bakiyom ama bulamadım ki bi görsel atarmisin eğer musaitsen
tarafından
Evet ordan oluyor hatice doğru  diyo
(4,875 puan) tarafından
Eda güneş sen beşik fotonu atsana bakalım
0 oy
tarafından
Anne yani derim başka bi şey demem. Chicco next2me kullanıyorum bi bak bence 
0 oy
(48,671 puan) tarafından
8.5 ay küçük besikte yatti sonra park besige gectik alt kademede zor oluyor altina battaniye koydum yukselttim biraz ama alıştık memnunuz biz
0 oy
(10,036 puan) tarafından
Bebegin ne kadarlikki
0 oy
(291 puan) tarafından
Park beşik 2 katlı olabiliyor. 2. Katı yenidoğan için. Komşununki ondan değildir. Bir kaç ay üstte yatar sonra alta geçersin. 
0 oy
tarafından
Yoo park beşikler iki katli yenidogan zamani ilk matini kullaniyorsun büyüdükten sonra o kismi kaldirip alt katini kullaniyorsun. Benim bebe suan 5 aylik gayet memnunun alt katina ben gectim gunduz ben temizlik yaprken icinde rahat oynasin diye. Ben cok memnunum.
0 oy
tarafından
Ben kullanıyorum çok kullanışlı
0 oy
(13,700 puan) tarafından
Bin pişman olursun aldığına.

Cokmoismanim
(8 puan) tarafından
Neden ki
(13,700 puan) tarafından
Saçma sapan bişey.
Adam akıllı sallasan ayaklari hemen. Bozukucaj gbi oluyo
8 ay yattı 8 aydır yerde yatiriyorum
0 oy
(1,983 puan) tarafından
Ben küçük salıncak tarzı aldım yatak odasında duruyor oturma odasında da park beşik aldım daha kullanışlı
0 oy
(538 puan) tarafından
Ekstra  küçük bi beşik daha al bence. 200tl falan sanırım. Salonda mutfakta yatak odasında falan sallarsın 6 7 aya kadar falan kullanırsın. Bebiş küçük olduğu için park beşik büyük geliyordur. Küçük beşiği kimseye de verme kardeşi falan olursa oda kullanır. 

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 120 göst.
6 Şubat 2022 Alışveriş-Hediye kategorisinde Papatya__cicek5424 (1,028 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 83 göst.
1 Temmuz 2021 Alışveriş-Hediye kategorisinde Selcan123 (274 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 341 göst.
27 Nisan 2021 Diğer kategorisinde Maviiii (183 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 186 göst.
2 Mart 2021 Alışveriş-Hediye kategorisinde Zynp54 (1,077 puan) tarafından soruldu

379,750 soru

11,368,262 cevap

34,850 kullanıcı

...