0 oy
346 göst.
Diğer kategorisinde (193 puan) tarafından

Selam kızlar bebek arabasının pusetleri varya onu bebiş doğar doğmaz kullanabilir miyiz puset biraz dik duruyor çocugun kemikleri birbirine batar mı diye düşündüm :ermm:

9 Cevaplar

0 oy
tarafından
Çukur kısma havlu battaniye flan katla köy mis gibi düz yatak oluo :D
(193 puan) tarafından
Canım içine birşey koyma diyorlar emniyet kemerini zorluyormuş bu seferde kemer takmayınca da Allah muhafaza düşermiş bebek
tarafından
Yok ya ortaya koyuyosun kemeri de takiliyo dönemiydi edemiyo zaten el üstünde tutuyorsun bişi olcak korkusuyla merk etme Allah'ın izniyle bisicik olmaz
(193 puan) tarafından
Anladım canım sağol öyle yapayım
-Reklam-
0 oy
tarafından
Ben o kisima kendi elimle küçük bir yastık diktim öyle kullandım 
(193 puan) tarafından
Evet oda mantıklı
0 oy
tarafından
Küçük yastık gibi minder gibi bisey yapmistim cnm ben çünkü hiç bisey olmadan koyarsam çocuk oturuyo gibi oluyodu oda yeni doğan bebek için hiç saglikli değil bence sende öyle bisey dikebilirsin:)
(193 puan) tarafından
Tamam canım sağol bende öyle yapacağım
0 oy
(3,187 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
Canım ben yastikli alt açma  seti vardı elyaflı onu koydum kemerde bağlanıyor. Kızım 2 aylık yemek yaparken falan hep koyuyorum.. sorun olmaz diye düşünüyorum..
(193 puan) tarafından
Evet o şekilde beli desteklenirmiş canım
0 oy
(3,151 puan) tarafından
Battaniye yastik vs ile dolgu yapip kullanabilirsin ben kullandim kizimda. Icine sinmezse puset destek minderleri var yumusak pedli dikiliyor istege gore hazir o sekilde alabilirsin.
(193 puan) tarafından
Çok iyi canım büyük bebek mağazaların da olur sanırım bi sorayım
(3,151 puan) tarafından
Evet vardir buyuk ihtimalle instagramda da bazi yapan yerler var.
0 oy
(3,798 puan) tarafından

Kücük yastık koydum ben dogdugu gunden beri kullaniyoruz puseti 2 bucuk aylik oldu artk sıgmamaya basladi :)

0 oy
(1,865 puan) tarafından
Canim yenodoganlara uygun olanlar var onlara bak bide ic kismina destekleyici koyabilirsin. Zaten yenidogan bebekler dumduz durmuyorlar bacaklar havada diz kismi bukulu oluyor anne karninda da boyle olduklarindan pusette rahatlar.
0 oy
tarafından
O boşluk yastıkla falan doldurulmalı canım :) öyle kullan :)
0 oy
(6,136 puan) tarafından
Bende anakucagini düşünüyorum ya puset daha mi iyi olur ki

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 419 göst.
13 Nisan 2019 Alışveriş-Hediye kategorisinde Aşık û maşuk (725 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 455 göst.
2 Ağustos 2019 Alışveriş-Hediye kategorisinde Balkızın annesi (759 puan) tarafından soruldu

377,061 soru

11,284,153 cevap

34,686 kullanıcı

...