0 oy
1,236 göst.
Diğer kategorisinde (671 puan) tarafından

Kayınvalidem giller köyde oturuyor bizimle bir yere gitmiyorlar yani bı kere köyden gelirken bizle geldi kaynimlara bıraktık arabaya en son bindim bilerek öyle yaptım baktım arkada oturuyor onde oturmamış açıkçası hoşuma gitti bı erkeğin yanına karısı yakışır benim düşüncem bu 

Sıkıldım diye bı konu aciyim dedim 8-)

50 Cevaplar

0 oy
tarafından
Ben yer veriyorum öyle zamanlarda
-Reklam-
0 oy
tarafından
Eğer kayınvalıdem gelicek olursa genelde öne onu ben koyarım arkaya otururum önde veya arkada oturmussun bişey farketmıyo hıcbır zamanda önde oturmak gibi Bi çabam olmadı 
0 oy
(13,203 puan) tarafından
Benimki ön koltuğu sevmez asla oturamazsın başta zorluyordum büyük diye şimdi hiç kasmıyorum. Koca arabada tek olsa bile yolcu olarak arkaya oturur Kayınpederim sağken arada otururdu o da 
0 oy
(6,978 puan) tarafından
Benim kayinvalidemde ayni, ben olmaz anne sen varken one oturmam derim, oda gec kocayin yanina der arkaya oturur sağolsun:) ama ben takintili defilim, kayinvalidem kayinbabam veya benden buyuk ablasi kardesi varsa cekinirim one oturmaya. 
0 oy
tarafından
Anne geç derim ona rağmen hep arkaya oturur
0 oy
(4,102 puan) tarafından
Biz ne zaman beraber binsek benden önce biner bana o sırayı vermez:)))
0 oy
tarafından

Arabayı ben kullanırım 8-)

0 oy
(4,647 puan) tarafından

Aslında farketmez farketmez ama aradaki fark buu 

Direk kaynanam öne biner  sen geç öne hayata demez gerçi dese bende istemem ama şuki ben eşim ve kayınpederim beraber bir yere gideektik kayınpederim kızım sen geç öne dedi:)tabikide kabul etmem olmaz baba sen bin dedim 

0 oy
tarafından
Ben o varken anne geç sen otur diyorum yok duyo ama ısrar ediyorum zaten ayda yılda bizle öne otursun onun keyfi hoş olsun oğlumla geziyom diyo onyokken ben hep ondeyim nasilsa
0 oy
tarafından
Bence arabada ön arka kavgası olmamalı. Genel anlamda yani. Bız sureklı bırlkte bır yere gıtmedıgımız ıcın ben kayınvalıdeme yer verıyorum oda saolsun ben gormeden bınerse dırek arakaya bınıyor. Ama sureklı kayınvalıdesı kayınoederı ıle yolculuk yapanlar ıcın bır sey dıyemem ınsan eşinin yannda oturmak ısteyebılır. Ama cocuk var zaten cocuk varken on koltuk uzak analara:) 

İlgili sorular

0 oy
13 cevap 417 göst.
13 Eylül 2022 Aile kategorisinde Adesseda (262 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 197 göst.
17 Kasım 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
65 cevap 675 göst.
14 Ocak 2022 Diğer kategorisinde Dnz737373 (199 puan) tarafından soruldu
0 oy
70 cevap 2,083 göst.