0 oy
472 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (2,572 puan) tarafından

Gecen defa doktora gidişinde 27+2 di sanırım doktorum kilosuna baktı 1087 gr di uygulamada 990 gr di iyi dedim kilosu bugün gittim doktor baktı bugün 31+2 yim bu arada bebek 28 haftalık görünüyor diye diretti ikna olmadım tekrar baktirdim yanlış olcmusum bu sefer normal dedi 1600 gr dedi uygulama 1700 gr diyor bugüne gore kime inanayim şaşırdım doktorunun yerine baska biri bakıyordu ultradlson kagidida 2 tane yanlış çekmiş biri doğru birinde 1200 diyor birinde 1600 şaşırdım kaldım neye inanayim ben tatmin olmadim

4 Cevaplar

0 oy
(4,875 puan) tarafından
Canım sen doktorun dediğine bakacaksın uygulama ortalama bisey gösteriyor illa o  gösterdiği kiloda olacak değil yani 
(2,572 puan) tarafından
Ama yanlış olctum filan dedi ya tatmin olamadım gecen ay gittiğimde iyiydi kilo alması bi seyirde ilerlemesi bile bu kadar da az beklemiyordum ne bileyim
(4,875 puan) tarafından
Tekrar baksaydı bakmadı mi kilosuna
(2,572 puan) tarafından
Bir baktı haftası geride dedi tekrar baktı yanılmış cihaz dedi 1600 dedi
-Reklam-
0 oy
(3,458 puan) tarafından
Canim boşver senin doktorun gelince bidaha gidersin
(2,572 puan) tarafından
Ben hic ikinci kez ayni doktora gidemedim ki d.bakirda gittim istanbula geldim kaç aylığına burada sistem farklı doguma da mardine gidecem artik :)
(3,458 puan) tarafından
Hahaha o zaman boşver canim bebeğin sağlıklıdır bişey olmaz
0 oy
(34 puan) tarafından
Canım iki ölçüm yapılıyır başı bazen hafta olarak geride veya ilerde çıkıyor baş popo mesafesi ölçülüyor bi ona göre hafta hesaplayıp söylüyorlar kilo ise ortalama bi rakam söyleniyor yanılma payı olabiliyor çok fazla takma derim  ama için rahat etmiyorsa doktorun geldiğinde tekrar gidip ayrıntılı bi şekilde öğrenebilirsin 
(2,572 puan) tarafından
Bi dahakine d.bakirda yada mardinde olacam ayni doktora gitmeyecem bakalim artik en iyisi takmamak
(34 puan) tarafından
Canım gittiğinde bebeğin kilosu haftasıyla uyumlu mu ve boyunu sor doktor söyler için rahat eder farketmez ili özel hastaneye gidiyorsan doktorlar söylüyor devlette pek ilgilenip söylemezler takma canım  sağlıcakla alırsın bebişini insallah kucağına sağkıklı olsunda kilo aslında pek mühim değil
0 oy
tarafından
Doktorun dediğine bak ama gelişimi iyiyse onları pek takma canm 

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 39 göst.
26 Ocak 2024 Diğer kategorisinde Masalperisi (554 puan) tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 537 göst.
15 Şubat 2021 Diğer kategorisinde ❤❤❤❤MAŞÂLLAH❤❤❤❤ (2,765 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 360 göst.
15 Şubat 2021 Diğer kategorisinde ❤❤❤❤MAŞÂLLAH❤❤❤❤ (2,765 puan) tarafından soruldu
0 oy
17 cevap 925 göst.
20 Mayıs 2020 Diğer kategorisinde ⭐Beyza Nur⭐ (10,259 puan) tarafından soruldu

374,646 soru

11,205,555 cevap

34,506 kullanıcı

...