0 oy
439 göst.
Diğer kategorisinde (660 puan) tarafından
Kızlar aldatıldığınızı öğrendikten ve yüzleştikten sonra eşlerimizin size olan tavrı nasıl oldu sizin nasıl oldu 

11 Cevaplar

+8 oy
(1,347 puan) tarafından
Direk boşandık kusura bakmasın kimse hatayla aldatmaz bilerek isteyerek yapar bunun affıda olmasın Bi zahmet ya 
(1,185 puan) tarafından
Keşke artı verebilsem
-Reklam-
+2 oy
(4,216 puan) tarafından
Böyle bişey yaşamadım allah kimseye yaşatmasın ama büyü ihtimalle erkek milleti once inkar eder baktı olmuyor kendini affettirmeye çalışır dizilerde falanda hep öyle oluyur ya hediyeler çiçekler yemekler daha iyi davranmaları falan
0 oy
(13,001 puan) tarafından
Eşinde değişiklik mi var
(660 puan) tarafından
Özür diliyor ben bu hataya nasıl düştüm bilmiyorum diyip karşımda m*l gibi duruyor ne yapacağını bilmiyormuş susamazsın sen suçlusun diyorum yaptım hata özür dilerim diyor sonra hayat devam ediyor
(1,645 puan) tarafından
Ben niye yapmiyorum böyle hatalar diyebilir sin mesela ? *******
0 oy
(6,827 puan) tarafından
artik surekli bi guvensizlik olacak canim malesef erkek milleti yaptim der mi ben bisey yapmadim vicdanim rahat vs 
(8,272 puan) tarafından
Kız şifreye ihtiyacın var mı yine elimde cips şifresi var
(6,827 puan) tarafından
evet canim herxaman atabilirsin ozelden
0 oy
(7,946 puan) tarafından
Siz barıştınizmi
(660 puan) tarafından
Affetmem ama hala bitlikteyiz
(7,946 puan) tarafından
Hala birlikteyseniz affetmissindir
0 oy
tarafından
Valla kuzum bizim erkekler o kadar değişikler ki bi kadinin üstünde de yakalasan yaz kızım 20 kilo cimento derler ben daha hatasını ihanetini kabul eden erkeğe rastlamadim
0 oy
(3,684 puan) tarafından
Kusura bakma senin eşinin asla affı yok. Kzınız zor bir hastalık ile savaşırken şeyinin sevdasına düşen adamdan adam olmaz kesinlikle olmaz....

Bak aldatmanın affı yok ama senin eşinin asla yok....

O nasıl insan o nasıl baba o nasıl eş ya?

Ben lösemiyi atlatmış biriyim benim babam ben iyileşinceye kadar ne uyudu ne yemek yedi. Adam şu an bile ağlayarak anlatır. İçimdeki ateş filizin tedavisi bitti babası artık her çocuk gibi dedikleri gün söndü dedi. Lütfen o insanı affetme.
(1,573 puan) tarafından
evlatlarınla dıyelım mı :) 5 yaısnda oglum 10 gunluk kızım var elhamdülillah rabbıme bugunumuze cok sukur bın sukur :) cumlemızın evlatlarını bagıslasın rabbım :)
(3,684 puan) tarafından
Oh maşallah benim de 13 yaşında ve 1 yaşında 2 kızım var  :))
(1,573 puan) tarafından
maşallah buyutmuşsun :) aralarında 12 yas var benle kardesım de oyleyız :)
(3,684 puan) tarafından
Benim ikinci evliliğim :)
(1,573 puan) tarafından
olsun tatlım kardes kardestır :)
0 oy
(832 puan) tarafından
Düzeni bozulacak diye af istiyorlar eminim o haltı yerken keyfindelerdi yaşamadım yaşadysamda blmıyorm affedebilirmiydim onuda bılmyorum
0 oy
(2,084 puan) tarafından
Boşandım o yoluna ben yoluma ne ugrasacagim
0 oy
(1,645 puan) tarafından
Gecmis sorularına baktim da senin eşin bi anlık hatayla yapmamış baya baya aldatmak için uğraşmış cabalamis yani 
0 oy
(6,334 puan) tarafından
Canım aldatılmadım ama benim tavrim iki türlü olurdu. Öncelikli eğer benim haberim yokken eşim bir kez böyle bir şey yaptıysa ve kendi gelip bunu bana söylediyse düşünebilirim evet bir hata yapmış ve bunun vicdan azabını çekip bana söylüyor derim ama diğer türlü olmuşsa yani ben onu yakalamissam demek ki ben yakalamasam devam edecekti derim ve bunu hata olarak görmem. Bu bir tercihtir. Aslında iki türlü de tercih ama dediğim gibi eşin gelip bunu söylemesi evliliğim hakkında vereceğim kararı değiştirebilir. 
(6,334 puan) tarafından
Canım eski postunu şimdi okudum ona göre cevap vereyim uzatmadan senin koca bende olsa net boşarım.

İlgili sorular

0 oy
16 cevap 660 göst.
6 Temmuz 2020 Aile kategorisinde Asyafdn (34 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 104 göst.
18 Ağustos 2023 Diğer kategorisinde sumeyye.b.s (5 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 219 göst.
4 Haziran 2023 Diğer kategorisinde Tubaka (178 puan) tarafından soruldu
0 oy
17 cevap 441 göst.
28 Ocak 2023 Alışveriş-Hediye kategorisinde Balımm (4,889 puan) tarafından soruldu

379,742 soru

11,368,039 cevap

34,850 kullanıcı

...