0 oy
895 göst.
Aile kategorisinde (10 puan) tarafından
Kizlar biz esimle birbirimizi çok sevdik o artık beni ailesiyle tanıştırmak istedi tabi onlar başka sehirde yasiyorlardi ben başka sehirde esimle tanışma esim çalışmak için gelmişti öyle tanıştık tabi ailesiyle surekli telefonda konusturuyordu ortak hesaplarimizda vardı 3 yıl çıktık sonra önce o gitti memleketine sonra ben gittim neyse esim beni havalimanindan almaya geldi içeri girdim annesi vardı evde hosgeldin kızım dedi bende tabi çok heyecanliyim hoş bulduk dedim sonra abisi geldi oda bana selam verdi sonra babası geldi sofra kurdular yedik babası evlenin artık dedi istemeye gelelim dedi ben tabi o an çok mutlu oldum eşimde çok.mutlu oldu sonra diğer en büyük abisi geldi oda selam verdi sonra bahçede mangal yaptılar akşam 19 oldu birden kapı açıldı esimin ablası geldi suratsız bi şekilde hoş geldin diyip bana sarıldı bende hoş bulduk dedim sonra babası biz.kizimizi istemeye gidicez dedi ablası sofrada hayır ben dururken kardeism evlenemez diye bagirdi herkes tepki gösterdi ama ablası çok bagirdi sonra akrabalari geldiler esime kadin bulursun ama kardeş bulamazsın dediler esim ben seviyorum onu dedi teyzesi geldi eve gönderin bu kızı burdan benim kziimi alın dedi eşimde ne diyosun teyze dedi bende tabi bagirdim ağladım sonra kardeşi bana kıyafetler verdi bunları giyemezsin burda bunları giyceksin dedi çok soguk kanli buluurm seni dedi bende tanımıyorsun ki beni dedim fareler var evimizde git bence dedi neyse 1 hafta kaldım onlarda babamla falan konustular geliyoruz istemeye dediler ben evime döndüm gelmediler istemeye ablası ayırdı bizi ben çok acı çektim esim beni aradi ablamı atamam ama senide çok seviyorum dedi sonra esimle 6 ay görüşmedik ben çok acı cektim sonra kapı çaldı esim geldi beni babamdan istedi davullu zurnalı düğün yaptılar ablasida boyun eğdi şuan hala evlenemiyo tabi sevmiyo beni bell.ediyor ama biz mutluyuz 

10 Cevaplar

0 oy
tarafından
Neden evlenemiyor hanimefendi
tarafından
Kendi aynaya bakmismi acaba hic
(10 puan) tarafından
Demekki bakmamis
tarafından
O evlenemiyo diye keyfinimi brkleyecektiniz bir de
(10 puan) tarafından
Evet 36 yaşında şuan ama hala beni sevmiyo
tarafından
Sevmesin bosver cokta tin
-Reklam-
0 oy
tarafından
Çok ***** bı görüncn varmış inanki pis kiskanc
(10 puan) tarafından
Evet 6 ay bizi ayırdı ama Allah yazmış bizi o kimki
0 oy
(4,538 puan) tarafından
Yanlış anlama ama film gibi hayat görümcenle eşinin teyzesine güldüm tövbe tövbe kadın kızını evlendirecek baskaerkek bulamamış mı görümcende şimdiye kadar evleneydi onu bekleseydiniz siz de evde kaldırdınız önemli olan sizin mutluluğunuz boşver in onları
tarafından
Kadin resmen kizini yamamaya calismis
(10 puan) tarafından
Evet evet bende orsa şok oldum ama şuan gelip ozurdiledi tabi
tarafından
Kizinin kusuru olurda ysmamaya calisir oyle duyenler
0 oy
(6,204 puan) tarafından

İnsallah mutlulugun devam eder❤Teyzesinin benim kizimi alin demesine baya guldum Allah affetsin:DNe alaka yani koyun can derdinde kasap et

(10 puan) tarafından
Amin canım valaha 6 ay çile çektirdi bize
0 oy
(8,082 puan) tarafından
Hiç ama hiç inandırıcı gelmedi şizofren olması lazım görümcenin bizim evde fareler var git demesi için yada yaş aralığı 5 10 falan
(10 puan) tarafından
Valaha burasi dünya herşey olur ben birzat yasadim bunlari
0 oy
(161 puan) tarafından
Ay kurban olurum size kız agliyacaktim kavuşamadiniz diye ama eşim diye bahsettin jeton sonradan düştü :)) daha mutlu olun kuzum
(10 puan) tarafından
Amin insallah canım hepimiz
0 oy
(27,306 puan) tarafından

Ay ne dengesiz insanmış gorumcen 

(10 puan) tarafından
Evet öyle hala oyle
0 oy
(1,925 puan) tarafından
:D ahaha baya komikmiş görümcen. Kafadan gidik her halde.
0 oy
tarafından
Esin tekmi geldi istemeye annesi babasi gelmedi mi ?
0 oy
(1,327 puan) tarafından
Bi hafta orda kalmana takildim. Ve ilk defa gittigin evde gorumce yuzunden bagirip aglamana. Cekip gidmeedin mi ne yaoarlarsa yapsinlar
tarafından
Bunusorabi ariyordm bende  :)
(1,327 puan) tarafından
E yani. Gelmis gorumce kiskancligina takildigindan bahsediyo once kendilerini sorgulasalar keske. Ilk defa gidilen , tanisilan evde kalinması kadar sacma bisey yolk.

İlgili sorular

0 oy
21 cevap 922 göst.
9 Şubat 2020 Aile kategorisinde Emine müjgan (72 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 888 göst.
6 Ekim 2019 Aile kategorisinde 2prensannesi (11 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 536 göst.
13 Aralık 2020 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 549 göst.