0 oy
472 göst.
Aile kategorisinde (1,064 puan) tarafından

6 da uyaniyor 2 saat boyunca benimle oyna dye agliyor benim uykumu dagitip sonra kendisi mışıl mışıl uyuyor.. 3 bucuk aylik olduk her sabah boyleyiz uykusuzluktan gözlerim yaniyor sanki bana inat yapiyo sıpa yaaa;)

6 Cevaplar

0 oy
tarafından

Benimkide ayni canim 3 aylik ilgilenip konusmadigim zaman basiyo bagirmayi sabah 5 bicukta kalktik o yatti ben ayakta :ermm:

(1,064 puan) tarafından
Valla gözlerim kipkirmizi benimde hergun esim haftasonu evde olunca bir kez bakiyo 1 saat uyuyorum sonra emzirmeye getryo ne zaman sabahlara kadar belli saate uyur acaba :/
tarafından
Bende merak ediyon canim valla gozlemden bile uyku akiyo
-Reklam-
0 oy
(2,332 puan) tarafından

Çok iyi anlıyorum seni canım :) benim İkra'mda 6 aylık o da son zamanlarda böyle yapmaya başladı. Babası gidince uyandı 7 de mama yedirdim oynayıp uyudu benim de uykum kaçtı :)

(1,064 puan) tarafından
Gözlerimden uyku akarken onunla oynuyorum sonra da uyku diye bisey kalmyo ya cok zorsunuyorm artik :(
(2,332 puan) tarafından
Bi süre sonra düzelir inşallah merak etme.
(1,064 puan) tarafından
Insallah yaa burdan hamilelere sesleniyorum sesimi duyan varsa uyuyunnnnnn :D
(2,332 puan) tarafından
Aynen valla uyusunlar bol bol ☺
0 oy
tarafından

kiyamam kzz:D sende o uyuynca onla uyu :angel:

(1,064 puan) tarafından
Kızzz uyku kalmiyor ki uyumaya calisiyorum uyuyamiyorum zaten ben uykuya dalana kadar hemen geri uyaniyo bu kiz bana dusman :)
tarafından
uyy allh gozlerine guc kuvvet versn cnm yaaaa olsn saglk olsn ytrki ❤️
(1,064 puan) tarafından
Amin canim amin aynen saglk olsun yeterki
0 oy
tarafından
Benim oğlum da aynısı:).bende artık geri uyuymamaya karar verdim.baska çare bulamadim
(1,064 puan) tarafından
Bende uyumuyorum basim catliyor hergun sabah programlarina verdim kendimi :D
0 oy
(1,379 puan) tarafından
Ayni canım 5.55 de kalkıo her gun 1.5 saat oynuoz sonra geri uyuyor ses etmezsen benjm ki cıglık atıyor 
(256 puan) tarafından
Bizde ayniyiz sabah ezaniyla kalkar uyanir iki saat bizde oynuyoz konusuyoz ses etmessem benim kizda ayni basiyor cigligi
(1,379 puan) tarafından
Valla saat kac olursa olsun oyle guzel cıglık atıyor ki uyku falan kalmıyor halıyle sende kendını oyun ıcnde buluosun rabbımin guzellıklerı uykunuz kacmıo aslında Rabbım oyle guzel yaratmış ki bebek emdıgı an salgılanan hormon annenin kendine gelmesini saglıo yoksa anneler bu kadar uykusuz nasıl dayanırdı bunu ogrendogımde o kadar şaşırdım ki Rabbım nelere kadir kızıma cok sey borcluyum onunla hayata tekrardan gunah sız basladım ve o bir okul gıbı bana bir cok sey ogretıyor
(1,064 puan) tarafından
Bana da cok sey katti kızım bunun icin ayri bir post acicam :) aciklaycm :)
0 oy
(6,675 puan) tarafından
Artik alişkanlik yapmiş..uyanmasina izin vermee bir şey yap uyut yoksa oyle devam eder
(1,064 puan) tarafından
Devam ettirmye calstm besikte salladm ayagimda salladm ilahi dinlettm bana misin demiyor fal tasi gbi gozler
(6,675 puan) tarafından
Bizim oglanda oyleydi ama bende inatciyimmm..simdi oylenlere kadar uyuyor

İlgili sorular

0 oy
33 cevap 1,178 göst.
0 oy
16 cevap 190 göst.
30 Ekim 2021 Aile kategorisinde Ervam (601 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 116 göst.
27 Mart 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy