0 oy
334 göst.
Alışveriş-Hediye kategorisinde (503 puan) tarafından
tarafından düzenlendi

Sorum yukarida

5 Cevaplar

0 oy
tarafından
Almssin artık canım güle güle kullansın bebisin bende dogurmadm henüz fikrim yok o yüzden
tarafından
İyi yapmasınız canım güle güle kullanın
-Reklam-
0 oy
(655 puan) tarafından
Kuzum puset araba koltuğu gibi de kullanılıyor mu peki öyle kullanılsa çok işine yarardı 
(655 puan) tarafından
Öyleyse cokcguzel kuzum
(655 puan) tarafından
Nereden aldın canım birde fiyatı ne kadar
0 oy
(253 puan) tarafından
Canim puset gayet guzel sadece araba icin degil evdede cok isinie yarar mutfaga diger odalara gittiğinde bebeğini oyalarsın icinde ben hep pesimde gezdirdim bebegimi oda oda temzilik yaparken supuruken filan.hem ben darlanmadan isimi yaptim.hem bebegim beni gordu aglamadi hic oyle kucak bagimlisida olmadi bu yuzden puset cok faydalı bende iyiki almisim dedim.almisken arabanida al derim cunku fiyatlar gitgide daha artacak
(503 puan) tarafından
Ah allah razi olsun.evdede oluyor he.super mutfak.isi ozellikle onemli idi.simdi alırsak buna uyumlu birsey aliriz.haklisiniz.az bi dogumu yapam.babasi ben ayarliycam diyor.sanirim bi hediye cekimiz var onunla slicak o yuzden acele etmedi alt araba kismini
(253 puan) tarafından
Kendi aracınız varsa rahat tabi ama canim sen evde kendi kendine de cikmak istedigin olacaktir illa temmzuda dogum kisin evde dururm diye dusunme bende gecen sene temmuz sonu dogum yaptim bir haftalik bebeyle gezdim sirf hava almak icin insanin ihtiyaci oluyor.müsaitseniz diye dedim ileride dahada artcaak cunku fiyatlanmayan bisey yok durum ortada. insallah sağlıcakla gelir bebegin canim
(253 puan) tarafından
Canim ustte gordum de diğer arabayi illa buna uyumlu almana gerek yok normal cift yonlu olan arabalardan var onlarada bakabilirsin hem daha portatif hafif.traveller agir oluyor.benim durumum olmasina ragmen travel almadim arabasini cift yonlu baston tipi aldim ayri puset aldim yenidogan zamanindada kullandim yagmurlukla travel gibi oldu kapandi yani her yeri gayet kullanisli oldu.puset zaten evde hayat kurtairici onda uyudugu bile olirdu.travel cok hantal onu almada canim simdiden söyleyim :)
(253 puan) tarafından
https://ty.gl/sc6huybn

Bak bu canim biz sadece cift yönlü ve hafif olsun diye aldik beklentiyide karşıladı cok pahalida degil.ben kraft twist xl alacaktim sirf agir diye almadim bebekle onca sey tasiyoruz zaten yeterince yük oluyor
0 oy
tarafından
Postun yukarı çıksın cnm
0 oy
tarafından
Kuzum bizde senin gibi yaptık arabayi başta almadik puset aldık ama zor oluyor valla imkanin varsa ve de arabanz yoksa çok zorluyo puset iyi oluyo ama disari cknca zor kuzum

İlgili sorular

0 oy
14 cevap 873 göst.
15 Haziran 2020 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 349 göst.
28 Haziran 2019 Diğer kategorisinde ❤️Aşk-ı Mucizem❤️ (193 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 362 göst.
8 Haziran 2019 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 512 göst.
29 Temmuz 2019 Alışveriş-Hediye kategorisinde Zeynepamine (28 puan) tarafından soruldu

377,936 soru

11,312,089 cevap

34,745 kullanıcı

...