0 oy
847 göst.
Aile kategorisinde (110 puan) tarafından

Kizlar 2 senelik evliyim cok anlayisli biriyimdir acik sozluyumdurde allahin bildigini kuldan saklamam simidi Ben esimle ayrilma doktasina geldim esimle proglemlerim yok cok sukur AMA evin tek cocugu ve oglu esim hep ailesinin lafina bakti ailemin evine gittim sebep ise esimin babaannesi herseyime ic camasirima kadar karisiyordu ben de rahatsiz oluyordim esim anlatiyrdu karisma AMA anlamiyordu yine yapiyordu dayanmadim ciktim gittim anneme tam 2 ay kaldim kayinpederim kayinvaldem aradi sadece Sen esinden habersiz nasil gidrrsn dedi neden sorunun ne demediler Esimide bi guzel doldurdular esim aradi Hakim haram olsn bilmem neler neler dedi aileme bile laf etti zman gecti pisman oldu kayinvaldemde dedi ki giden bidaha gider biterse Bitsin annem sut parasi aldi bizim orda alinir sut parsi aldi seni bi mal gibi sati dedi kayinpederim vel hasir Ben bunlari unutmuyorm unutamiyorm her yuzume baktiklarinda aklima geliyor cok karaktersiz insanlar evim ayri yarim saat var aramizda sadece esimi sevdigim icin son sans verdim dogum yaptim gelmis diyor bana ben 100 tl takiyorum 200 tlsini televizyon taksitini odeyecem 300 tl takmis oluyorm haberin olsn diyor bana yahu ben parada gozu bi insan olsam zor durumda bileziklerimi kupelerimi satmam parmagimda tek tasim olurdu kizlar Ben hazmedemiyorm esim anlatiyor Boyle davranmayin falan filan AMA anlamiyorlar Ben yeni dogum yaptim zaten bebegim sarilik geciriyor kanima emfeksiyon karismis ayreten hastanede 1 HAFTA yatim derdim bana yeter bide bunlar cok agir geliyor bana artik daha bilmediginiz neler neler var bana bi yo gosterin akil verin yoksa daha kotu seyler olacak diye korkuyorm

5 Cevaplar

+2 oy
tarafından

Arada kaynayan hep esin olmus gbi.. Illa görüyodur yapilanlari kendide anlatiyo ama anlamiyolar diyosun. Kac yaşında adamo kadini degistiremez ki. Sen esinle iyiysen boşver. Esin onlarin üsteledigini senin üzüldüğünü gördükçe senin yaninda olucak. En azindan hakliyi haksizi bilicek. Ailesine kizip esini terk etmen büyük haksızlık

(110 puan) tarafından
Sorun orda esim de tamam diyor bi bakiyorim ayni degisen bisey yok Ben baskilardan yoruldum esim artik goz yumuyor elimden bisey gelmiyor diyor AMA benim ailem aynisini yapsa aileni sil bile der herkez tek tarfli dusunuyor esimj terk ettim cunku Ben senin kopegn olmakdan yoruldm beni arama sorma bidaha dedi cikip gitti hamile halimle bende caresizce aileme gittim
-Reklam-
+1 oy
(74 puan) tarafından

Canim allh büyük sabredenlerle beraberdir bende ayniyim esimle sorunum yok ama ailesi olunca devreye girince kotu oluyr deisiyir bazen ama sevdgim icin ve cocugum icin vazgecmiyorim ve inaniyirm ki rabbimin imtihani ben pes edersem kaybedecegim diye hep bu sekilde dusunup sabredyirm ama bende senin gibi buraya yazdim dayanamadim da 

+1 oy
(164 puan) tarafından

Eşiniz sizi anlayan yanınızda olmaya çalışan biri gibi. Bence eşinizin bu inceliğini kaybettirmemeye çalışın eğer sizi anladığı halde onunla birlik olmaz da diğerlerinin yaptıklarını da eşinize yüklerseniz artık dayanamaz ve ipler tamamen kopar bence. Her olan problemi değil de dayanamadığınız ve artık çözüm gereken şeyleri eşinizle güzelce istişare ederek kararlar alın birlikte siz hayat arkadaşısınız o ailesine rağmen yanınızda olmaya çalıştıkça siz onu da siler gibi giderseniz eşinizle aranızdaki bağa zarar verir bu. Erkekler çok hassastır bu gibi konularda  Kendisinin çözüm bulamadığını size hiçbi faydası olmadığını düşünürse içten içe yıkılır ne yapacağını iyice bilemez hale gelip ya içine kapanır yada huyu kötüleşmiş gibi size saldırır. Bunlar benim kendi analizlerim eşimden ve yazdıklarınızdan yola çıkarak yazdım. İnşaAllah imtihanınızı kolaybirşekilde atlatırsınız

0 oy
(1,722 puan) tarafından

Bak yeni doğurmuşsun ve bebeğin sarılık olmuş sende bilşrsinki sarılığın en biyük ilacı anne sütü sen bunları kafaya takıp kndini sinirlendirme duymazdan görmezden gel. Gel ki sütün kesilmesin bebeğin bol bol sütünü içip iyileşşin. Kaynananlarada diyecek bi lafım yok geröekten nasıl böyle davranabiliyolar eminimki senin kaynananda kaynanasından çekmiştir eşinin babaannesi sana karışıypsa kaynanana neler yapmıştır kim bilir keşke o bari anlayışlı olup gelinin halinden anlasaydı ama işte gerikafalılık. Bn hep keşke bi evin bi oğluyla evlensem derdim 2 kaynım var. İyiki de öyle dedim senin bu yakınmanı okuyunca. Sen bebeğin in üzme kendşnş Allah ıslah etsin onlafı keşke eşin senin yanında olsaydı ama yapı meselesi inşallah değişir 

0 oy
(64 puan) tarafından

Canim benim sabirli ol derim inan bende senin gibiyim eşimle bir sorunum yok tek sorun ailesi onlar yuzunden cok kavga ediyoruz 3 yasinda yegni var digerlerini hic demiyorum onlar bile bizim tartişma sebebimiz éşim tartismayi uzatmiyor beni hakli gorudugunden belki demiyor ama ben anliyorum ailem degistiremiyorum diyo evlilik tek eşle olmuyor aileler de var yapcak bisey yok ki ya sabir dua edip bekliycez yada yuvamizi dagitacagiz ama emin ol her evlilkite var bu tarz sorun RABBIM yar ve yardincimiz olsun.

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 1,025 göst.
26 Aralık 2018 Aile kategorisinde Çocuğum (4 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 767 göst.
14 Aralık 2018 Aile kategorisinde Anb (13 puan) tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 426 göst.
23 Mayıs 2023 Aile kategorisinde Belinay esila (34 puan) tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 63 göst.