0 oy
660 göst.
Aile kategorisinde (34 puan) tarafından
Aldatildim daha önceki postları bilen bilir sorum şu bir kere hata yapan aldatan tekrar aynı hatayı yaparmı merak edenler için k@pek gibi surunduruyorum çocuğunu göstermiyorum benden bi şans istiyo bende bissürü şartlar sundum hepsini kabul ediyor benim ve çocuk için herkezi siliyor sizce hak ediyormu 1 sansi bana soracak olursanız onun şansa ihtiyacı yok ama kızımın sonuna kadar hakkı var büyüdüğünde 2 babasında 2 gün anasinda olmasını istemem sadece onu düşünüyorum sadece ve ağzına s#ciyorum arabaini sattiriyorum kendime altınlar aldırdım ve istediğim yerden ev alıcak sürekli rezil ediyorum yani azcık içimi serinletiyorum böyle daha mantıklı geliyor boşayınca gidicek yicek icicek gezecek bende cocugumla evde mal gibi o yüzden ona boşanma zevkini vermek istemiyorum haksızmıyım 

16 Cevaplar

+2 oy
(2,548 puan) tarafından
Bilemedim şimdi büyük komusmiyim ama bence parayla pulla olacak iş değil 
(34 puan) tarafından
Onu asla affetmicem asla guvenememde ama onun boşayınca biliyorum gidicek yicek icicek keyfince olacak bende çocukla evde su zamanda işde bulamam niye ona o zevki yasatiyim eşek gibi bize bakacak her istediğimi yapacak
(2,548 puan) tarafından
Keşke mahkemede surundurseydin yüzünü hergun görüp aynı acıları tekrar tekrar yasiycaksin allah yardımcın olsun
-Reklam-
+1 oy
(3,036 puan) tarafından
Onu rezil ediyorum diyosun canım ama çocuğun içinde şans vermek istiyorsun tekrar barışacaksan rezil etme bence 
0 oy
tarafından
Çok zor bi durum nasıl yakaladın canım 
0 oy
tarafından
Aldatmayi gururuma yediremem bilmiyorm ki  seviyorsun galiba 
0 oy
tarafından
Vallahi her şerde bir hayır vardır elbet belkide senin isteğin hayatı yaşaman için eşinin böyle bi hata yapması senin işine gelmiş oldu daha iyi oldu . Çünkü karşı çıkacak hali yok boynu bükük ne desen hazır yapmaya. Ama her istediğini yaptıktan sonra çok fazla bu tavırda olma ki bıktırmadan yaptır. Yine şanslısın bazı pislik erkekler evet aldattım diyip itliğe devam ediyo en azından senin ki kuzu olmuş. Ha bide şunu diyim eşin kesinlikle tek seferlik affettiğini bilsin ikincisi olursa kendini paspas etse bile asla affetmeyeceğini eşinin aklına çiviyle kazı. 
(34 puan) tarafından
Aynen öyle nerdeyse böyle bisey yasadigima sevinicem peşimde dolanıyor ne dersem tamam diyip yapıyor evet ailem arkamda onu biliyorum
tarafından
Bence bunu fırsat bilip kullan ama dediğim gibi bıktırmadan yap ki sonra oda yeter diyip isyan etmesin
0 oy
tarafından

Sıcacam fallan ne kız .mm

0 oy
(667 puan) tarafından
Ayrilinca,cocugunla maddi anlamda,zorlanacaksan tabi ki iyi yapiyosun ye paralarini yaptir altinlarini istedgni aldir ayrilcaksan da ondan sonra ayril
0 oy
(503 puan) tarafından
Iyisini kendiniz bilirsiniz.dogruyu biz degil siz bilirsiniz.bu hassas bir konu.mallari ustunuze yaptirin.herhangi bir yanlisinda 300 tl sadece kiziniza  nafaka ile sıkıntı yasamayin.cok kadin var o sekil.buna gerekirseb simdilik bi taktik.bi tatbikat  gozuyle bakin.akilli adim atmaniz guzel.kiziniz iicin.oyleleri varki kiziyla annesinin evine donuyor.amaaaa sonra sizde adamaven ufak seyde adaletsizlik etmeyin lutfen.
0 oy
(3,701 puan) tarafından
Yüzüne baktığında onu yaptığı hata daima aklına gelecek ama bosandiginda da  çocuğun anne babasıyla birlikte gezen çocuklara içi gidere k bakacak belki hiç görmeyecek yazık olacak karar senin hakkında hayırlısı olsun 
0 oy
(178 puan) tarafından
Bu senin düşüncen tabi ama ben asla o sansı vermezdim galiba cocugn düsünse zaten yapmazdı ... Ben asla yapamazdımm. Parasıda puluda onun olsun derdim bilmiyorum zor yani
0 oy
(41 puan) tarafından
Sen o  kızın  nisanlisina ulastinmi  öncelikle onu  rezil   etseydin  sonra  kocanı köpek et gözünü korkut
0 oy
(657 puan) tarafından
Para için gururumu yerle bir edemem aynı hatayı yapar sen yapmaz desende barışsan biraz ara verir yine yapar yapmaz deme erkek zaten düşünse aldatmazdı sonra bu beni bırakmıyor ben yine yaparım affeder diyecek 
0 oy
(1,008 puan) tarafından
vallaha bilemedim ne.desem ki benim.eskiden  ornek.verirsem kafan.karisir hic açmayayim hakkinda hayirlisi olsun en doğruyu sen bilirsin 
0 oy
(5,311 puan) tarafından
Peki şimdi senşn istediğini yapıp seni aldıktan sıbra burnundan getirmeyecegine senden mislisini çıkarmayacagına emin misin  kuzum
0 oy
(13,014 puan) tarafından
Şimdi diğer postunu okudum da Arkadaşım üzüldüm ama bu adam başka biriyle yatıp kalkmış somra sana gelmiş 

Büyük konuşmak istemiyorum ama bilezik vs bilmiyorum dönmem herhal de

Şimdi bu adam senden kadınlık bekleyecek  sabah kahvaltı  akşam yemek gece yatak diyecek yapabilecek misin? Sindirebilecek misin çok iyi düşünmelisin

Döndüğün de evin içinde bu konuyu hiç açmamalısın evladına daha çok zarar verirsin 
(34 puan) tarafından
Benden hiç bisey beklemiyo ne kadınlık ne bisey çamaşırımı bile yıkama diyor
(13,014 puan) tarafından
Bir evde 2 yabancı gibi olacaksınız yani
İleriki zamanlar da istwr gibi geliyor bana
0 oy
(75 puan) tarafından
Ben 1 sans verdim hersey daha kotu oldu kendi aldattigini unuttu butun suc benimmis gibi her seferinde kavga etti benimle simdi bosaniyoruz eylul sonu ekim basi  benimki haketmiyomus 1 sansi ama sizin esiniz pismansa fuduyosa pesinize bilemedim  belki bi sans verebilirsinz
(34 puan) tarafından
Düşüyo peşime pişmanım diyor
(75 puan) tarafından
26 hazitanda yazmisin alsatildim diye birak biraz daha surunsun canim  seviyosa daha kosar pesinden hemen erkenden donme  1 ay olsun zamanla degiscek mi izle bakalim biben erkenden dondum affedip yapmadigini birakmadi cocuklara uzuldum diye yoksa hayatta donmezdim onada   sanki ben aldatmisim gibi demegini birakmadi
(34 puan) tarafından
Yok dönmedim daha surunduruyorum

İlgili sorular

0 oy
33 cevap 1,252 göst.
29 Kasım 2019 Diğer kategorisinde Beyaz Gül (610 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 440 göst.
9 Aralık 2023 Diğer kategorisinde Prensesiminannesi (660 puan) tarafından soruldu
0 oy
21 cevap 1,022 göst.
1 Aralık 2021 Diğer kategorisinde yigitinannesi0 (1,301 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 343 göst.
29 Mart 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu

379,888 soru

11,372,214 cevap

34,855 kullanıcı

...