0 oy
511 göst.
Diğer kategorisinde (100 puan) tarafından
Hergun biri arıyor neden gelmiyorsun araban var istersen gelebilirsin diyorlar... Hergun uyanıyorum böyle 50 msj geliyor.. Ya ben anlatamıyorum.. Tamm gezmeyi cok seviyorum hergun birine gidiyorum.. Ama insanlara yetmiyor.. Bıktım artık... Satacam arabayı bır yere gitmıyecem Vala ya....ben bu insanlara nasıl laf anlatacam.. Yetısemıyorum artık.. Bana fikir verin kızlar.. Karsı tarafı uzmeden kırmadan nasıl anlatabilirim... 

11 Cevaplar

0 oy
tarafından
tarafından seçilmiş

En İyi Cevap
Benimde aksine gel demezler pek hep biz geliyoruz derler oglusum 4 aylik ona mi bakacam misafirle mi ilgilenecem şaşırıyorum bazen 

Ama çözüm buldum virüs var korkuyorum ne kabul ediyorum ne de gidiyorum
(100 puan) tarafından
Ah cnm benim soylemedımmı sanıyorsun.. Anlamıyorlar.. Biz vıruslumuyuz diyorlar.. Ve genellikle esimın ailesi zaten
tarafından
Ya cok sinir oluyorum virüslü muyuz diyenlere o kadar yayılmış hala takmıyorlar
-Reklam-
+5 oy
(112 puan) tarafından
Havami atiyoz biraz
(15,769 puan) tarafından
Bu kadar da fesat düşünmeyin canim
(100 puan) tarafından
Ne alakası var tek arac kullanan be mıyım
0 oy
tarafından
Isim var diyebilirsin 
(100 puan) tarafından
Cnm diyorum olsun bitir gel diyorlar.. Yemoemdeım hergun 50 msj dan fazla kısıyle uyanıyorum artık... Bide vırus var diyorum kimseye gitmemek ıcın.. Anlamıyorlar
tarafından
Telefonu kapat en iyi cozum
(100 puan) tarafından
Kız acınca ne olacak yine aynı hergun hergun nasıl kapatıyım.. :(
0 oy
tarafından
Virus var çocuğa bulaşır diye korkuyorum diyip içinden sıyrılabilirsiniz bu durumun. Her arabası olan geziyor mu sanki de sürekli gelin diye bekliyorlar. Ben gezmeyi geçtim çocuğa bulaşır diye eve kimseyi kabul etmiyorum bu süreçte 
(100 puan) tarafından
Aynen cnm bende anlatmaya calisıyor um ama anlamıyorlar iste.. Özellikle kaynanamlar gorumcelerım falan
tarafından
Benim kaynanam korkudan elini sürmez oğluma kıyamaz, allah akıl versin onlara
tarafından
Eşiniz de bu durumu anlatmaya çalışsa ailesine size destek çıksa keşke
(100 puan) tarafından
Ah cnm keske esımı de dinlemiyorlar
tarafından
Anlamıyorlarsa kırıcı olun. Gerekirse küssünler size ama gelip gitmesinler. Bebeğinizi düşünün size veya eşinize bulaşsa çocuk ortada rezil olur valla
0 oy
tarafından
"Gelmek istemiyorum" - "havamda degilim"-"siz isin ciddiyetinin farkinda degilsiniz ama virüs var" vs vs bir sürü cevap var gitmek istemedigin yere. Sonucta kimse basina silah dayamıyirsa gitmek zorunda degilsin.
(100 puan) tarafından
Cnm inan söylemediğim sey kalmıyor anlamıyorlar.. Baska yere gidersin bana gelmezsin diyorlar.. Ya diyorum vırus var anlayın ya.. Deli edecekler beni
tarafından
Zorunda mıyım de. Nefret ederim israrcı insanlardan.
(100 puan) tarafından
Ah bide bana sor cnm
0 oy
(27,302 puan) tarafından

Ay hic gelemem ısrara valla ben olsam kırarım 

(100 puan) tarafından
Ama iste sevdiğim saydıgım insanlar kıramıyorum ne soylıyecem onuda bilmiyorum
0 oy
(1,717 puan) tarafından
Daha ne istiyorsun benim yanımda ne esimin ailesi var ne benim ailemdem biri yalnızlıktan kafayı yiyecekgibiyim. Ne bir arkadasım var ne bir dostum. Bence şikayetci olma. Onlar seni aramasa bu seferde patlıyorum kimsem yok dersin. Keşke bende öyle olsam. 
(100 puan) tarafından
Ah cnm benim yekıendeim ama insanı bıktırıyyorlar... Sen nerde oturuyorsun cnm
(1,717 puan) tarafından
Ankarada oturuyorum. Bosver sende git gez toz dünyaya Bi daha mı gelecen. Ben gezmek istesem zaten esim izin vermez asla. Asırı kıskanc hiçbir arkadasım la bile görüşmeme izin vermiyor. Sorsan ne gerek var diyor ben varım diyor. Sanki hersey kocadan ibaret
0 oy
tarafından
Kısa  ve net "dışarda virüs dört tarafta gezerken ben kendimi ve bebeğin o tehlikeye atmak istemiyorum" 
(100 puan) tarafından
İste soyluyırum cnm anlamıyorlar.. Yok biz vıruslumuyuz diyorlar
0 oy
(880 puan) tarafından
Halbuki bizi de hic cagirmiyolar
(100 puan) tarafından
Keske 1 gun aranasalar benıde
0 oy
(202 puan) tarafından
Bana da diyorlar cnn evime gelenin evine giderim diyorum iş arabamız var sizin araba var gel diyorlar gitmiyorum kimseye kolay kolay 
(100 puan) tarafından
Ah cnm onlarda geliyorlar bazen. Merhaba ama benim arabam oldugu ıcın sen gel dıyırlar
0 oy
(5,324 puan) tarafından
Eşini sur ortaya. Ben istemediğim bişey olduğu zaman eşimi sürerim. Derim ki o istemiyor o yüzden yapamam falan sende öyle yapabilirsin
(100 puan) tarafından
Cnm esımı de dinlemiyorlar maesef.. Cnku genellikle esimin ailesi
(5,324 puan) tarafından
Çocuğu bahane et o zaman huysuz falan de.

İlgili sorular

+3 oy
2 cevap 115 göst.
14 Eylül 2023 Diğer kategorisinde Su_misali (84 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 324 göst.
24 Haziran 2022 Aile kategorisinde Selcanttt (2,366 puan) tarafından soruldu
+2 oy
18 cevap 805 göst.
0 oy
7 cevap 412 göst.
21 Ağustos 2021 Diğer kategorisinde Meltem ismetcan (133 puan) tarafından soruldu

377,142 soru

11,286,775 cevap

34,694 kullanıcı

...