0 oy
325 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde tarafından
tarafından düzenlendi
Doğum yapalı 4 ay oldu son iki aydır aşırı dökülüyor artık yanları kel kaldı kızlar ne zaman dökülmesi durur 25 yaşındayım daha böyle döküldüğünü görmedim saçlarımın çaresi var mı yardımcı olun lütfen

10 Cevaplar

+2 oy
tarafından
Vitamin eksikliği olabilir cnm
tarafından
Anladım kuzum saol
-Reklam-
0 oy
tarafından
Doktora git canım 
tarafından
Saça hangi bölüm bakıyor ya cidden çok kötü ellerimle topluyorum artık yerden hergun makineyle süpürüyorum ama hala tutam tutam elime geliyor deliricm
tarafından
Cildiye bakıyor canım kansızlık vardır mutlaka git bakım yapmak ise yaramaz
tarafından
Tmm kuzum saol
0 oy
(7,972 puan) tarafından
Vitamin eksikligi kansizlik vs.olabilir cnm en kisa zamanda bi tahlil yaptir
tarafından
Öyle yaptırayım saol kuzum
0 oy
(8,082 puan) tarafından
Vitamin eksikliğinden de olabiliyor bi kan değerlerinize baktirin bence 
tarafından
Yarın bir tahlil vereyim bakim
0 oy
(251 puan) tarafından
Genelde doğumdan sonra 4 ay veya 3 ayda saç dokulurmus bunada anne bebeği tanımaya başlayınca derlerdi öyle inandık ama benim bir ölü doğum bebeğim öldü saçlarım 4 ayda dökülmeye başladı gerçek nedeni suymus vücut hormanlari yenileniyor eski hızına döndüğü için vücutta saç dökülmesi meydana geliyormuş yani normal 
tarafından
Yaaaaaaa anladım saol kuzum Başın sağolsun:-(
0 oy
(983 puan) tarafından
Kina yakabilirsin sacina kina dokulmeyi azaltir canim 
tarafından
Yaktım canm hemde zeytinyağı karışımlı ama yok
0 oy
tarafından
Aynı sorunu yaşadım bildiğin yumak yumak dökülüyordu saçlarım gür olmasına rağmen azalmıştı artık. Zigavus diye bir şampuan kullandım 2 haftada gösterdi etkisini. Kimi duyduysam da şampuan için aynısı diyor.
0 oy
(27,296 puan) tarafından

Ayni derdi bende cekiyordum artik deli olmak uzereyedim 

Eczaneye gittim cinko aldim vitamin onu kullandim suan dokulse bile iki uc tel esikisi gibi degil şükür 

0 oy
(4,538 puan) tarafından
Seninle aynı durumdayız bebek anneyi tanıdıkça annenin saçları dökülür diyorlar inşallah geçer
0 oy
tarafından
Canım saçını biraz kısalt ve halalles diye Bi şampuan var öneririm onu al ben kullandım 2 kullanımda fark ediyor

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 157 göst.
9 Haziran 2021 Güzellik-Bakım kategorisinde Mys (8 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 211 göst.
10 Mart 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde muallime.hanim (299 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 153 göst.
27 Eylül 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Melek.hfs (1,221 puan) tarafından soruldu

376,966 soru

11,281,880 cevap

34,684 kullanıcı

...