0 oy
536 göst.
Aile kategorisinde (655 puan) tarafından
Kizlar oğlum 10 aylık 2.cocugu düşünüyorum sezeryan doğum yaptım 1 aylık olana kadar sütünü sagdim verdim afedersiniz göğüs ucum yok diye meme almadı oğlum gören herkes beraber büyürler filsn diyo bende çok istiyorum tek çocuk oldum için kardeşiyle büyüsün diye

Eşime söylüyorum oğlanı ihmal ederiz senin hamileliğin biraz zor geçiyor filan diyo ama ben çok istiyorum siz olsanız ne yapardiniz 20 yaşındayım bu arada esimxde istiyor ama efeden dolayı yani oglumuzdan dolayı istemiyor gibi 

24 Cevaplar

0 oy
tarafından
Erken kesinlikle. Çocuğun en azından kendi ihtiyaçlarını görmeli yemek tuvalet vs yani en azından 3-4 yaşında olmalı ayrıca iki yıl beklemen lazım vücuduna yazık. 
-Reklam-
0 oy
tarafından
Bakabilirim çocuklara yeteri kadar vakit ayırabilirim diye düşünüyorsan birlikte büyümeleri güzel ama şahsen ben asla yapmam artık kızım 8 aylık zaten rahatsız büyük kızımda 9 yaşında aslada bidaha cesaret edemem çok yoruldum çünkü
0 oy
tarafından
Ben 23 yaşındayım beş yasnda kızım var 18 günlük bebeğim var büyük kızım ılımlı olmasına rağmen ben zorlanıyorum bence bekle bir kaç yıl daha 
0 oy
(583 puan) tarafından
19 aylık oğlum var 24 haftalık ya hamileyim benimde skntili bi hamilelik surecim var ve sezeryan ile doğum yaptim ve eşin bence çok haklı gerckten çocuk bazen ihmal ediliyor. oğlumun tam oyun oynama dönemi ogrenme dönemi ama bazen öyle yorgun oluyorum ki çocukla hiç ilgilnmiuorum kendi kendine oyun oynuyor sonradan çok üzülüyorum 

İlgili sorular

0 oy
10 cevap 322 göst.
9 Eylül 2023 Diğer kategorisinde Sevgim esmer (86 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 120 göst.
0 oy
5 cevap 85 göst.
0 oy
6 cevap 138 göst.

382,684 soru

11,456,488 cevap