0 oy
416 göst.
Kültür-Sanat kategorisinde (10 puan) tarafından
Tanıyan gelsin 

7 Cevaplar

+2 oy
tarafından
Fatih ne zaman hoca olmuş?
(10 puan) tarafından
2015 ten beri takip.editorum alismisim ve bana gerçekten iyilikleri dokundu
-Reklam-
+1 oy
(3,036 puan) tarafından
Din tüccarları hepsi resmen alay ediyorlar insanlarla 
(10 puan) tarafından
Videolari çok etkileyici ama baktinmi
(3,036 puan) tarafından
Baktım biliyorum onun videolarını canlı yayınlarınıda bu ülkede okadar alim varken kitap okumak varken böyle hoca diye geçinen kafasına göre fetva varen insanlara boşuna youtube üzerinden hem kafanızı karıştırıp hem para kazandırmayın canım
(10 puan) tarafından
Hâlâ inanmak istemiyorum çok takip ederdim ben
(3,036 puan) tarafından
Canim yani videoları var lakayıt konuşmalar insanları admsagilamak falan genlere böyle yol gösterilmez inanmak inanmamak sana kalmis tabi
0 oy
(3,458 puan) tarafından
Haberim yok ne olmuş ne demişler
(10 puan) tarafından
Sahtekar demişler adama ya youtupta bak
0 oy
(610 puan) tarafından
Niye ki halbuki o başı çekiyırdu birde bi kaç kişi daha vardı onlarda ayrılmışlardı ne olmuş acaba
(10 puan) tarafından
Evet volkan mert hiçbiri yok
(610 puan) tarafından
Onlarla olan videolarda silinmiş anlamadım sob şeylerini izlemedim ama azcık şöhret oldum havaları bürünmüşler yakında düzelir
0 oy
(6,978 puan) tarafından
Fatih hoca degil sadece konusmaci, cokta takip ederdim ama genclere hitap edecegiz diye iyice lakayt konusmalara basladilar... lan li da konusuyorlar arada ayrica, hic peşine  dustukleri davanin layigi degil bazi tavirlari maalesef 
(6,978 puan) tarafından
Hayir uygun degil, din egilip bukulemez. Onlari duzeltmek yerine onlar gibi konusmaya baslarsa orada bir sıkıntı var demektir. Doğru bulmuyorum konusma tarzlarini, sirf fatih degil serkan da ayni sekilde bazen sacmaliyorlar. Illa guzel nokta bulacagiz diye gercekleri gormemezlikten gelemeyiz.
(10 puan) tarafından
doğru ama ne biliyim ya fatih hoca diyodu ben dinci demiyorum kendime sadece bi çok genci doğru yolu göstermeye calisiyoruz diyo
(6,978 puan) tarafından
Canim, farkettim de ne dersek diyelim senin fikrin sabit :) ne diyeyim yorumlara baktim genel olarak fikirlerimiz ayni, sen istedigini takip etmekte ozgursun tabi :)
(10 puan) tarafından
Gittim ben sözler koskune mecidiyekoyde bana yardımcı oldular ondan aklım almiyo
(6,978 puan) tarafından
Allah hidayet versin bi kendini silkelesinler,  bicok gencin de imanina vesile olurlar insaAllah
0 oy
tarafından

Hoca?! 

Hocalık ne demek onu öğrenin bi. Davası sağlam olmayanın adımları da gevşek olur ;)

(10 puan) tarafından
Ama çok iyilikleri dokundu herkese bana bile
(236 puan) tarafından
Onu dinlemektense kendiniz okuyun kendi iyiliginiz olsun siz başka yüreklere dokunun böyle lakayt adamlara hoca demek bile gülünç allah hidayet etsin
0 oy
(313 puan) tarafından
Bir sahabiyi anlatırken bile üslup yoksunu olan birine nasıl hoca sıfatını yakıştırıyorsunuz anlamıyorum
(10 puan) tarafından
Çok severdim gerçekten boylemi duusnuyorsjn
(313 puan) tarafından
Tabiki böyle düşünüyorum

İlgili sorular

0 oy
27 cevap 838 göst.
27 Ocak 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 164 göst.
24 Eylül 2021 Diğer kategorisinde Gencanne456 (312 puan) tarafından soruldu

379,453 soru