0 oy
369 göst.
Diğer kategorisinde (604 puan) tarafından
Oglum 5 gün sonra 11 aylık olacak 8.400 kilosu boyu da 76 cm. Daha yuruyemiyor hala de de ba ba dan baska kelime soylemedi boyu ayina gore kisaymis kucucuk duruyormus hala bebek gibi harektleri var diyor. O boyle soyledikce benimde psikolojim bozuluyor acaba oyle mi diye dusunmekten. Sizce de ufak mi benim bebegim ? 

10 Cevaplar

0 oy
(4,546 puan) tarafından
Kilosu da boyu da iyi zaten her bebek aynı değil kii hepsi tosun olucak yada dahi olucak diye bir kural yok ama anne babalar bazen hemen büyümesi için hevesleniyorlar 
(604 puan) tarafından
Bende oyle soyluyorum ama o surekli gelisimi yavas dedikce artik iyice paronayak oldum surekli boyunu kilosunu olcuyorum cocugun
-Reklam-
0 oy
tarafından
Melesf bebgin ufak canim   bnm yegnim de cok ufakti yasindan sonra masallh bi topladiki kilosu boyu yasiniz gecsin duzelr 
(604 puan) tarafından
Aslinda bebegim cok guzel yiyor her seyi de yer ama kilo almiyor insallah 1 yastan sonra alir
0 oy
(2,548 puan) tarafından
Sizin boylarınız ortalamaysa yani cok uzun degilseniz anne  baba genetik faktoru de bebegin boyunu etkiliyor. Ortalama erkek bebeklwrin boyu 75 cm kilosu da 9.400 civari oluyor doktorun iyi diyorsa iyi bence gayette . Erkekler bisey anlamadıkları gibi bide yorum yapmayı severler.  Benim ki de sürekli sen bişeyleri yanlış yapıyorsun sütün yetmiyor senin deyip dururdu en son bir patladım bidaha çenesini açamadı 
(604 puan) tarafından
Esim 1.86 bende 1.60 boyundayim aslinda bebegim cok guzel yiyor hic ek gida da sorun yasamadik tabagini da hep bitirir ama kilo almiyor maalesef
0 oy
(112 puan) tarafından
SDece anne sütü ilemi büyüdü
(604 puan) tarafından
6 ay sadece anne sutu 6. Ayda kilosu 7.800du daha sonra ek gida arti anne sutu seklinde aslinda istahsiz bi bebek degil hic ek gida da sorun yasamadim ne versem yer tabagini da hep bitirir ama kilo almiyor
(112 puan) tarafından
Kiz boşver saglikli olsunda
0 oy
(25,224 puan) tarafından
Senin için persentil tablosunu hesapladım ve gayet normal 
(604 puan) tarafından
Bende bakip gosterdim ona ragmen hala gelisimi yavas diyor bi annr olarak eksik mi kaliyorum diye dusunuyorum ya da bir seyleri yanlis mi yapiyorum diye
(25,224 puan) tarafından
Ne alakası var her bebek farklıdır zayıf olur sağlıklı olur önemli olan o. Her bebek hemen yürücek diye bşy yok. Sen neden kendini eksik hissedesin bırak babası eksik hissetsin bakalım bebeğin gelişiminden sadece anne mi sorumlu sanki
0 oy
(1,785 puan) tarafından

Allahım eşin ne kadar saçma sapan konuşuyor  bebek gibi davranıyor derken bu çocuk zaten bebek yani şarkı falan mi söylemesini istiyor ya da ters takla mi atsın hava da bebek? 1.5 yaşında bile yürümesi normal. Bunlari başka biri dese eşinin ağzına etmesi lazım bebeğini savunması lazım daha bide kendi diyor 

0 oy
(887 puan) tarafından
Benim memeyle anca bu kadar gelişi al bide sen emzir bakarsın serpilir delikanlı olur iki güne de. :) Çünkü bnm eşim bana bunu dedi ve bu cevabı aldı o günden beri gık demez 
0 oy
(583 puan) tarafından
Sende birtane doğur seninkine bakalım nasıl dogurcaksin de sabah sabah sinirlerim bozuldu ya kucuksede kisaysada onu Allah size verdi Allah yaratti Allah'ım ne insanlar var ya yok küçükmüş bebek hareketleri yapuyormus acaba hala bebek olduğu için olabilirmi 11 aylık bebekten ne bekliyor eşin benim oğlum 14 aylık yürüdü 11 aylık bebek yürümesi istisnadır sadece her bebek ayni degil
0 oy
(161 puan) tarafından
Senin eşin iyi mi benim görümcem in çocuğu 4 ay sonra 2 yaşına giricek 8 kilo ve 65 cm ni ne sadece de de behhh ehh diyor başka bisi demiyor her çocuk bir değil kıyaslamasın eşin sende içini ferah tut 
0 oy
tarafından
Benim oğlum 16 aylık boyu daha 76 cm kilosuda 10 kilo hiç sorun etmiyorum valla birisi desede diyorum şükür sağlığı yerinde gerisi boş sende takma ya benim oğlumda 15 aylık olacakken yürüdü diş çok geç çıkardı yani herşeyi geçti ama şuan 16 aylık fırlama olmuş valla o kadar zekiki maşallah nazar edecekler diye korkuyorum sende üzülme takma evladın sağ olsun sağlıklı olsun kilosuda boyuda kötü değil zaten

İlgili sorular

0 oy
10 cevap 328 göst.
23 Nisan 2024 Diğer kategorisinde 1Gozbebegimmm (2,804 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 87 göst.
27 Haziran 2023 Diğer kategorisinde Yasmengungor (1,218 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 90 göst.
19 Haziran 2023 Diğer kategorisinde Yasmengungor (1,218 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 109 göst.
7 Mart 2023 Diğer kategorisinde Yasmengungor (1,218 puan) tarafından soruldu

379,891 soru

11,372,352 cevap

34,855 kullanıcı

...