0 oy
532 göst.
Aile kategorisinde (655 puan) tarafından
Kizlar oğlum 10 aylık 2.cocugu düşünüyorum sezeryan doğum yaptım 1 aylık olana kadar sütünü sagdim verdim afedersiniz göğüs ucum yok diye meme almadı oğlum gören herkes beraber büyürler filsn diyo bende çok istiyorum tek çocuk oldum için kardeşiyle büyüsün diye

Eşime söylüyorum oğlanı ihmal ederiz senin hamileliğin biraz zor geçiyor filan diyo ama ben çok istiyorum siz olsanız ne yapardiniz 20 yaşındayım bu arada esimxde istiyor ama efeden dolayı yani oglumuzdan dolayı istemiyor gibi 

24 Cevaplar

+3 oy
(1,358 puan) tarafından
İkisi aynı anda büyüsün diye gençliğin heba olacak yasit kardeşler hep kavga eder sen zorlanirsin en azından aralarında 5 yaş falan olunca hem kardeşi diye sahip çıkar hemde sen yorulmazsin
(655 puan) tarafından
Çok çok haklısın yaşım da genç en azından 2 sene bekleyeyim
tarafından
Ben 8 sene ara verdim şuan benimle beraber abisi öyle güzel ilgilrnşyor ki kardeşiyle. Kardeşim ne olduğunu biliyor doğuma nasıl gittiğini biliyor hersey bir anı olarak beynınde bunlara şahit olsun istemezmisin
(1,358 puan) tarafından
Ay bende 7 8 yaş arası olsun istiyorum yaa Allahtan kaza falan olmazsa öyle olcak inş
-Reklam-
+2 oy
(2,849 puan) tarafından
Bence yap gitsin zaten bebek doğana kadar oglan 20 aylik falan olcak 2 yaşına yakın olacak ne güzel olur bnde cok istiyorum kocam arabamız yok diye istemiyor
(655 puan) tarafından
Araba ne alaka kiz
(655 puan) tarafından
Senin çocuk kaç aylık
(2,849 puan) tarafından
14 aylik canm ya işte hastaneye giderken araba şartmış olması gerekiyormus bnde sanki herkesin arabası mi var dedim sen farkli düşünüyorsun falan saçmalayıp durdu
+1 oy
tarafından

Sezeryanda 2 yil.yasak ayyy kiz vallaha ne cesaret yaaa bitek bende  yok :D

tarafından
Ben de öyleyim ya bir çocuğa zor yetiyom gibi geliyor 18 aylık oğlum ilgimi sevgimi tamamen tatsin istiyorum herkes arka arkaya doğuruyor şaşkınım :D
(655 puan) tarafından
Kuzum bı an cesaret geliyor istiyorum sonra ileriyi düşünüp korkuyorum ama olursa isterim
tarafından
Zor bence çocuk bakmak yedirip içirip yatırmak değil mesele ilgiyle sevgiyle büyütmek ve oğlun daha çok küçük tabi kendi kararına bir şey diyemem
tarafından
Vallaha ben 6 yil.goze almiyorum.esim.ömur boyu almiyor benim.hamilelilte zor gecti oglum.büyüsün bi onunla gezip tozayimda insallah
+1 oy
tarafından
Senin de yaşın küçük oğlun da daha küçük diyeceklerim bu kadar 
(655 puan) tarafından
Yani cok haklısın ilgimi sevgimi şimdilik bence sadece oğluma vereyim
+1 oy
(7,193 puan) tarafından
Bence biraz daha bekle en azından 16 aylık falan olsun aralarinda daha iyi buyuyorlar . Diğeri kendine yetiyor bir yerde.  10 ay erken gibi aralarında iki yaş olması en ideali bana göre ne aklı kesiyor ne de kesmiyor tam ortasi
(655 puan) tarafından
Haklısın bı süre daha beklemeliyim cocugun benim ilgimle sevkatimle büyüsün
+1 oy
tarafından

Benim oğlum şuan 11 aylık ve ben 4 aylık hamileyim :) bende diyorum kardeş kardeşe büyürler bisey olmaz zorlanırım ama atlatırım. 

0 oy
(4,994 puan) tarafından
Ben de 20 yaşındayım sezeryan doğumdan sonra 3 sene çocuğa izin verilmiyor ben de sezeryan doğum yaptım oğlum 1 yaşın da bir de kızım olsun istiyorum Rabbim bilir ikinciyi istiyorum ama oğlum 3 4 yaşına gelince hem kendi sağlığım için hem oğlum büyük olup kendine az da olsa bakabilsin istiyorum :)
(655 puan) tarafından
Haklısın kuzum şu anda karar verdim oğlum en azından 2 yaşına gelince dusunucem
0 oy
(1,265 puan) tarafından
Valla canım benimde kızım 10 aylık  bendede düşünüyorum 3 aylık  ignelerle korunuyorum tamda kızımın doğum gününde bitiyor etkisi dahada yaptırmiyacam 2.getirecem  zorluklari  olacak tabi benim esimmm aşırı istiyor 2.yi  annemlerle aynı mahaledeyiz onlarda yardımcı olur büyür giderler 
(655 puan) tarafından
Kaç yaşındasın kuzum sen ağustosta 1 yaşına girecek oğlum
(1,265 puan) tarafından
Aynı yaştayiz  canım benim kızında 31 agustosta1 yaşına giriyor
0 oy
(610 puan) tarafından
Bende tek çocuğum çok istiyorum benimkide 16 aylık sezeryanlıyım bende inşallah olur 
0 oy
(891 puan) tarafından
Acelen ne yavrum ya hem zor geçecek hamileliğin stresli Olcan sonra oda küçük bebeğe yansicak belki patlıcan yeri geldiğinde.bunu az büyüt diğerini yaparsın.sakin olur kafan yasinda küçük.biz 29da anne olduk biz doğurduğumuz gibi yapsaydik o zman :) 
0 oy
(582 puan) tarafından
Ayiramazsin çok erken daha o bebek
0 oy
(291 puan) tarafından
Yaşın daha çok küçük, bir kaç sene daha bekle. 30 üzeri olsan yap derim ama 20 yaş çok küçük ya.
0 oy
tarafından
Benim ikinciye cesaretim yok o yüzden düşünmüyorum 8 aylık kızım var kucagımda inmiyo afedersin wc ye zor gidiyorum ama gebeliğim güzel geçti hep gezdim tozdum öyle zorlanmadım hiç. 
0 oy
tarafından
Ben cesaret edemem benmkiler aralarinda 4. Yaş 2 ay var gene zor oluyorrrr
0 oy
tarafından
2.cocuk mu bana bir tane yetti oğlumu çok mu çok seviyorum 2 yapmak cesaret işi hele dur kız oğlun bir yaşına girsin bir gezin tadını çıkar hem nazlaya nazlaya büyütmek varken ikinciye ne gerek aralarında yaş olsun yıpranırsin cnm 
0 oy
(22 puan) tarafından
Oglum iki yasinda ve ben 7 aylik hamileyim cok nazli olarak buyudu kucaktan inmek istemiyor hamile oldugum icin cok zorlaniyorum kucakda tasimaya bazen dusunuyorum erken mi yaptik 2. Cocugu diye ama bilemiyorum dayanabilirim agrilara dersen yap akli ermeden ben simdiden korkuyorm acaba napacak besigine yatar mi rahatsiz edermi yeni gelen bebegi felan diye
0 oy
(583 puan) tarafından
Kız yaşın daha küçük ve sezeryan  doğum sonrası en az iki yılda vücut toparlaniyor 2 sene daha bekle bence çocuğunla da ilgilenmis  olursun
0 oy
(197 puan) tarafından
Sen iyimisin şuan nasıl düşünebiliyosun yanlış anlama niye bu kadar acele ediyosun sebebimi merak ettim
0 oy
tarafından
Bende 24 yasindayim bende cok istiyorum hatta bende tek çocuğum beraber buyumlerini cok istiyorum ama cok zor yani. Hem ogluu ihmal ederim zaten ona karşı cok eksik hissediyorum kendimi birde o olursa cok zor olur. 3 gündür oglum mesela annemler de yarin alicam dayanamiyorum  hem gece uyumuyor hemde sabahlari cok erken kalkıyor sabahlari yine esim yardımcı oluyor ama suanki isinin rahatligindan bir saati tam belli olan bir işe girse sıkıntı çekerim hamileligim zor degil oda sıkıntı yok dogum yaptigimda da sıkıntım yok allaha şükür ama 2 cocuk birde olmasi zor ya. Hem maddi hem manevi hem ilk cocugumu hem kendimi hem 2 incisini yipratmaya gerek yok. Aralarinda yas olsun ama ileri de sağlıklı çocuğum yine olsun istiyoruum.. hemde bende 
0 oy
(625 puan) tarafından
Bence kuzum acele etme bebişin biraz daha büyüsün

İlgili sorular

0 oy
10 cevap 317 göst.
9 Eylül 2023 Diğer kategorisinde Sevgim esmer (86 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 117 göst.
0 oy
5 cevap 82 göst.
0 oy